Najdziwniejsze myśli ;)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mark123 30 sty 2013, 13:47
rosemary napisał(a):Jestem naprawdę zaskoczona, że ktoś też ma takie myśli

Np. moje myśli dotyczą bardziej fetyszyzmu. I mogą być słuszne, ponieważ chyba spełniam objawy. Wyczytałem też gdzieś, że osoby z cechami autyzmu mogą być bardziej podatne na parafilie, więc tym bardziej moje myśli mogą być słuszne.

freda napisał(a):czasem wyjdę sobie przed dom i zaczynam podśpiewywać,ale tak na głos,czuję się wtedy taka szczęśliwa,cieszę się jak głupia,mąż mówi wtedy że będzie zmiana pogody,fajne to jest

Ja czasami podśpiewuję, ale zazwyczaj szeptem (podśpiewuję przeważnie tylko w domu). Za to w myślach prawie cały dzień leci mi muzyka, prawie bez przerwy coś nucę. Zaczyna się zaraz po tym, jak wstanę i z niewielkimi przerwami kończy, gdy się położę.

painforever napisał(a):Albo jak cos robie w domu spiewam czy cos to mam wrazenie ze moj chlopak albo ogolem.ktls ze znajomych to widzi..o___O to jest dziwne. Na szczescie wiem ze tak na serio to tylko takie wrazenie

Mam trochę podobnie, tzn w przypadku, gdy pomyślę o zrobieniu niektórych rzeczy gdy jestem sam w mieszkaniu, to i tak zaraz czuję, że to jak to zrobię, to ktoś to będzie widział, słyszał. Dotyczy to m.in. podśpiewywania na głos, jest to jeden z powodów, dla których nie podśpiewuję na głos i nie robię pewnych rzeczy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Najdziwniejsze myśli ;)

przez freda 30 sty 2013, 14:18
czyli załóżmy,że to normalne i nie do wyleczenia :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 30 sty 2013, 14:45
Czyli to sa takie tam dziwactwa poza nerwica :) mam czasami tez np. co jezeli ja teraz tak na serio jestem w szkole i kazdy sie dziwnie patrzy no bo wydaje mi sie ze jestem w domu. Takie same mysli ma kolezanka co nie ma nerwicy wiec...:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mark123 30 sty 2013, 14:51
Ja mam jeszcze coś takiego, że podczas czytania różnych wypowiedzi często podkładam sobie różne dźwięczne myśli pod czytane słowa i wyobrażam sobie, że słyszę, że ktoś mi to mówi na głos (czyli takie jakby dźwięczne myśli, ale nie głosy) :D Czy też tak macie ?
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 30 sty 2013, 14:56
mark123 napisał(a):Ja mam jeszcze coś takiego, że podczas czytania różnych wypowiedzi często podkładam sobie różne dźwięczne myśli pod czytane słowa i wyobrażam sobie, że słyszę, że ktoś mi to mówi na głos (czyli takie jakby dźwięczne myśli, ale nie głosy) :D Czy też tak macie ?

Ja nawet tego nie zumialam o.o ahah :D ale nie mam tak :)

Najdziwniejsze myśli ;)

przez sloik 30 sty 2013, 16:11
rosemary napisał(a):
sloik napisał(a):Bałam się kiedyś, że jestem pedofilem. Prawdę mówiąc, nadal się czasem tego boję :roll:

Też miewam takie obawy, nie wiem o co mi chodzi. Jestem naprawdę zaskoczona, że ktoś też ma takie myśli :lol:

Mi się kiedyś nawet śniło, że byłam pedofilem, i na dodatek pracowałam w przedszkolu. Po tym śnie to miałam dopiero obawy. Ale nie jest to jakiś paniczny lęk, ot, po prostu siedzi mi coś takiego głowie.
sloik

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mark123 30 sty 2013, 20:40
painforever napisał(a):
mark123 napisał(a):Ja mam jeszcze coś takiego, że podczas czytania różnych wypowiedzi często podkładam sobie różne dźwięczne myśli pod czytane słowa i wyobrażam sobie, że słyszę, że ktoś mi to mówi na głos (czyli takie jakby dźwięczne myśli, ale nie głosy) :D Czy też tak macie ?

Czyli chyba jakiś "schiz" :mrgreen:

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 30 sty 2013, 20:51
mark123 napisał(a):
painforever napisał(a):

Czyli chyba jakiś "schiz" :mrgreen:

hahah oj tam oj tam ;D kolejne małe dziwactwo :D

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mark123 31 sty 2013, 13:30
Czasami jakieś dziwne myśli nachodzą mnie gdy jest ciemno (i to już od kilkunastu lat, ze zmiennym nasileniem), gdy usłyszę np. jakieś stuknięcie. Wydaje mi się wtedy, że coś może mi się stać, że pojawią się jakieś nadprzyrodzone siły, albo jakieś potwory albo jakieś dziwadła, mimo że niby wiem, że się nie pojawią. Np. wczoraj późnym wieczorem byłem w kiblu i usłyszałem jakieś stuknięcie w kuchni i bałem się wyjść z kibla, bo wydawało mi się, że gdy otworzę drzwi, to wyjdzie na mnie... coś :D

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 31 sty 2013, 14:42
Hahahahh mam to samo! u mnie w pokoju jak coś stuknie czy coś to mnie normalnie paraliżuje ze strachu i leże pod kołdrą jak glupia o_o

Najdziwniejsze myśli ;)

przez zmeczona123 31 sty 2013, 22:49
sloik ja tem mam taki natretne mysli ze boje sie ze moge byc pedofilem tylko dlaczego mnie to akurat dopadlo osobiscie uwazam ze to moj najgorszy lek na caly okres mojej choroby

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 01 lut 2013, 09:19
zmeczona123 a zażywasz leki, lub korzystasz z pomocy psychoterapeuty?
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Najdziwniejsze myśli ;)

przez Payton 02 lut 2013, 03:07
Myśl, że w poprzednim wcieleniu byłem Stalinem. Jest między nami tak ogromne podobieństwo fizyczne, mieliśmy podobne dzieciństwo, że to chyba normalna kolej rzeczy.
Chciałbym zobaczyć jej zakrwawioną mordę w trocinach. O dziewczynie O.o
Że połknę tyle tabletek nasennych, ile mogę, następnie położę się na łóżku i będę myślał o czymkolwiek tak długo jak się da. A potem niestety zgon.

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 12 lut 2013, 13:11
Payton, nie ukrywam, że to co piszesz o swojej dziewczynie lekko mnie przeraziło :shock:
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Sortuj wg