Najdziwniejsze myśli ;)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 30 sty 2013, 01:11
A ja rozumie to dokladnie, za pierwszym razem jak małam nerwicę (teraz to mam nawrót jakos po trzech latach) no to wpadałam w panike, ze co jezeli za chwilę rzce sie na kogos i po prostu zabiję co jezeli zwariuję, a lęk nie pozwala racjonalnie i na spokojnie myslec Teraz uważam, że mam gorzej, bo wolala bym mysli typu czy jestem pedofilem niż: czy jetem we snie, czy ludzi nie ma, czy to wszytsko jets nie prawdziwe, czy ja sobie ludzi wymyslilam, ablo czy mam chorobe psychiczna itd... uhgh.. bo to mi się wydaje bliższe jest zwariowaniu.

-- 30 sty 2013, 00:53 --

W tym momencie mam ochotę wpakować sobie kulke w łeb. Ubzdurałam sobie coś czego nawet nie potrafie opisać słowami -.-''
Co jeżeli zwariowałam, i sobie tych ludzi na około ''stworzyłam'' wszytsko tak wlasciwie i teraz zamknę się w swoim swiecie i będę tak zyc -.-'''' wzoraj za duzo o schizie myslalm uhhh! Boze za co to -.-

Najdziwniejsze myśli ;)

przez Ledoux 30 sty 2013, 01:58
sloik napisał(a):Bałam się kiedyś, że jestem pedofilem. Prawdę mówiąc, nadal się czasem tego boję :roll:

Też miewam takie obawy, nie wiem o co mi chodzi. Jestem naprawdę zaskoczona, że ktoś też ma takie myśli :lol:
Ledoux

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 30 sty 2013, 10:39
painforever tak sobie myślę czytając Twoja wypowiedz i zastanawiam się czy to, że czasami mam głupie myśli w stylu, ze zrobię coś głupiego w miejscu publicznym i ludzie będą mnie wytykać palcami to też można podpiać pod nerwicę? Nie mam tak na co dzień ale czasami się zdarza, że np jak siedzę w autobusie to zaczynam się bać swoich reakcji. Mam wrażenie, ze zaraz zacznę krzyczeć, albo walić pięściami w siedzenia i to mnie niepokoi :roll:
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Najdziwniejsze myśli ;)

przez Siding Spring 30 sty 2013, 10:55
[videoyoutube]http://www.youtube.com/watch?v=Vks8U7colaE[/videoyoutube]

to zrob cos nietypowego. Ludzie wysiada z autobusu i za chwile zapomna o czyms takim. Spojrz na tego goscia co wkleilem link. On nie ma oporow i ludzie go jeszcze nie zjedli..;DDD

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 30 sty 2013, 11:00
O nieeee..... na coś takiego nigdy bym się nie zdobyła. Za duży hard jak to mawiają :lol:

A co do robienia nietypowych rzeczy to niestety nie potrafię. Właśnie od tego zaczęła się moja przygoda z agorafobią. Od powtarzania mi dzień w dzień sformułowania...a co ludzie powiedzą...ble ble ble. No i stąd te wszystkie lęki :x
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Najdziwniejsze myśli ;)

przez Siding Spring 30 sty 2013, 11:01
nie dalabys rady udawac kitty girl?:P

Najdziwniejsze myśli ;)

przez freda 30 sty 2013, 11:19
a ja boję się,że zrobię coś głupiego w kościele np. krzyknę,albo zacznę coś śpiewać,jeny co ja wypisuję.ale tak jest
A już myślałam,że ją pokonałam...

Najdziwniejsze myśli ;)

przez siostrawiatru 30 sty 2013, 11:25
freda napisał(a):a ja boję się,że zrobię coś głupiego w kościele np. krzyknę,albo zacznę coś śpiewać,jeny co ja wypisuję.ale tak jest

Ja też mam dziwne akcje w kościele. Kiedyś złapał mnie taki napad śmiechu , że musiałam wyjść. A wstyd mi było...
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 30 sty 2013, 11:25
lubudubu może dałabym radę ale w ramach terapii. Tak sama z siebie to nie :D

freda ja krzyczałam w kościele jak byłam mała :mrgreen:

Najdziwniejsze myśli ;)

przez freda 30 sty 2013, 11:27
ale pomyśl jak to by komicznie wyglądało,hi hi

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 30 sty 2013, 11:47
Wiesz można to w jakiś sposób obejść. Idz do takiego koscioła, gdzie nikt Cię nie zna. Moze wówczas nie bedziesz sie martwiła o to, że zrobisz cos głupiego. Ja bym tak zrobiła, ale nie znoszę chodzić do kościoła :?

Najdziwniejsze myśli ;)

przez freda 30 sty 2013, 11:51
czasem wyjdę sobie przed dom i zaczynam podśpiewywać,ale tak na głos,czuję się wtedy taka szczęśliwa,cieszę się jak głupia,mąż mówi wtedy że będzie zmiana pogody,fajne to jest

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 30 sty 2013, 11:55
Też bym zaczęła, ale nie mam talentu do śpiewania. Poza tym jakoś nie mam ochoty ruszać się z domu. Brak mi motywacji i chęci do działania. :bezradny:

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 30 sty 2013, 11:58
Co do tych rzeczy w publicznych miejscach, tez tak mam. Albo jak cos robie w domu spiewam czy cos to mam wrazenie ze moj chlopak albo ogolem.ktls ze znajomych to widzi..o___O to jest dziwne. Na szczescie wiem ze tak na serio to tylko takie wrazenie ;D

Sortuj wg