Najdziwniejsze myśli ;)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 29 sty 2013, 14:41
Witam.

Jak większość Was tutaj, cierpię na nerwicę lękową+natręctw+dd.. no i mam przy tym chore myśli, które stwarzają mi najwięcej problemu.
Wy też pewnie tak macie, ale do rzeczy. Mnie one najgorzej trapią, nie wiem jak was więc zakładam taki oto temat w którym najlepiej by było żebyście wypisali wszystkie chore myśli, które sprawiły Wam lęk.
Mi np. dzisiaj przychodziły w stylu:
''Co jeżeli ten świat jest nie prawdziwy, wyimaginowany przeze mnie''- to już norma
''Co jeżeli ludzie sa nie prawdzwi''-tez norma
''Co jeżeli ja jestem chora na schiza i już wkręcam sobie, że to ja sobie tych ludzi wymyśliłam 'stworzylam' i w to wierze'' -eh.. śmieszne to aż...za bardzo szukam u siebie objawów schizy, ale lęk robi swoje.
W sumie nie wiem co ten temat ma dać konkretnie, ale ja przez te myśli boję się, że mogę mieć schiza, pewnie jak wielu z Was, no to pokażmy, że to jednak tylko myśli i da się wyjść z tego.. . :silence: :great:

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 29 sty 2013, 15:08
Mnie bardzo często dopadają myśli w stylu, że nigdy się nie wyleczę, że moje życie nie ma sensu itp
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 29 sty 2013, 15:29
Takie też miewam.. np. że po prostu z tego nie wyjdę, nie będę w stanie 'trzeźwo' myśleć jak kiedyś, że już zawsze bd miała obawy co do realności świata.
Ale to cholerstwo musi mieć koniec ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 29 sty 2013, 15:33
Ja już chyba nie wierzę w to, ze to wszystko może się kiedyś skończyć. Z każdym rokiem dochodzi mi coś nowego. Ten rok otworzyłam z przeświadczeniem, ze na starość bede nie do zniesienia z uwagi na swoja przypadłosć, że urodzę chore dzieci i że będę zwracać wszystko to co wcześniej zjadłam. Ciekawe co mi przyniesie kolejny rok
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 29 sty 2013, 15:42
Masz złe podejście.. a dobre podejśćie to pierwszy krok do wyjścia z choroby. Ja mam nadzieję, że sobie poradzisz a tak na pewno będzie. Głowa do góry ! A co tak włąsciwie dokłądniej ci jest? jakie masz objawy?

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 29 sty 2013, 16:04
Mam agorafobię, depresję pewnie też, a do tego lek przed jedzeniem

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 29 sty 2013, 16:40
Aa.. na tym niestety nie znam się wcale. Ale życzę powodzenia i powrotu do zdrowia. :roll:

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 29 sty 2013, 17:12
Ja również :smile:

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mark123 29 sty 2013, 18:47
Moje najdziwniejsze myśli:

- "Czy mam autyzm"
- "Czy mam chorobę sierocą"
- "Czy jestem zboczeńcem"
- "Czy mam zaburzenie tak złożone, że nie da się go określić jednoznacznie"
- "Nie pasuję ze swoimi cechami do żadnej grupy ludzi"
- "Czy rodzice wyrzucili by mnie z domu, gdybym nie skończył studiów lub się z nimi pokłócił"
- "Czy obecnie ojciec pobił by mnie, gdybym się z nim mocno pokłócił"
- Różne "teorie spiskowe" na temat mojego dzieciństwa i na temat rodziny
- O zawiłych hipotezach związanych ze zjawiskami we wszechświecie
- O abstrakcyjnych skutkach niektórych zjawisk we wszechświecie i zjawisk pogodowych
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Najdziwniejsze myśli ;)

przez sloik 29 sty 2013, 18:56
Moje najdziwniejsze, ale i zupełnie już dla mnie normalne myśli, to że umrę samotna - po rozwodzie albo w ogóle nigdy nie będąc w związku. Jeśli będę miała jakieś dzieci, to będą mnie nienawidziły za to, jak paskudną matką byłam, bo że byłabym takową, jestem przekonana w 100 procentach. Wywołuje to we mnie lęk, i to jaki! Ale i przekonanie, że nic z tym nie można zrobić.

I pamiętam, że jeszcze dwa lata temu chciałam mordować ludzi i uważałam się za seryjnego zabójcę, który nie morduje tylko i wyłącznie z obawy przed więzieniem. Teraz, całe szczęście, takie myśli mnie opuściły.

Bałam się kiedyś, że jestem pedofilem. Prawdę mówiąc, nadal się czasem tego boję :roll:

A, i sądziłam, że jestem transem. W sensie, facetem uwięzionym w kobiecym ciele.

Poza tym mam wewnętrzne przekonanie, że jestem osobą niezwykle utalentowaną artystycznie, tylko że nikt mnie nie oszlifował... (hahaha)
sloik

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 29 sty 2013, 18:59
A u specjalisty z tym bylas? Wydaje mi sie, ze terapia powinna pomoc

Najdziwniejsze myśli ;)

przez sloik 29 sty 2013, 19:03
Że ja? Nie byłam nigdy u żadnego. Trudno mi ruszyć tyłek.
sloik

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 29 sty 2013, 19:05
A no to polecam i to jak najszybciej :)

Najdziwniejsze myśli ;)

przez sloik 29 sty 2013, 19:09
A naprawdę sądzisz, że powinnam? Bo czasem to mi się wydaje, że moje problemy to pikuś i nie warto tym sobie głowy zawracać.
sloik

Sortuj wg