Załamnie nerwowe

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Załamnie nerwowe

przez Joanna789 27 sty 2013, 20:20
Witam.
Szczerze mówić jestem nowym użytkownikiem tego forum. Chciałabym wyrzucić z siebie anonimowo to co mi dolega. OD pewnego czasu nie radzę sobie sama z sobą budzę się w nocy, jestem strasznie nerwowa, czuję że jest we mnie mnóstwo nienawiści z którą też sobie nie radze.
Często płacze, boję się jak zasypiam. niech mi ktoś pomoże

Załamnie nerwowe

przez Raksza 27 sty 2013, 21:07
hmm... e objawy, które napisałaś tak naprawdę może mieć każdy człowiek. Albo ktoś po przejściach.
co znaczy: "nie radzę sobie z sobą"? rozwiń to proszę
Najwyraźniej mnie dostatecznie nie znasz. ♥

Załamnie nerwowe

przez Ezekiel 27 sty 2013, 22:43
Joanna789, postaraj się bardziej szczegółowo opisać sytuację. Jakie masz odczucia wewnętrzne i somatyczne. Jak wyglądała sytuacja wcześniej, czy wydarzyło się coś co spowodowało, że nagle wszystko się zaczęło czy raczej stopniowo to w Tobie narastało. Jak objawia się Twoja wewnętrzna nienawiść, o czym myślisz kiedy się budzisz w nocy i kiedy nie możesz zasnąć.
"Nie są godni miłości Ci, którzy niczym nie ryzykują"
Teorryt
Prawdziwa miłość - wolna i bezwarunkowa:
http://amor-vincit-omnia-in-finis.blog.onet.pl/
https://www.facebook.com/pages/Amor-Vin ... 5817138999
https://www.facebook.com/PrzezTrudyDoGwiazd

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Załamnie nerwowe

przez Joanna789 28 sty 2013, 12:44
Wszystko zaczęło sie od tego jak mój chłopak wyjechał , ja zostałam zupełnie sama, a razem ze mną mnóstwo problemów, nie mogę znaleźć pracy, zawaliłam studia, mam zadłużenie na uczelni, którego nie jestem w stanie uregulować. Nikomu o tym nie powiedziałam. Ciągle czuję strach i lęk przed tym co będzie. Wydaję mi się, że jestem do niczego. W momencie kiedy obudze się w nocy też się czegoś boję, boję się odwrócić w stronę ściany. Płaczę bardzo często. Dawno temu stwierdzono u mnie nerwice, być może że teraz się to objawia. Wszystko jest do niczego....

Załamnie nerwowe

przez Saraid 28 sty 2013, 12:50
Joanna789, Wygląda na to ,że masz nawrót nerwicy więc powinnaś iść do lekarza specjalisty.
Saraid

Załamnie nerwowe

przez mgielka86 29 sty 2013, 15:11
Joanna789 po prostu zbyt dużo problemów zwaliło Ci się na głowę i masz wrażenie, że sama nie dasz rady ich pokonać. Też tak miałam, kiedy mój partner wyjechał do pracy za granicę a ja zostałam ze wszystkim sama no i się zaczęło
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Sortuj wg