Wielki problem!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Wielki problem!

przez Liper14 23 sty 2013, 17:29
Witam!
Niestety mam ogromny kłopot, i nie wiem co robić. Od tygodnia zacząłem brać leki psychotropowe po ówczesnej konsultacji z psychiatrą. Została stwierdzona u mnie nerwica lękowa z zaburzeniami depresyjnymi, przepisano mi takie leki jak: sulpiryd, faxolet oraz triticco.
Do przed wczoraj wszystko było w porządku, ale nagle dostałem ataku podczas którego miałem straszne nadciśnienie, nie wiedziałem czy istnieje, bałem się że oszalałem itd. Dzisiaj fizycznie jest już okej, ale psychicznie nie potrafię sobie poradzić, ponieważ mam co chwilę uczucie odrealnienia, i tak jakby zatraciłem swoje uczucia, nie odczuwam złości, a co najgorsze żadnych przyjemności.
Nie wiem jak sobie z tym poradzić, kiedy byłem u psychiatry mówił że to normalne, że nadal mam brać leki. Może powinienem skonsultować się z innym lekarzem? Bardzo proszę o porady ponieważ nie wiem co robić, nie potrafię nawet trzeźwo myśleć.

Wielki problem!

przez mgielka86 29 sty 2013, 15:40
Skoro psychiarta kaze Ci brać leki to widocznie widzi ku temu podstawy. Ja na samym początku też cięzko "zdychałam" kiedy mój organizm przyzwyczajał się do leków. Chyba większosć tak ma. Po tygodniu powinno byc już dobrze
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Wielki problem!

przez insomnia-one 30 sty 2013, 16:08
leki przeciwlękowe potrzebują bodajże od 6-8 tygodni żeby zaczeły miarodajnie funkcjonować. Zazwyczaj do tego czasu trzeba liczyć się z efektami ubocznymi które także ustaną. Potrzeba czasu, powodzenia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg