Nerwica a bóle mięśni.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a bóle mięśni.

przez motyka9573 19 sty 2013, 17:13
Witam. Czy ktoś z was miał długotrwałe bóle mięśni? Tak jakby zakwasy w nogach i rękach lub uczucie osłabienie mięśni. Dzieki za odpowiedz :D

Nerwica a bóle mięśni.

przez zjebnerwicowy 19 sty 2013, 23:43
Ja mam jakiś problem z szyją. Po prostu ja czuję, powoduje dyskomfort. Tak jakby mięśnie napięte.

Czy to nerwica? Nie wiem. Chociaż jak się podenerwuje, to szyja przestaje dokuczać.

Długo to trwa, więc idę do lekarza. Kręgosłupa wcale zdrowego nie mam, więc może ma to realne podstawy.

W razie czego, mogę dać znać, jeśli będziesz zainteresowany.
Moja walka. Z nerwicą. Nie uznaję kompromisu. Na polu bitwy w starciu o czystość mojego umysłu może zwyciężyć tylko jedna strona, druga musi zostać całkowicie zmiażdżona. Wiem, że wygram. Absolutne unicestwienie nerwicy, oto cel do którego dążę:

http://www.youtube.com/watch?v=6qG1sZhO74A

Nerwica a bóle mięśni.

przez *Wiola* 19 sty 2013, 23:59
motyka9573, "osłabienie" w nogach odczuwam od wielu lat, szczególnie czuję to schodząc np po schodach, . Nie wiem tylko czy to efekt nerwicy czy leków.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica a bóle mięśni.

przez black swan 20 sty 2013, 00:55
Jak w zeszłym roku pracowałam za biurkiem to tak miałam. Jakby zakwasy w całym ciele. Może ze stresu się spinałam siedząc, nie wiem... W każdym razie krzesło było wygodne, moja pozycja dobra, tylko bardzo się stresowałam w tamtej pracy, można powiedzieć, że byłam znerwicowana.
No risk - no fun, no pain - no gain.

Nerwica a bóle mięśni.

przez jasaw 20 sty 2013, 01:00
zjebnerwicowy, ja mam od dawna ten problem, bo mam skłonność do spinania wszystkich mięśni kręgosłupa - koszmar!!! Jednak ostatnio, dzięki ćwiczeniom prostym i relaksacjom, potrafię troszkę rozluźniać mięśnie, które poddają się automatycznie moim lękom. Nauczyłam się też troszkę żyć z tym problemem..
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg