Strach nocny

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Strach nocny

przez wiktor.krasnicki 16 sty 2013, 01:51
Witam,

Mam 13 lat i w moim towarzystwie powstała moda na straszenie się. Wszelkie bzdury związane ze Slenderem i innymi zjawami są teraz na topie, a ja jestem na takie rzeczy bardzo wrażliwy. Zawsze bałem się horrorów i przez całe życie obejrzałem chyba jeden. Mój problem polega na tym, że cały czas męczy mnie myśl o takich rzeczach. W ciągu dnia nie mam z tym problemu, nawet śmieję się sam z siebie. Problem pojawia się w ciągu nocy, najczęściej przy wyłączonych światłach. Wtedy dostaję prawdziwego strachu, gdyż czuję, że "coś" stoi obok mnie. Najmniejszy szmer powoduje u mnie strach, przez co nie mogę spać w nocy. Zauważyłem, że zajęcie się czymś powoduje u mnie zapomnienie po kilku minutach. Wystarczą dwie piosenki, a ja potrafię o wszystkim zapomnieć... Czasem pomaga mi to zasnąć, jednak w większości przypadków lęk powraca... Jak mogę zwalczyć ten problem? Pozdrawiam.

Strach nocny

przez Saraid 16 sty 2013, 04:37
wiktor.krasnicki, nie ogladaj horrorów,nie dawaj się wciągac w takie straszenie to bez sensu samemu się nakrecać.Zacznij skupiać sie na pozytywnych rzeczach na tym co lubisz ,masz pasje hobby zajmij sie tym a z czasem lęki miną.
Saraid

Sortuj wg