Jak dalej żyć???!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Jak dalej żyć???!!!

przez beznadzieja33 23 sty 2013, 00:57
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Ezekiel, twoje posty dały mi sporo do myślenia gdyż wiele w nich prawdy. Jednocześnie przepraszam, że byłam taka monotonna i niby wszystko rozumiem ale jakoś pojąć nie mogę :))
Chciałam jeszcze napisać, że byłam i przeżyłam. Na początku nie było łatwo, napięcie i niepewność co zaraz się wydarzy. Kiedy zauważyłam, że moje dłonie lekko drżą a w środku zaczynam czuć, że coś się dzieje- pomyślałam, panuj nad sobą, dasz radę, wszystko będzie dobrze, nic się nie dzieje, nic się nie dzieje! Po chwili poczułam się trochę lepiej i już nie myślałam o niczym, robiłam to co do mnie należy, było tu i teraz. Im dłużej tam byłam i coraz bardziej się upewniałam, że rzeczywiście wszystko jest dobrze z minuty na minutę powoli odpływało napięcie. Nie było analiz każdego spojrzenia i słowa, nie brałam niczego do siebie. Nie pozwoliłam sobie więcej ani na chwilę zawahania, że jest inaczej. Dla jednych byłam zupełnie obojętna a niektórzy nawet coś zagadali. Nie znaczy też to wszystko, że w końcu poczułam zupełny luz, nadal wewnątrz był lęk i niepewność do samego końca ale nie spanikowałam.

Sortuj wg