Panika gdy ktoś puka do drzwi

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kros 06 sty 2013, 15:15
Też tak mam, ktoś zadzwoni dzwonkiem albo pies zaszczeka to mnie lęk paraliżuje. Z telefonami mam tak samo nie odbieram, tylko jak rodzice zadzwonią to odbiorę.

przez Fobia136 07 sty 2013, 10:01
Tez tak miałam. Jak tylko usłyszalam ze ktos po klatce chodzi. Panika że to jakcys bandyci i na pewno ida mnie okrasc a przy okazji zabija. Ale pocieszam sie bo mój młodszy brat który tez ma nerwice tez tak ma. On kiedy tylko uslyszy cos pod blokiem to sobie wyobraza terrorystow ktorzy wpadna do niego i go zamorduja. Nawet okna gwozdziami zabił zeby czasem mu przez okno nie wpadli /dodam ze mieszka na 3 pietrze/. Ja na szczescie juz sie z tego wyleczylam, ale wiem jak bylo mi ciezko. A nasililo sie jak zamieszkalam w nowym miejscu, ale kiedy poznalam sasiadow to mi przeszlo. Njabardziej balam sie sasiada ktory mieszka pietro nizej bo jest tak jak moj ojciec alkoholikiem. Zawsze mialam schizy ze kiedys do mnie po pijaku przyjdzie i mi zrobi krzywde. Ale okazal sie spoko gosciem. I juz sie nie boje. :)

Sortuj wg