Głupie zachowania a nerwica lękowa

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Jei 31 gru 2012, 18:09
Ostatnio przeglądałem swoje dawne profile ze stron internetowych. Nie mogę uwierzyć w to co pisałem 5-6 lat temu. Pisałem o aktualnych rzeczach jakie miałem wtedy w umyśle, ale w sposób tak prowokujący, skrajnie śmieszny, zadziwiający a dla niektórych przeciwnie - w sposób żałosny. Ludzie cytowali często moje wypowiedzi skręcając się ze śmiechu. Pamiętam że w szkole podstawowej tez był taki okres , w którym zachowywałem sie w sposób idiotyczny. Niektóre moje pomysły przekraczają wszelkie wyobrażenie :o Myślicie , że to sposób na zwrócenie na siebie uwagi? W pewnym sensie nie podobało mi się to co robie, chcialem być postrzegany normalnie a nie jak jakiś troll. Do dzis pozostała mi jeszcze chęć pisania dziwnych rzeczy, ale myśle że poczyniłem duże postępy i się kontroluję a na pewno juz nie pisze rzeczy za które grożą jakies paragrafy :smile: To wszystko może mieć związek z nerwicą? Wy też macie czasami taką chęć pisania głupot?
Jei

przez Babilon 07 sty 2013, 11:38
Wiesz co,nie wiem czy ktokolwiek wie jakie dziwne zachowania masz na mysli, ani co pisałes 5 lat temu, dlatego nikt nie odpowiada, bo nie wiemy o co Ci chodzi.

przez Siding Spring 07 sty 2013, 11:54
moze pozniej ustosunkuje sie do Twojej wypowiedzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg