nagły, chwilowy ból głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez aguska10 30 gru 2012, 20:41
Dzień dobry,
Proszę powiedzcie czy ktoś tak miał i co to może być: Siedziałam przy komputerze i nagle czułam że coś się dzieje,
tzn. jakby ciśnienie mi w głowie narastało, w kilka sekund pojawił się ból głowy bardzo silny ale tępy i narastający, jakby mi chciało od góry wysadzić głowę. Cały czas czułam jakby to ciśnienie mi wzrastało (ale w głowie), przy tym miałam uczucie mrowienia całej głowy, trwało to jakieś pół minuty, potem powoli opadało, strasznie się wystraszyłam, myślałam, iż głowę mi rozsadzi i że to koniec już.
W ciągu 2 miesięcy to już 3 taki epizod. Pierwszy jak prowadziłam auto, drugi jak szybko wstałam.

przez silence_sadness 30 gru 2012, 20:48
Cześć..
Miałam podobne sytuacje tylko u mnie miały miejsce dwa razy..
Raz przy fali takiego bólu na chwilę obraz mi się całkowicie zamazał i pojawiła sie ciemna plama..
Ból tak jak u Ciebie zmalał i wszystko wróciło do normy..
Nie wiem co to spowodowało.. :roll: Ale u mnie minęło..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez aguska10 30 gru 2012, 20:55
Nie pytałaś jakiegoś lekarza co to mogło być? Trochę się boję: jakiś wylew czy udar.
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez silence_sadness 30 gru 2012, 21:00
Dostałam skierowanie na rezonans.. ale jeszcze go nie zrobiłam.. ba nawet nie zapisałam się, ciągle zwlekam..

Możliwe ,że ból pojawił się pod wpływem silnego stresu.. Miałaś jakieś takie sytuacje??
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez aguska10 30 gru 2012, 21:04
no nie, spokojnie sobie siedziałam i grzebałam w necie. Muszę, więc wybrać się do lekarza. Ale mam obawy, gdyż mam nadciśnienie białego fartucha, na samą myśl o ciśnieniu dostaję dreszczy.
Pozdrawiam

przez silence_sadness 30 gru 2012, 21:07
To przejdź się do lekarza.. On określi dlaczego tak sie stało..

Sortuj wg