Dodatkowe skurcze serca?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Dodatkowe skurcze serca?

przez Superbabka 21 lip 2008, 20:37
Tomakin - biorę magnez już jakiś czas:)
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

przez tomakin 21 lip 2008, 21:14
na mojej stronce (link w podpisie) masz wyjaśnione jak brać magnez tak, żeby odnieść maksymalny efekt i nie zrobić sobie przy tym krzywdy.

A niejako dodatkowo możesz zbadać tarczycę - przy problemach z nią też wychodzą częstoskurcze. Nie wiem co to za lekarz, który tak oczywisty objaw fizyczny jak zakłócenia rytmu serca podciąga pod nerwicę... dyplom dostał z punktów za pochodzenie społeczne? Możesz spokojnie go podać do sądu i wyciągnąć całkiem niezłe odszkodowanie.

przez Superbabka 22 lip 2008, 14:00
Miałam dalsze badania - próbę wysiłkową i wyszła doskonale, echo świetnie! Poza tym byłam u 3 lekarzy i każdy twierdzi to samo po badaniach! Tarczyce i inne rzeczy mam w normie...so....nie będę komentować twojego naskakiwania na każdego możliwego lekarza. Pozdrawiam
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Katarzynka35 22 lip 2008, 16:00
Witam!
Ja bym mogła epopeję napisać na temat dodatkowych skurczy serca... Najczęsciej pojawiają się ze zdwojona siła tuz przed miesiączką... W tej chwili mam niedobór magnezu, ale skurcze dodatkowe miałam też gdy magnez był ok i tarczyca też ok, i też wszytscy kardiolodzy twierdzili, że to nadkomorowe, nerwicowe i mam się do nich ptrzyzwyczaić i traktować jakby ich nie było, bo to nic poważnego.. jakiś czas mi się udałó je bagatelizować, ale jak znowu dały mi do wiwatu to znowu zaczęłam się nimi stresować... potwornie nieprzyjemne uczucie takie skurcze:(

przez Bring me to live 22 lip 2008, 16:04
Zrób sobie badania na poziom potasu. Ja przez długi czas miałem okresowe napadowe częstoskurcze. Okazało się, że to za mały poziom potasu. Weź sobie przez 3 miesiące jakiś suplement z potasem+dużo soku pomidorowego i banany. Ja od roku miałem tylko jeden taki napad, a wcześniej zdarzały się dwa na miesiąc. Oczywiście mogą być i inne przyczyny, ale warto spróbować.
192cm, 85kg i zielono-niebieskie oczy, w których czai się lęk...

przez Katarzynka35 22 lip 2008, 17:28
Dzięki:)
POtas badam i jest w normie... Lekarze twierdzą, że takie skurcze ma co drugi zdrowy człowiek, tylko problem polega na tym, ze jedni je odczuwają silniej - nerwicowyc, a inni w ogóle nie czują tylko na zapisie EKG czy Holterze wychodzą... ja czasami mam dwa, trzy potęzne "potknięcia", które mnie stresują ogromnie, czasami mam więcej takich mniejszych...są dni, wręcz tygodnie, że nie ma żadnego po czym nagle... bach...

przez tomakin 23 lip 2008, 10:28
Przypominam, że magnez to jon wewnątrzkomórkowy i jego niedobór nie wyjdzie w badaniu, chyba że poziom osiągnie prawdziwe dno. Bez odpowiedniego poziomu magnezu nawet dobry poziom potasu we krwi nie będzie działał tak jak powinien.

No ale co ja się mogę znać, jakie znaczenie ma to, że każdy z dodatkowymi skurczami wyleczył się magnezem i potasem (vide polecany przeze mnie wątek), ważne że lekarz mówi że to nerwica i trzeba mu płacić za jej leczenie przez kilka lat.

Dodatkowe skurcze serca?

przez kowalska 30 kwi 2011, 18:51
witam Was wszystkich .Jestem tu nowa i bardzo bym prosiła o pomoc ja juz nie daje sobie rady te skórcze mnie wykanczaja nie mam ich cdziennie moze 1 raz w tygodniu ale czuje jak bym miała ich codzien bo ciagle o nich mysle udałam sie juz nawet do psychiatry ale to mi nie pomaga jak jest ten skórcz nie chce mi sie zyc .robiłam holter wykrył796 pobudzen komorowych i 5 nadkomorowych ludzie pomózcie czy to jest cos nie tak par nie było ,lekarz kardiolog juz pół roku nie mówi mi co mi jest a ja warjuje ,prosze powiedzcie co mi dolega,pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz

Dodatkowe skurcze serca?

przez jakubkowa 01 maja 2011, 22:27
ja też mam takie skurcze , już dosyć długo, do tego mi skacze ciśnienie, ale wiem że to nerwica, i walczę :(
...Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca on ze zdwojoną siłą...

Sortuj wg