straciłam połowe włosów...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez monietta 12 lis 2012, 17:32
Witam Wszystkich.. tak jak w tytule nie mam 3/4 włosów..próbowałam już wszytskiego, doslownie!wyniki dobre, witaminy łykam garściami, wizyty u lekarzy i nic!mam zdagnozowana nerwice lękową ale od ponad 7 mcy nie biore leków bo nie musze. wlosy wypadaja od 8 -9mcy w taakich ilościach że za 2 góra 3 mce bede łysa. Mieszkam od roku sama za granicą i myśle ze to może być stres związany z podświadomościa bycia tu samą, ale ogólnie czuje sie dobrze. czy któraś z Was tak miała?czy strace wszystkie włosy???

przez halenore 12 lis 2012, 17:46
Bardzo prawdopodobne, że stres przyczynia się do wypadania włosów. U mnie spowodował siwienie plackowate. Niestety niewiele można z tym zrobić. :-| Próbowałaś Vichy Dercos :?:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez nieboszczyk 12 lis 2012, 17:58
ja straciłem juz 3/4 włosów.kiedy się czeszę to na szczotce codziennie zostaje garśc włosów którą potem zdejmuję i wyrzucam do kubła.ludzie mi suszą głowę że wszędzie są moje włosy.w jedzeniu,na dywanie,na ubraniach i znajoma sie boi prać moje rzeczy bo włosy moga zatkac pralkę.chodziłem już do dwóch dermatologów.jeden przepisywał mi wcierke z rycynusem,szampon dermena,zlecał badania TSH,żelazo i morfologię krwi,kiedy krew okazala sie w porządku to bezradnie rozłożył ręce i powiedział że to ze stresu.inny dermatolog przepisał mi wcierkę z kwasem salicylowym.też nic nie daje.najwyżej wyłysieję do reszty.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zenon1989 12 lis 2012, 17:59
badania hormonów tarczycy miałaś? Chodzi mi o: tsh, ft3, ft4
zenon1989

Sortuj wg