szybkie pytanie szybka odpowiedź - PILNE!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez piotreksnk 06 lis 2012, 23:06
Witam,

Nie mogłem się doszukać w sieci więc pytam tutaj - proszę tylko o konkretne odpowiedzi najlepiej podparte własnym doświadczeniem.

Czy PSYCHIATRA może skierować do NEUROLOGA jeżeli stwierdzi, że objawy nie są przyczyną nerwicy tylko choroby somatycznej? Proszę bardzo o odpowiedź, bo z lekarzem rodzinnym nie wygram i skierowania dać mi nie chce bo twierdzi, że nic mi nie jest
Nerwica jest rakiem umysłu, codziennie cię zabija i codziennie się odradzasz by znów dać się zabić

przez frytka 06 lis 2012, 23:09
skoro może wypisywać recepty i skierowania do szpitala - wydaje mi się, że może i takie skierowanie wypisać. spytać psychiatry nie możesz?
Anioły są wśród Nas

przez piotreksnk 06 lis 2012, 23:15
najpierw muszę się do niego dostać, a ten najlepszy w mieście jest okupowany przez miriady ludzi i trzeba chwilę poczekać na swoją kolejkę (czytaj ok. miesiąca), potem poczekać na swoją kolej do neurologa i potem ewentualne czekanie na badania, nie mam pieniędzy na leczenie prywatne i jestem skazany na nfz
Nerwica jest rakiem umysłu, codziennie cię zabija i codziennie się odradzasz by znów dać się zabić

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez frytka 06 lis 2012, 23:39
możesz iść do lekarza pierwszego kontaktu i ten może wypisać Ci skierowanie do neurologa i zapisać się już do neurologa
Anioły są wśród Nas

przez piotreksnk 07 lis 2012, 14:21
jak już pisałem w pierwszym poście, ze swoim lekarzem rodzinnym nie wygram, nie chce dać mi skierowania bo twierdzi, że nic mi nie jest i to tylko moja wyobraźnia i odsyła mnie do psychiatry

przez shinobi 07 lis 2012, 14:28
piotreksnk, zapisz się do innej przychodni, jeśt lekarz pierwszego kontaktu Ci nie odpowiada. To szybki proces. Przerabiałem już to, zajmuje parę minut.

przez agusiaww 07 lis 2012, 17:35
piotreksnk, wlasnie zapisz sie do innego lekarza. Nawet jezeli masz wylacznie podloze psychiczne, to i tak najpierw powinienes byc zbadany przez okuliste, neurologa, itd.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg