Izoluję się od wszystkich

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez mariuszitb 11 paź 2012, 21:44
Keji napisał(a):
Najgorsze jest to że rodzina ani nikt nie widzi problemu, ja mówię mamie jak mi to dokucza, na codzień, jestem cichy, zamknięty i ona tego nie zauważa. Moim zdaniem jej się wydaje że ja taki jestem i dlatego nie reaguje, a mnie ściska i boli że może tak myśleć o mnie. Ja na codzień próbuję zwrócić na siebie uwagę, odwracam się od matki jak przechodzi koło mnie i takie znaki jej daje ale ona tego chyba nie widzi . Jej sie wydaje że jest wszystko w porządku i jeszcze mnie skrzyczy jak powiem jej znowu że nie mogę sobie poradzić.

Hmmm...odwracasz się od matki, izolujesz, więc może potem ten sam schemat odgrywasz przy innych, wszystko w celu zwrócenia na siebie uwagi, wołania o pomoc? Tylko na szerszą skalę.

No właśnie ale na nic to się zdaje, ja daje wyraźne znaki, myślę że matka powie do mnie "czemu tak się odwracasz" albo jak przejdzie koło mojego pokoju to powie "czemu tak zasłaniasz twarz", mam nadzieję że ona się zainteresuje, po czym ona jeszcze mówi coś do mnie głosem takiej bezradnej, biednej i wogóle nie reaguje na te moje zachowania albo wogóle się do mnie nie odzywa a później stwierdza że to ja się nie odzywam, po prostu olewa to :cry: . Ja jej mówię że mam taki problem że się zamykam w sobie. A w szkole też zdarza mi się tak zasłaniać, ale z drugiej strony tego nie chcę, ale nie chcę żeby ten co siedzi koło mnie odwrócony w moją stronę (przy oknie) patrzał na mnie (bo ja nie zareaguje, nie spojrzę się na niego bo nie mam ochoty a on wciąż tak siedzi odwrócony - żeby mieć kontakt wzrokowy też z tymi co za nim siedzą).

przez vifi 11 paź 2012, 23:41
Urolog chciałby mnie leczyć miesiącami
Ale zdiagnozował coś? Na co chce cię leczyć? Masturbacja jest zachowaniem niedojrzałym, ale nic mi nie wiadomo żeby powodowała choroby układu moczowego (raczej kojarzy mi się z przesądami typu - wyrosną ci włosy na rękach).
Dobrze że chcesz ją zamienić na jakąś lepszą formę spędzania czasu, ale nie rozwiązując przyczyny twoich problemów emocjonalnych i być może fizycznych możesz po prostu zamienić jedno uzależnienie na drugie i niewiele się poprawi. Chyba lepiej zgłoś się do innego psychiatry albo psychologa i powiedz o swoich problemach. Stwierdzenie że potrzebujesz "kopa" chyba nie wiele ci pomoże i nie wiem dlaczego dostałeś tylko taką radę od poprzedniego psychiatry.

przez mariuszitb 12 paź 2012, 08:15
vifi napisał(a):
Urolog chciałby mnie leczyć miesiącami
Ale zdiagnozował coś? Na co chce cię leczyć? Masturbacja jest zachowaniem niedojrzałym, ale nic mi nie wiadomo żeby powodowała choroby układu moczowego (raczej kojarzy mi się z przesądami typu - wyrosną ci włosy na rękach).
Dobrze że chcesz ją zamienić na jakąś lepszą formę spędzania czasu, ale nie rozwiązując przyczyny twoich problemów emocjonalnych i być może fizycznych możesz po prostu zamienić jedno uzależnienie na drugie i niewiele się poprawi. Chyba lepiej zgłoś się do innego psychiatry albo psychologa i powiedz o swoich problemach. Stwierdzenie że potrzebujesz "kopa" chyba nie wiele ci pomoże i nie wiem dlaczego dostałeś tylko taką radę od poprzedniego psychiatry.

Powiedział urolog że to zapalenie gruczołu krokowego i to się leczy miesiącami, latami, tylko ujął to jakoś skromniej. Byłem u niego 3x, najpierw przepisał drogie zioła za 74zł, potem to samo, a za 3 razem przepisał mi przereklamowany Prostamol Uno. Nic nie pomagało.

-- Pt paź 12, 2012 8:52 am --

Myślałem, że kakao ma więcej tego cynku, ale jest go w jednym opakowaniu (200g) tyle co w 5 jajkach, czyli niewiele bo 5mg. A dzienne zapotrzebowanie jest 15mg. http://www.kulturystyka-online.pl/kakao-w-proszku.shtml

Za to zawiera bardzo dużo magnezu! Warto pić kakao ja go sypę sporo na jeden kubek i to nieźle dodaje sił.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vifi 14 paź 2012, 01:39
Jednak poszukałbym innego psychiatrę i urologa i kontynuował leczenie.

przez mariuszitb 14 paź 2012, 19:13
vifi napisał(a):Jednak poszukałbym innego psychiatrę i urologa i kontynuował leczenie.

Chyba znalazłem przyczynę, to niedobór cynku, nie wiedziałem że to może spowodować takie poważne objawy przedewszystkim ze strony układu nerwowego. Występuje silny lęk, bardzo trudno się na czymkolwiek skupić. No i ze strony ciała, skóra się teraz poprawia, włosy nabierają życia. No a niedobór cynku mam od tej masturbacji. Myślę że teraz będzie wszystko dobrze.

przez Mightman 17 paź 2012, 14:42
Z gruczołem krokowym nie ma żartów. Mnie strasznie bolały kiedyś jaja + bóle w podbrzusiu i guzek na najądrze. Wystraszyłem się ostro poszedłem do urologa wykluczyliśmy guzek że to zwykły włókniak ale okazało się że mam przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego w wieku bodajże 19 lat. Pzepisał mi z 2 antybiotyki i coś jeszcze i po dwóch tygodniach czy 3 śladu nie było.

Sortuj wg