Nerwica lękowa pomóżcie !!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez zdezorientowana00 07 paź 2012, 10:30
Jezu nie umiem sie tu polapaac! RODZYNKU !Sory ze dopiero odpisuje nie moglam sie zalogowac,musialam znow utworzyc konto,nie mam w tym momencie gg ale pdam ci mejla,odpowiem na kazde pytanie,Tobie i ludziom z nerwica lekowa,duzo juz wiem i umiem,chetnie pomoge ;-) pozdrawiam zdezorientowana monikafeliks@tlen.pl

przez rodzynek 23 paź 2012, 21:39
2tyg było wszystko ok dobrze sie czułem całymi dniami sie czyms zajmowałem wieczorami spokojny wieczor w domu albo ze znajomymi i tak sie trzymalo
. dzis bylem ze znajomym i nagle wyskoczyl mu wyjazd o 21 i zapytaj sie mnie czy pojade z nim i nagle lekko kolatalo mi serce i mialem maly uscisk w klatce.
bo wieczorami jak jest ciemno i jade samochodem to bola mnie mega oczy ,i dla tego jak mi zaproponowal wyjazd to dostalem takich objawow. co jeszcze mam zrobic zeby przelamac wieczorne jazdy samochodem ;/;/
w pracy po pracy mega lozz przychodzi wieczor i sie zaczyna,ale tylko w samochodzie na dworzu albo gdzies takiego czegos nie mam. pomozcie

przez Tora 27 paź 2012, 15:34
Radziłabym ci iśc do psychologa,spróbój najpierw terapi takiej jeżeli nie pomożę możesz wtedy udac się do psycha...pozdrawiam:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ariel28 28 paź 2012, 23:07
Straszanie mnie uciska głowa nie wiem co robic?, wziąlem Afobam 0,50mg na uspokojenie i tabletke ibupromu ale nie przechodzi, jak nie przejdzie dzwonie po pogotowie

przez Tukaszwili 28 paź 2012, 23:31
Myślisz, że pogotowie przyjedzie jak powiesz im, że uciska Cię w głowie? Pamiętaj, że tabletka ibupromu zaczyna działać dopiero po minimum 40 minutach.

przez emigrantka2002 29 paź 2012, 17:06
Kochani słuchajcie, ja mam pytanie, czy przy nerwicy lękowej mogą występować omamy słuchowe. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich.

Sortuj wg