Nerwica, a wzrok

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica, a wzrok

przez evvelinka 24 sty 2015, 22:12
bvb masz mojego ulubionego mc w avatarze, dziwne, że jeszcze o tym nie pisałam :)

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 29 sty 2015, 21:11
evvelinka napisał(a):bvb masz mojego ulubionego mc w avatarze, dziwne, że jeszcze o tym nie pisałam :)

Dzięki, to zdjęcie dobrze mnie obrazuje jak mnie nerwica przy atakuje lub jak mam doła ;) jak tam zdrowie?
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Jean Mark 11 lut 2015, 20:12
Dzięki za odpowiedź kurczę jak czytam ten wątek to nawet chronologia jest czasami u Ciebie bvb taka sama jak u mnie ... bez kitu
więc fajnie że piszesz bo oddawana nie umieszczałeś żadnego posta co powodowało u mnie nie pokój - tak sobie myślałem kurczę Gość opisywał wszystko identyko jak u mnie a teraz jak kamień w wodę - takie czarnowidztwo małe ;)
Nie przeglądałem od dawna tego wątku więc zapytam leczy się ktoś z Was na nadciśnienie lub ma takie zdiagnozowane ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 26 lut 2015, 00:23
Ja miałem często podwyższone tętno 80-90 ale myślę, że to nerwica ponieważ pomęczy mnie ze 2 tyg i przeskakuje na coś innego(zawroty głowy, bóle brzucha, buczenie ucha itd) Jak coś to zapraszam na gg 6765766 :)
WOW to mój już 500 post :O
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez psycho112233 28 lut 2015, 04:11
macie śnieg optyczny? takie mroczki które występują jak sie szybko wstanie - z tym że ja mam to 24h na dobe.... Jakie są Wasze obserwacje co do tego zjawiska?

Nerwica, a wzrok

przez Rebelia 01 mar 2015, 11:44
psycho112233, mamy, tzn ja mam czasem. Kiedy wstaję szybko to raz, a dwa kiedy jestem w silnym stresie, kątem oka widzę mroczki, które stopniowo ogarniają mi całą wizję. Na ogół zwiastuje to też nadejście bólu głowy ;) Ostatnio mi się to nie zdarza. Byłeś z tym u lekarza?

Nerwica, a wzrok

przez Jean Mark 01 mar 2015, 21:01
kurde widzę że też tak masz Bvb25 jak nie serce to duszności i płuca potem żołądek i tak wkoło ... bez kitu ale oczy są najbardziej upierdliwe bo o tym ciężko zapomnieć co ciekawe jak się skupiam na wzroku to np. zapominam w ogóle o problemach z sercem czy płucami :) sic

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 02 mar 2015, 01:11
u mnie mam non-stop 24/7 od 2,5 lat:

- spowolnione rozmazane widzenie i postrzeganie
- nadwrażliwość na ostre kolory/wzroki
- śnieg optyczny wieczorami i na np białych płaszczyznach
- niepokój i lęk
- problemy w koncentracją
- znane miejsca wydają mi się obce(raz mocniej raz słabiej zależy od dnia)
- zaburzenia snu (budzenie się 2-3 razy w nocy)

Często okresami pojedynczo na zmianę około 2-3 tyg

- odrealnienie
- otępienie
- kołatana serca
- duszności
- buczenie w prawym uchu(aktualnie teraz)
- zawroty głowy
- uczucie rozsadzania głowy
- bóle w dziwnych miejscach ciała

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Jean Mark 03 mar 2015, 19:57
Cześć,
No to BvB25 identyko z tym że u mnie zanim doszły opcje ze wzrokiem miałem całą to listę przez 2-3 lata potem doszedł wzrok który mam troszkę ponad rok. Faza ze wzrokiem ponadto zdominowała wszystkie pozostałe i np. mam mniej epizodów sercowych i w zasadzie zero duszności (piski w uszach miałem tylko przed tym jak dały do pieca oczy - teraz brak). Czytam jeszcze raz ten wątek i doszedłem do 11 strony i tak zapytam bo nie przewertuje dziś całości - badania na boreliozę miałeś? Ja tak się natykam na taki trop od jakiegoś czasu choć sam kleszcza nie miałem tym bardziej rumienia ale jak to mówią Shit happens :) podobno zdarzają się takie epizody i falowe nadejścia ze strony różnych organów - ale jest też cała rzesza naciągaczy na drogie badania, leczenie i cudowne kuracje odnośnie modnej ostatnio boreliozy która jak czytam na różnych "mądrych" stronach występuje równie pospolicie co katar ;)

Nerwica, a wzrok

przez michaelo1985 24 mar 2015, 14:19
Kochani a ja mam tylko nadwrażliwość na światło w jasnych pomieszczeniach i piękną pogodę strasznie łzawią mi oczy od razu robia sie przekrwione dochodzi do tego jeszcze kiepska ostrość widzenia muszę się ładnie na meczyć żeby dobrze widzieć okulista nic nie wykrył :-|

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 29 mar 2015, 21:50
Jean Mark napisał(a):Cześć,
No to BvB25 identyko z tym że u mnie zanim doszły opcje ze wzrokiem miałem całą to listę przez 2-3 lata potem doszedł wzrok który mam troszkę ponad rok. Faza ze wzrokiem ponadto zdominowała wszystkie pozostałe i np. mam mniej epizodów sercowych i w zasadzie zero duszności (piski w uszach miałem tylko przed tym jak dały do pieca oczy - teraz brak). Czytam jeszcze raz ten wątek i doszedłem do 11 strony i tak zapytam bo nie przewertuje dziś całości - badania na boreliozę miałeś? Ja tak się natykam na taki trop od jakiegoś czasu choć sam kleszcza nie miałem tym bardziej rumienia ale jak to mówią Shit happens :) podobno zdarzają się takie epizody i falowe nadejścia ze strony różnych organów - ale jest też cała rzesza naciągaczy na drogie badania, leczenie i cudowne kuracje odnośnie modnej ostatnio boreliozy która jak czytam na różnych "mądrych" stronach występuje równie pospolicie co katar ;)

Tak robiłem badania na boreliozę i to 2 razy, ogólnie na badania wydałem jakieś 7-8 tys zł i nie znalazłem przyczyny więc wyszło na nerwice

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Jean Mark 29 mar 2015, 22:52
bvb25 napisał(a):Tak robiłem badania na boreliozę i to 2 razy, ogólnie na badania wydałem jakieś 7-8 tys zł i nie znalazłem przyczyny więc wyszło na nerwice

niestety to jest biznes ... a nerwicowce to najlepszy klient :| gratuluje wytrwałości i w sumie tego że wyniki są ok

Sortuj wg