Nerwica, a wzrok

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 05 sty 2013, 14:39
Nie robiłem ale mam już ulotkę pewnej kliniki gdzie mogę to zrobić. Puki co chce badania na grzyby w organizmie zrobić, bo mam od dłuższego czasu 3 czerwone plamki na ciele które mimo codziennego smarowania nie schodzą do tego od 2 tyg jakąś białą kropkę na migdale coś jak pryszcz. Gdzie można takie badania zrobić?
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Mightman 05 sty 2013, 17:33
Biała kropka to pewnie pękniety migdałek i wydobywający się z niego taki "ser" bleh....
Jakie badania robisz żeby sprawdzić sobie grzybki?
Ja też chce właśnie w tym kierunku się zbadać tylko jakie badania oprócz posiewu kału na grzyby i badania krwi IgG ?

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 05 sty 2013, 19:04
Ja kiedys byłem na tescie obciążenia metoda Volla czy jakos tak nawet byłem na miesięcznej diecie oczyszczającej bo mi jakies grzyby wykryli ale potem jak sobie poczytałem o skuteczności tych badań to swierdziłem, że mnie naciągneli bo wydałem na ich "leki" prawie 600zł i olałem temat. Teraz jak mam te plamki i tą kropkę do tego częsty łupież to zaczałem sie zastanawiac czy jednak faktycznie coś nie jest na rzeczy.
Nie mam pojęcia jak wyglądaja takie porządne medyczne badania u prawdziewego lekarza ale pójdę do takiej przychodni gdzie mozna wiele badań zrobić i sie zapytam. Kiedys nawet cos chyba z pania pielegniarka o tym gadałem to mi coś tam mówiła o wymazie z gardła i morfologii krwi.
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica, a wzrok

przez Siding Spring 05 sty 2013, 19:38
bierzesz jakies leki? jak tak to czy przed lekami tez miales problemy ze wzrokiem? pozdrawiam.

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 05 sty 2013, 19:42
Biorę tylko antydepresant Lafactin ale to od niedawna, a tak wiadomo jak każdy minerały: magnez, jakiś vigor, omeg3, potas.
Nigdy wcześniej nie miałem problemów ze wzrokiem zaczęło się wszystko nagle silnym zawrotem głowy, lękami nudnościami, niepokojem jakieś 10 miesięcy temu.
U okulisty byłem robiłem badania dna oka, ciśnienia oka, pola widzenia i wszystko ok tzn niewielka wada 0,5 w 1 oku ale Pani powiedziała, że jak dla niej wzrok mam w porządku zresztą sam czuję, że to mózg bo w marketach mam wrażenie jakby mózg nie ogarniał tych wszystkich bodźców.

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Siding Spring 05 sty 2013, 19:49
czyli przed antydepresantem zaczeles miec te problemy?

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 05 sty 2013, 20:13
tak no antydepresant zacząłem zażywać bo stwierdzili mi nerwice bo oprócz tego mam kilka innych dolegliwości jak otępienie problemy z koncentracja, czasami zawroty głowy

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Introvertic 06 sty 2013, 02:29
Też mam problemy w supermarketach na tle nerwicowym i momentalnie mnie tam zaczyna boleć głowa. Do tego mam wrażenie, że używają tam jakichś naprawdę najgorszych żarówek, bo mam wrażenie, jakby to ich oświetlenie tak specyficznie szybko migotało, jeżeli rozumiecie co mam na myśli. Jakby światło nie płynęło strumieniem, a dochodziło takimi krótkimi falami.

W każdym razie drażni mnie to niesamowicie :)

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 06 sty 2013, 12:26
No ja tez i czuje to nawet , że to mózg, a nie oczy bo oczy mnie nie bolą, a mózg po prostu tego nie ogarnia.
Introvertic długo to masz? jak się to zaczęło u Ciebie?

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Nika81 06 sty 2013, 13:33
Jest jeszcze coś takiego jak migrena z aurą czyli z błyskami, punktami latającymi przed oczami, u mnie jest to zawsze coś jakby złota nitka latająca przed jednym okiem. Nie ważne czy zamknięte czy otwarte oko. Pomagają mi leki przeciwbólowe.
Aura pojawia się często przed bólem głowy, jej pojawienie się to dla mnie znak, że trzeba wziąć coś na ból zanim on się pojawi. :)
"Czyż życie nie jest snem, który się śni we śnie"? E.A. Poe

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 06 sty 2013, 14:05
wiem co to jest ale jesli chodzi o mnie to nie migrena bo mam to praktycznie non-stop od jakis 10 miesięcy z chwilowymi przebłyskami normalności, do tego głowa mnie rzadko boli

-- 06 sty 2013, 14:07 --

Introvertic napisał(a):Też mam problemy w supermarketach na tle nerwicowym i momentalnie mnie tam zaczyna boleć głowa. Do tego mam wrażenie, że używają tam jakichś naprawdę najgorszych żarówek, bo mam wrażenie, jakby to ich oświetlenie tak specyficznie szybko migotało, jeżeli rozumiecie co mam na myśli. Jakby światło nie płynęło strumieniem, a dochodziło takimi krótkimi falami.

Czy to coś jakby mrzawka padała?

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Nika81 06 sty 2013, 14:12
bvb25 napisał(a):wiem co to jest ale jesli chodzi o mnie to nie migrena bo mam to praktycznie non-stop od jakis 10 miesięcy z chwilowymi przebłyskami normalności, do tego głowa mnie rzadko boli

-- 06 sty 2013, 14:07 --

Introvertic napisał(a):Też mam problemy w supermarketach na tle nerwicowym i momentalnie mnie tam zaczyna boleć głowa. Do tego mam wrażenie, że używają tam jakichś naprawdę najgorszych żarówek, bo mam wrażenie, jakby to ich oświetlenie tak specyficznie szybko migotało, jeżeli rozumiecie co mam na myśli. Jakby światło nie płynęło strumieniem, a dochodziło takimi krótkimi falami.

Czy to coś jakby mrzawka padała?

Dobrze się wam wydaje. Światło z jarzeniówek to światło o drgającym strumieniu i niekorzystne dla naszych oczu. To nie zwidy. Po prostu tych o wrażliwszych oczach szybciej to męczy.
"Czyż życie nie jest snem, który się śni we śnie"? E.A. Poe

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 06 sty 2013, 14:31
ale to nie to, sorry ale dobrze wiem jak widziałem przed 13 maja, teraz to ja w marketach nie mogę skupić się na niczym i czuje ulge jak tylko wyjde z marketu, a to nie jest normalne...

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez nerwa 24 lut 2013, 16:13
Wiem dokladnie o czym piszecie.... te markety, tzw. "nieogarniecie" jak sie patrzy na polki z produktami. Ja mam jeszcze takie wrazenie jakby i mozg i oczy nie były w stanie tego wszystkie "przetworzyc". To samo mam z wycieraczkami, koszulami, i generalnie z takimi wzorzystymi strukturami. A macie cos takiego przy patrzeniu przez okno w oklejonym (reklamami) autobusie? Od wewnatrz to jest taki posiatkowany wzor i on mnie razi dokladnie w ten sam sposob :(

Ale co dziwne, czasami (rzadko bo rzadko) zdarza się, że jest ok. Ale musze byc wtedy albo bardzo zmeczona, albo np. po alkoholu :) (wydaje mi sie, ze wtedy jest lepiej).

Sortuj wg