Problemy ze skórą

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Problemy ze skórą

przez martini 19 kwi 2006, 21:44
Witam wszystkich tak jak większość z was mam duzo obiawów jestem nieomal pewny że mam nerwice, przejawia sie to silnym lękiem, szybkim biciem serca- nieraz myśle że mi wypadnie dosłownie :( cisnienie mam w normie a raczej dobre wacha sie 120 130 / 70 80 także ok ale za to puls mam cały czas podwyższony ok 100 przy mocnym zdenerwowaniu -napadzie dochodzi do 130 masakra normalnie odrazu opadam z sił zimne ręce poce sie szybciej i głupie mysli oczywiscie w głowie. Robiłem badania mam podwyższoną ilość czerwonych krwinek. Tarczyca - ok. Od momentu kiedy sie nasiliły te stany pojawiło sie na moim ciele duzo tak jakby pryszczy i gdzie niegdzie ppokzywka nie wiem czy to może być zwiazane z nerwicą i podczas nią zmiana przemiany materii?? Oczywiscie szybko chudne:( już z urody jestem szczupły a podczas nasilenia leku i juz po napadzie pomimo że zjadłem full i byłem najedzony znów jestem głodny tragedia :( Macie podobne obiawy?? Chodzi mi głównie o te na skórze??

przez cicha woda 19 kwi 2006, 21:55
W momentach zdenerwowania mogą pojawiać się na skórze swędzące, czerwone plamy, które po jakimś czasie znikają. Wiem ponieważ moja mama ma z tym problem.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Pat 19 kwi 2006, 21:57
Ja mam podobnie jeśli chodzi o jedzenie, chociaż jestem bardzo szupła. U mnie pojawiają się również takie czerwone plamki, ale tylko na twarzy. Pryszcze natomiast kojarzą mi się z hormonami, może tu poszukaj.
Pat
Pat

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez venom 19 kwi 2006, 21:58
ja tak mam czasami ale juz sie z tym pogodzilem :)
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez martini 19 kwi 2006, 22:13
mnie wywala szczególnie na plecach:( wczesniej nie miałem z tym az takich problemów zaddażało sie ale nie w takim stopniu. Przez ta nerwice cała przemiana materii mi trafia szlag :( A już było tak dobrze, leczyłem sie wczesniej zaczeło sie to wszystko przed maturą i meczyłem sie bardzo wtedy pamietam robiłem wszystkie badania i wszystko było ok. niby a jednak miałem bóle brzucha nieraz odruchy wymiotne, zawroty główy ogólne osłabienie, w koncu pewien lekarz stwierdził nerwice. Brałem lek który mi pomógł juz po jakiś 4 miesiacach brania było jak ręką odiał wszystko zniknęło byłem zupełnie innym człowiekiem i tu był mój bład bo za szybko odstawiłem lek podobno bierze sie go nawet ponad rok przy silnych nerwicach no i skutek był taki że po 3 latach spokoju znów sie pojawiły te same obiawy:( tragedia. I znów to samo:( Ale nie poddam sie !!!:)

przez Virginia 20 kwi 2006, 01:40
Wiecie co mowia o pryszczach, po okresie dojrzewania? ze jest to na tle nerwowym, a bezposrednia przyczyna brak akceptacji samego siebie. :idea:
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez roccola 20 kwi 2006, 07:43
Tez pamiętam ze w okresie najbardziej nasilonej nerwicy maiałam wypryski jak nastolatka.Uff dobrze ze ten problem juz zniknął :)
...i spojrzała na pęta które ją więziły...
...i poczuła wiatr...zapach ze wschodu..
..była wolna...

Skóra

przez saga 23 kwi 2006, 19:17
Jestem bardzo ciekawa czy ktoś z was ma nerwice i pokrzywkę . U mnie na tle nerwicowym wyskakuje pokrzywką. Wszystko mnie swędzi i czasami muszę jechać na pogotowie. I wszyscy lekarze mówią mi ,że to ze to ze stresu!!!!

przez limba 24 maja 2006, 19:07
:D Napewno taka wysypka może być związana z chorobą-ja dostaję np.czerwone plamy, które wychodzą podczas ataku, a znowu tak szybko nie chcą zejść.Z tą nerwicą jest związanych wiele przypadłości, więc czemu nie wysypka????? :(
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez anita27 24 maja 2006, 19:46
Kiedys pracowalam z jedna kobitka,ktora na tle nerwowym dostawala wysypke.Z poczatku myslala,ze to uczulenie,ze mam alergie ale zrobila testy i okazalo sie ze alergiczka nie jest.Lekarz po wywiadzie stwierdzil ze to na podlozu psychogennym
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez mysia_fisia 24 maja 2006, 19:52
Ja mam cyklicznie wysypkę na dłoniach i stopach. Swędzi tak, że rozdrapuję do krwi, bo wolę, żeby bolało niż swędziało. Potem schodzi mi skóra, kilka dni jest spokój i zaczyna się na nowo. To wszytsko z nerwów.
Każdy ma swoje marzenia i może mieć swój performens. Nie każdy próbuje...

przez darekk 14 cze 2006, 19:12
u mnie lekarz stwierdził pokrzywkę, zrobiłem wszystkie badania alergologiczne i wyszły ok czyli na nic uczulony nie jestem. u mnie ta pokrzywka wygląda dziwnie bo strasznie mocno swędzi a gdy się podrapię to na tym miejscu zostaje czerwona plama i wyskakują bąbelki!!

Problemy ze skórą

przez artek28 04 paź 2006, 17:41
jak myslicie czy bladosc lub nadmierne zaczerwienienie skóry na twarzy podczasa ataku nerwicy to normalna reakcja albo uderzenia goraca lub takie dziwne łaskotanie w środku ciała????
" Smutek dzielony jest smutku połowa a radośc dzielona jest radościa podwójną"

przez Neśka 04 paź 2006, 18:35
Ja mam bordową twarz - takie plamy na policzkach i skroniach. Poza tym także czerwone wypieki na dekolcie i szyi. No i czerwone uszy. To jest dla mnie nieodączym elementem mojej nerwicy.
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą ! (św. Augustyn)

Sortuj wg