lęk przed szpitalem jak sobie radzić?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez mm8255 21 wrz 2012, 03:14
Witam serdecznie... i tak się zastanawiam jak walczyć z lękiem przed szpitalem. Konkretnie chodzi mi o sytuacje jaka miala miejsce około 2-3 miesięcy temu. Zachorowałem... i trafiłem na 3 dni do szpitala. No 1 dzień było ok...nie panikowałem. Ale dostałem jakiegoś "szału" 2 dnia. Że jestem w obcym miejscu, że nie mam grama prywatności to mi najbardziej dokuczało - 5 osób na sali, pielegniarka co godzine... Tej nocy nie spałem wogóle... dostałem takiego lęku że myślałem żeby stamtąd wogóle się "ewakuować". Nie potrafie odpowiedzieć dlaczego ale... mój żołądek odmówił posłuszeństwa wymiotowałem a właściwie to były "próby"... Po trzech dniach jak wróciłem do domu to myślałem że się popłacze ze szczęścia i spałem około 16h... Minęło trochę czasu teraz patrzę na tą sytuacje i aż mi wstyd za to co tam wyrabiałem... Po powrocie ze szpitala mialem przez 3-4 tygodnie momentami szybkie bicie serca do 120/min oraz od tego momentu nasilił mi się lęk przed czymkolwiek - ten o którym pisałem w poprzednim poście...
O co chodzi? Dlaczego tak reagowałem?

przez tahela 21 wrz 2012, 03:46
załapałeś lęk paniczny i nie dało się nic robić w tamtym momencie, po prostu przeczekać najgorsze
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Saraid 21 wrz 2012, 05:17
Miales atak lekowy ,tyle zdarza sie w sytuacjach duzego ,nadmiernego stresu z ktorym sobie na obecna chwile nie radzimy jesli to odosobniony incydent to spokojnie,jesli bedzie sie powtarzal do lekarza.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg