Nie daję rady..

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nie daję rady..

przez marcol13 18 wrz 2012, 17:17
To że mam nerwice już nie będe mówił.Od kilku lat mam różne problemy , to ze stawami w szczęce a ostatnio męty w oku.Od kilku lat mam te mroczki ale w ostatnich dniach bardzo zaczeły mi przeszkadzać.Do tej pory je olewałem i nie zwracałem uwagi.A teraz cały czas myśle o nich, znacznie bardziej je widzę,a szczególnie dużą czarną kropke w lewym oku która się przemieszcza(lata sobie w góre w dól,lewo i prawo).Okulista kazał się przyzwyczaić.Ale teraz doprowadza mnie to do wariactwa i to dosłownie.Widzę je nawet z zamkniętymi oczami, nie potrafie myśleć o niczym innym.Macie na to jakąś rade?

Nie daję rady..

przez Atalanta 18 wrz 2012, 18:17
Wiesz ja też mam męty w oku (jestem do tego krótkowidzem), u mnie nie są aż tak uciązliwe, choć czasami pojawia się tez czarna kropka przed oczami. Jak sobie z tym radzić? Po prostu ignorować, wzrok i myśli skupiać na czymś innym, niby proste ale może być trudne jeśli są one wyraziste

Nie daję rady..

przez marcol13 20 wrz 2012, 15:41
Atalanta,

No właśnie są wyraźnie, i ta czarna kropka w lewym oku.OD kilku dni nie mysle o niczym innym jak o tym i nie wiem jak sobie z tym poradzić.To mnie doprowadza do szaleństwa!.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie daję rady..

przez ekspert_abcZdrowie 20 wrz 2012, 15:53
Nie jestem okulistą, więc trudno mi cokolwiek doradzić, ale więcej na temat mętów w oku można przeczytać i posłuchać pod tym linkiem: http://portal.abczdrowie.pl/mety-w-oku.
Psycholog

Sortuj wg