BŁAGAM O POMOC :((

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bedzie.dobrze 03 paź 2012, 19:11
Kochana, idz do psychiatry. Lekarz Cie zdiagnozuje i uspokoi. Po co sie tak meczysz? Nerwicy czesto towarzyszy lęk przed choroba psychiczna..generalnie nerwicowiec moze sie bać wszystkiego. Sama widzisz, ze jeszcze do niedawna miałas obsesje dot. czegos innego..choroba psychiczna nie pojawia sie od myslenia o niej.
bedzie.dobrze

przez Syluch94 03 paź 2012, 19:18
We wtorek mam wizytę u psychologa, więc może on mi coś doradzi, pewnie też odeśle do psychiatry ... Wiem na pewno, że nie chcę przyjmować żadnych leków, bo to oszukiwanie samego siebie tak naprawdę, problem leży w głowie, a głowy chemią nie wyleczę... :(
` Walka o z łóżka wstanie, kolejny taniec w cyrku zdarzeń,
i walka o święte cele, o wieczne nadzieje.

przez bedzie.dobrze 03 paź 2012, 19:23
uszy do gory:) bedzie dobrze:) wiem,ze to jak jakis koszmar..ale na bank sie skonczy i znow bedziesz mogla sie zrelaksowac i poczuc szczesliwa:). Ja w calym swoim 29 letnim zyciu miałam 4 razy nasilona nerwice. Za kazdym razem mijalo..raz trwalo krocej, raz dluzej..ale to zawsze mija i tego sie trzymajmy!:)
bedzie.dobrze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Syluch94 03 paź 2012, 19:58
A to jest możliwe, by tak nasilone objawy trwały aż miesiąc? Bo miałam tylko kilka, dosłownie kilka dni, dwa, trzy, kiedy czułam się normalnie, a tak to przez cały czas jedna wielka tragedia, fakt faktem ja się sama nakręcam czytając masę artykułów na te tematy, non stop o tym myślę, co potęguje mój strach x2 : (.

przez bedzie.dobrze 03 paź 2012, 21:19
U mnie najdluzej trwało 9 miesiecy. Najkrocej 3 tyg. Teraz juz ponad 2 miesiace
bedzie.dobrze

przez Syluch94 04 paź 2012, 22:16
Nigdy bym nie pomyślała, że takie paskudztwo może zmarnować aż tyle czasu ...

U mnie już dzisiaj trochę lepiej, w zasadzie to miło spędziłam dzisiejszy dzień i było nawet fajnie. :) Teraz noc, to najgorzej.

Trochę się wystraszyłam, bo gdzieś zaczerpnęłam informacji, że ponoć nieleczona nerwica prowadzi do schizofrenii? Ale nie wiem, ile w tym prawdy, w każdym razie mam nadzieję, że uda mi się wygrać walkę z tym czymś, bo tracę cenny czas. :(

przez *Wiola* 04 paź 2012, 22:59
Syluch94 napisał(a):Trochę się wystraszyłam, bo gdzieś zaczerpnęłam informacji, że ponoć nieleczona nerwica prowadzi do schizofrenii?

Totalna bzdura, uwierz mi. Nie wiem gdzie takie rzeczy wypisują , radzę omijać takie źródła z daleka :evil:
Moderator

przez Candy14 04 paź 2012, 23:28
Pewnie na onecie...
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 04 paź 2012, 23:34
Candy14, onet to Ty zostaw w spokoju ;)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Poinformowany 04 paź 2012, 23:41
Także spotkałem się z tą informacją , można to interpretować na dowolny sposób , lekceważenie depresji nerwicy prowadzi do wyzdrowienia.
Poinformowany

przez Candy14 05 paź 2012, 00:01
inbvo, dopszzzzzzzzzzz ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Syluch94 05 paź 2012, 18:41
Nie wiem, czy na onecie, ale wiem, że muszę jak najprędzej zaprzestać czytania artykułów wszelkiej maści w internecie, bo nie zawsze jest to rzetelne źródło wiedzy, poza tym wpędza mnie w jeszcze większego "doła".

Mylenie snu z rzeczywistością może być objawem nerwicy? Oj, to znaczy, nie do końca takie mylenie, po prostu w ciągu dnia jak myślę sobie o moich byłych snach sprzed dwóch, trzech tygodni to wydają mi się one być takie realistyczne ... Poza tym mam tendencję do wmawiania sobie różnych rzeczy, przez pewien czas zaczęłam sobie myśleć, że wszystko, co się dzieje, tylko mi się śni, że zaraz się obudzę i znowu będzie normalnie ...

Chcę mieć swoje życie takie, jakie miałam, jak chorowałam na bulimię - chcę znowu być szczęśliwa, ale nie takim kosztem.

Poza tym będę wdzięczna, jeżeli ktoś mi powie, jak sobie pomóc w koncentracji (bo zapewne jest to spowodowane problemami z "głową"), wczoraj wieczorem uczyłam się na dzisiejszy dzień i nic nie mogłam zapamiętać, zupełnie ... A pamięć z reguły zawsze miałam rewelacyjną.

-- 10 paź 2012, 17:11 --

Czy ktoś wie, czy słyszenie głosów też jest objawem towarzyszącym nerwicy? :(

Sortuj wg