Proszę o pomoc!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Proszę o pomoc!!

przez DJNear 14 wrz 2012, 22:51
Witam.Mam 20 lat.3 tygodnie temu zmarł mój dziadek, przeżyłem koszmar, tego samego dnia w nocy,obudziłem się z bólem żołądka ,bólem brzucha,pociłem się strasznie i trzęsłem się cały jak bym został podpięty pod prąd.Myślałem ze umieram.Tego samego dnia poszedłem na badania i czysto! Potem doszły następne objawy:rozwolnienie,oddawanie moczu co 5 minut,wzdęcia,skurcze,bóle stawów,nadkwasota w żołądku.Dosłownie moje życie zostało wywrócone do góry nogami.Po tym zdarzały mi się także objawy takie że potrafiłem się obudzić o 3 w nocy ,pomyślałem o lęku i znowu mną trzęsło ale mniej.Od tamtego czasu lęk pokonałem i w większości ustąpiło.Zdarza się oczywiście ze przypomni mi się coś ale rzadko.Pisze tutaj o pomoc ponieważ męczę się jeszcze ze skurczami i wzdęciami(obolały brzuch). Na skurcze pomaga mi no-spa ale ze wzdęciami mam kłopot.Bardzo proszę o pomoc.

Proszę o pomoc!!

przez Artemizja 16 wrz 2012, 05:16
DJNear, śmierć bliskiej osoby jest trudna do zniesienia.Wybacz,że o to zapytam,ale czy byłeś przy śmierci dziadka?Śmierć bliskiej osoby zawsze jest trudna do zniesienia.Trzeba czasu,żeby jakoś sobie to wszystko poukładać...
Jeśli jednak objawy będą się nadal utrzymywać,to dobrze by było zasięgnąć porady specjalisty.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg