Błagam o pomoc,

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Błagam o pomoc,

przez domciok13 09 wrz 2012, 00:35
Od roku boli mnie w klatce piersiowej, odkad przezylem najgorsze dni w zyciu.
Teraz w stanach strachu, paniki i nerwow bole powracaja, czasem z rana, w roznych okolicach klatki piersiowej, a rzadko bo rzadko ale nawet w lopatce.
Ostatnio odeszla mojej kolezanki mama umarla na raka pluc, miala takie same objawy, pale od 3 lat niecalych nie zaciagajac sie do pluc aczkolwiek kiedy nachodzi mnie strach zaczynam panikowac, robilem morfologie ,bylem u lekarzy i mowia ,ze jestem zdrowy jak ryba i odsylaja do psychologow, kiedy mam i tez bardzo rzadko dobre dni to zapominam o bolu i w sumie nawet nie pamietam czy mnie bolalo caly dzien ale musi to byc bardzo spokojny "lajtowy dzien" w inne gdy ide spac i boli mnie klatka piersiowa ,mysle ,ze bez powodu i wtedy zaczyna sie panika, boje sie ,ze odejde wczesnie:( prosze o pomoc, mial tak jak ja ktos?
Bardzo prosze o wpisy,
pozdrawiam kochani.
D

p.s. dodam ,ze przez pol roku bycia w depresji nie jadlem wcale prawie ,tylko palilem i pilem napoje typu Coca-Cola, Sprite itp. Moze mam niedobor witamin czy cos...sam juz nie wiem:(

Błagam o pomoc,

przez Pasman 09 wrz 2012, 07:38
Jeżeli byłbyś na coś chory to bolałoby cię bez względu na nerwy. Robiłeś rtg?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Sortuj wg