Boję się jesieni

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Boję się jesieni

przez fairy 06 lip 2013, 09:06
O, To ja mam całkiem odwrotnie niż założycielka tematu, od marca w panice zaczynam myśleć o lecie. Nienawidzę lata, NIE NA WI DZĘ.
Z utęsknieniem czekam na wrzesień. Uwielbiam jesień, zimę kocham, wiosnę toleruje.

Boję się jesieni

przez Majkel86 07 lip 2013, 00:49
fairy napisał(a):O, To ja mam całkiem odwrotnie niż założycielka tematu, od marca w panice zaczynam myśleć o lecie. Nienawidzę lata, NIE NA WI DZĘ.
Z utęsknieniem czekam na wrzesień. Uwielbiam jesień, zimę kocham, wiosnę toleruje.

Dlatego, że w jesień i zimę łatwiej się zaszyć w domu i nie wychodzić? ;)

Boję się jesieni

przez fairy 07 lip 2013, 16:27
A właśnie że nie :P , to w lato nie wyłażę. W deszcz, szarugę i śniegi jak najbardziej, tzn na tyle, na ile mi moja agorafobia pozwala, ale walcze!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Boję się jesieni

przez Anna Maria 07 lip 2013, 16:48
Też nie przepadam za latem. W dzieciństwie lato uprzykrzały mi burze. Dziś się już ich nie boję ale wzrastają obawy o moje psiaki ze względu na to, że muszę je bardziej pilnować bo przeszkadzają sąsiadom którzy wypełzają z domów, po drugie bo sąsiezi przyjeżdżają na urlop z dwoma malamutami które atakują moje mikrusy.
Ciągnie mnie też latem do spotkań ze znojomymi, a nie potrafię teg zrealizować. To też mi uprzykrza.
Anna Maria

Boję się jesieni

przez Majkel86 07 lip 2013, 21:17
Ja tam wole lato bo wtedy właśnie mam większe chęci być poza domem, to na rower, to jezioro, działka, czy chociaż ławka na osiedlu. A w jesień czy zimę to za bardzo nie ma gdzie się ruszyć a im więcej człowiek w domu siedzi tym bardziej jest naładowany ;)

Boję się jesieni

przez inny 07 lip 2013, 22:16
fairy napisał(a):A właśnie że nie :P , to w lato nie wyłażę. W deszcz, szarugę i śniegi jak najbardziej, tzn na tyle, na ile mi moja agorafobia pozwala, ale walcze!

Jak jest śnieżyca albo leży dużo śniegu to ja potrafie na polach do 1 w nocy z psem łazić. Ostatnia zima była cudowna...
Człowiek nikt....no dobra, człowiek drewno

Sortuj wg