Prosze pomóżcie pilne!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Prosze pomóżcie pilne!

przez ola.b 28 lip 2012, 21:48
Witam, jestem tu nowa, szukam pilnie pomocy, Od kilku miesięcy nie spałam sama, od dziś muszę od czasu do czasu spać sama w mieszkaniu, Boje się spać sama w pokoju, słysze różnie dźwięki, ciąglę się rozglądam nie mówiąc już o spaniu bo zasypiam nad ranem. Jestem oblana zimnym potem. Brałam proszki uspokajające kiedy zdarzyło się tak że byłam sama w mieszkaniu. Siedze przy zaswieconym swietle i muzyce nic nie pomaga. Bardzo się boje i nie umiem sobie przetłumaczyć że nic mi nie grozi... Pomóżcie! Nie chce znów przechodzić tego koszmaru!

Prosze pomóżcie pilne!

przez be_strong 28 lip 2012, 21:59
Olu, niestety, przeżywam ten koszmar dość często :(

moje metody radzenia sobie z tym nie są dobre, więc nawet się nimi z Tobą nie podzielę, ale po prostu wiedz, że nie jesteś w tym sama..
że jest nas więcej..

i że to tylko Ci się wydaje..

a może masz w domu jakiś afobam czy coś w tym stylu?

tulam do serca...
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Prosze pomóżcie pilne!

przez Atalanta 28 lip 2012, 22:05
Olu, a nie zastanawiałaś się aby z tym problemem udać się do specjalisty? Na pewno coś by poradził, zapisał jakieś środki. Przemyśl to, bo to chyba najlepsze wyjście :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prosze pomóżcie pilne!

przez Pleione 28 lip 2012, 22:16
Gdy byłam dzieckiem i nastolatką przeżywałam coś podobnego. Moja metoda polegała na spaniu przy zaświeconym świetle i włączonym telewizorze.

Prosze pomóżcie pilne!

przez wiocza 28 lip 2012, 23:12
Ja w takich wypadkach bieglam jak najszybciej do łóżka przykrywalam sie koldra i staralam sie nie ruszac ani nie wydawac dzwiekow, wtedy wmawialam sobie ze nikt mnie nie zobaczy po ciemku i nie uslyszy. Raczej twarz mialam zwrocona w strone sciany zeby nie widziec pomieszczenia.
Zamknij oczy i spij :zzz:

Dodam ze mam 26 lat i w dalszym ciagu cos takiego mi sie zdarza od czasu do czasu
Lęku pręcik, gdzieś za mostkiem, przy aorcie
Żarzy się bez przerwy

Prosze pomóżcie pilne!

przez JKB 29 lip 2012, 00:36
Psycholog , a moZe nawet psychiatra sie kłania
JKB

Sortuj wg