Trzęsące się ręce

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Trzęsące się ręce

przez problematyk1 26 lip 2012, 23:58
Witam. Mam 17 lat i zauważyłem, że od ~roku trzęsą mi się ręce podczas imprez rodzinnych. Zjedzenie zupy lub jakiegokolwiek innego dania sprawia mi duży problem. Myślę o tym przed każdym pierwszym daniem na weselach itp.- nakręcam się, jednak nie potrafię się powstrzymać. Po spożyciu znacznej ilości wody ognistej zupełnie o tym zapomniałem i jak ręką odjął- problem nie istnieje, ale nie będę całe życie chodził przecież pijany... Sytuacja nie występuje podczas spożywania posiłków w najbliższym gronie. Dodam, że jestem osobą nieśmiałą. Co z tym zrobić?

Trzęsące się ręce

przez Adam Smith 27 lip 2012, 00:06
Są dwa wyjścia , wybrać się do psychologa , albo pić w takich sytuacjach i zostać alkoholikiem ;)
Adam Smith

Trzęsące się ręce

przez Atalanta 27 lip 2012, 00:11
Najlepiej udaj się się do lekarza. Tylko on może stwierdzić co Ci dolega. Wcale nie musi być to nerwica, czasem tylko reakcja na stres albo (odpukać) coś poważniejszego. Trzęsące się ręce mogą wiele sugerować, ale póki co nie zamartwiaj się tak, uszy do góry i bądź dobrej mysli :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Trzęsące się ręce

przez kafka 27 lip 2012, 08:40
Tomcio Nerwica napisał(a):Są dwa wyjścia , wybrać się do psychologa , albo pić w takich sytuacjach i zostać alkoholikiem ;)

Tomcio, nie kuś :nono: :mrgreen:
kafka

Trzęsące się ręce

przez Fleure_De_Violette 27 lip 2012, 08:47
problematyk1, lekarz/psychologa. To wygląda jak element fobii społecznej.
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

Trzęsące się ręce

przez problematyk1 27 lip 2012, 11:22
Dziwne, w najbliższym gronie, czy to rodzinnym czy z kumplami takie objawy nie występują. No nic bez wizyty u lekarza się nie obejdzie. Dzięki wszystkim za pomoc.

Trzęsące się ręce

przez Adam Smith 27 lip 2012, 15:14
kafka, :mrgreen:
Adam Smith

Sortuj wg