Napięcie miesniowe

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Napięcie miesniowe

przez BeOk 29 lip 2012, 19:20
Dokładnie, ten strach cały siedzi tylko w naszych główkach. Ja zawsze też wyjąsniam sobie że to tylko nerwy i nic mi nie jest. Najważniejsze żeby nie uciekać od sytuacji, które nasz lęk lubi... chodz wiem ze jest cieżko...ale trzeba sie starac. Delektuj się ciszą, jeziorkiem i pozytywne myslenie...Cholender musi byc dobrze!

Napięcie miesniowe

przez JKB 29 lip 2012, 21:20
BeOk napisał(a):Dokładnie, ten strach cały siedzi tylko w naszych główkach. Ja zawsze też wyjąsniam sobie że to tylko nerwy i nic mi nie jest. Najważniejsze żeby nie uciekać od sytuacji, które nasz lęk lubi... chodz wiem ze jest cieżko...ale trzeba sie starac. Delektuj się ciszą, jeziorkiem i pozytywne myslenie...Cholender musi byc dobrze!

byłem, przeżyłem i nigdy więcej, fizycznie padam na pysk. Spęd ludzi taki , że nad morzem takiego nie ma. Z drugiej strony zrobilem duza trase samochodem , gdzie mam awersje do dlugich tras , jezdzilem na rowerze w 35 stopniowy upal i nic zyje ... Noc miałem fatalna obudzilem sie o 23:30 i do 2 w nocy bole somatyczne ciala m.in glowy, klatki piersiowej, brzucha. Wstalem rano bol brzucha i tak w kolko
JKB

Napięcie miesniowe

przez a-1976-76 31 lip 2012, 13:37
hej jak chcecie ze mną pokorespondować podaję maila a-1976-76@o2.pl tez to przeżywam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg