Czy to nerwica, skutki brania leku, a moZe cos innego????

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez JKB 26 lip 2012, 07:22
Witam

Mam zdiagnozowana nerwice lekowa, nerwice zoladka, napady leku i paniki. Lekarz przepisał mi sulpiryd rano 50 i biorę go od 2 tygodni. Pierwsza godzina po zazyciu leku nic sie nie dzieje, 2-3 jestem lekko pijany, a od 4 godziny jestem lekko wyluzowany, lekko otumaniony, mam chcec do działania, robienia czegoś, stresujące sytuacje jakoś przechodzą obok mnie .... Nie reaguje na nie, jest fajnie , ale... Rano moje ciało jak wstaje jest wewnętrznie roztrzesione po leku to mija, w dzień jest ok, wieczorem mam to znowu. Mam sztywnienie konczyn , szyi. W nocy i to mnie zastanawia , mam tak jakby dretwienie ciała, lekkie skurcze miesni, cieżko mi to opisać , ale jest to nie przyjemne i budzi mnie. Co to moZe być???? Brak magnezu??? Skutki leku???

Pozdrawiam wszystkich
JKB

przez jaskolka83 26 lip 2012, 07:30
JKB, no obstawialabym skutki leku. nie jestem specem, ale moze wizyta u lekarza i zmiana? albo przeczekac az minal side effects

przez JKB 26 lip 2012, 08:22
jaskolka83 napisał(a):JKB, no obstawialabym skutki leku. nie jestem specem, ale moze wizyta u lekarza i zmiana? albo przeczekac az minal side effects

Idę jutro o 17 do lekarza na kontrole, zobaczymy co powie. Na sztywniwcie konczyn powiedziala mi babka ze to nerwica w czystym wydaniu, ale w nocy jak spie ?????
powiniennem brać jezcze doxepin ale on powoduje zaparcia a ja mam je i tak od lat wiec odpuscilem ten lek i babka przepisala mi W zamian Miansec 10 - braliscie to???? Co najgorszego moZe mnie spotkać po tym leku ???? Kiedyś miałem brać lerivon 30 ale odpuscilem temat a teraz widzę wracam do podobnego leku....

-- 27 lip 2012, 18:18 --

JKB napisał(a):
jaskolka83 napisał(a):JKB, no obstawialabym skutki leku. nie jestem specem, ale moze wizyta u lekarza i zmiana? albo przeczekac az minal side effects

Idę jutro o 17 do lekarza na kontrole, zobaczymy co powie. Na sztywniwcie konczyn powiedziala mi babka ze to nerwica w czystym wydaniu, ale w nocy jak spie ?????
powiniennem brać jezcze doxepin ale on powoduje zaparcia a ja mam je i tak od lat wiec odpuscilem ten lek i babka przepisala mi W zamian Miansec 10 - braliscie to???? Co najgorszego moZe mnie spotkać po tym leku ???? Kiedyś miałem brać lerivon 30 ale odpuscilem temat a teraz widzę wracam do podobnego leku....

lekarka powiedziala ze to nerwy ... napiecie nerwowe i mam brac Miansec ...
JKB

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg