Powrót po 2 latach...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Powrót po 2 latach...

przez LJK 31 lip 2012, 10:33
Staram się zbierać swoje doświadczenia ale mimo to, że tak dużo już dałam radę przełamać, to za każdym następnym razem pojawia się lęk.

Pasji niestety nie mam - filmów nie lubię oglądać, zdolności manualnych nie mam. Lubię czytać książki ale rzadko mogę się na nich skupić bo od razu się porównuję do bohaterów np. oni mogą iść spokojnie na spacer - ja nie mogę.
Człowiek jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W efekcie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości. Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera, tak na prawdę nie żyjąc.
LJK

Powrót po 2 latach...

przez black_cat 31 lip 2012, 11:31
hej:) tez powrocilam tu po pewnym czasie... żyłam normalnie, było dobrze... teraz znowu nawrót nerwicy, czuje się fatalnie, bo lek jeszcze nie zaczął działać, a zanim zacznie niestety czekaja mnie straszne odczucia:( znowu leżę i nie mogę wytrzymać z własnymi myślami... tak strasznie mi źle, tak jak Ty zazdroszczę innym którzy teraZ wyjeżdzają na wakacje... imprezuja...czuję się wtedy taka inna, gorsza:( pociesza mnie tylko to, że już byłam na dnie i dałam rade i że nie jestem sama. musimy jakos się pozbierać, wymaga to dużo pracy, czasu cierpliwości, ale przeciez nie możemy się poddać

Sortuj wg