POMOZCIE, co robicc!!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

POMOZCIE, co robicc!!!!

przez rixaa 19 cze 2012, 15:53
Witam, mam 19 lat własnie zdalam mature, prawo jazdy..
mam nerwice lękową, czesto mam problem z wyjsciem gdzies dlalej poza dom i jest okropne obciazenie;( dawno nie mialam ataku paniki ale to pewnie dlatego, ze jak tylko cos zaczyna sie dziac szybko wracam do domu ..
Lecze się ziółkami, magnezem i tabletkami Asentra już od jakiegos czasu .
Mam chłopaka w anglii i planujemy mój wyjazd tam. Wczoraj dowiedzialam sie ze moze on po mnie przyleciec jutro i razem polecimy w Niedziele do niego.. tak bardzo pragne tego wyjazdu chociaz narazie na pare dni.. ale tak bardzo sie boje ze dostane atakow ze nie bede umiala sobie z nimi radzic i nie bede umiala wrocic;<< to sa okropne mysli, boje sie ze sie udusze w samolocie, ze przestane oddychac, ze nie bede potrafila;< nie chce tego przezywac;< jest to moj pierwszy wyjazd za granice .
Tak bardzo go chce ;< jak dac sobie rade?:< jak nie wpadac w panike;( relanium bede miala przy sobie tyle ze 5mg nie dziala na mnie zbytnio;( co robic?! pomozcie
"Ale człowiek ta­ki już jest.Zastępu­je strachem większą część swoich emocji. "
"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują."
P.Coelho