Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do czego prowadzi nieleczona nerwica ?


Hooligan123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakies polotora roku temu mam zdiagnozowana nerwice lekowa i nerwice natrectw. Leczylem sie kilka miesiecy odstawilem leki , potem znowu wrocilo znowu bralem leki itd. Zaczolem pic duze ilosci alkoholu i to miesiacami ze prawie wyladowalem na odwyku. Wychodzilem z tego miesiacami ;/. Teraz nie biore wogule lekow , alkohol dalej spozywam ale to w mniejszych ilosciach , okazyjnie. Nie mam objawow nerwicy lękowej juz kompletnie. Dokucza mi jednak nerwica natrectw. Tzn mam natretne mysli , tiki nerwowe , boje sie ze zrobie krzywde niewinnym osoba , a szczegolnie najblizszym. Boje sie zasnac, ze w nocy zwariuje i moge zrobic komus cos zlego. Oczywiscie nie mogl bym przenigdy nic nikomu zrobic. To sa mysli ktore mam w glowie. Mam duzo przyzwyczajen tzn. Musze zawsze przed wyjsciem z domu sprawdzic 2 razy czy wszystko mam. Jakbym sprawdzil raz to balbym sie ze moze cos zlego sie wydazyc itd. Walcze z tym , no ale wiadomo ciezko jest. I moje pytanie jest takie , czy jak sie nie bd wogule leczyl lekami , moze byc cos gorszego ? Jakas choroba psychiczna , psychoza ? Nie chce juz sie leczyc tymi anty depresantami bo mam ich dosc. Chce normalnie zyc. Wypic sobie ,pobawic sie jak kazdy. Jak z tego wyjsc bez lekow? Prosze o odpowiedz :(

 

-- 13 cze 2012, 19:12 --

 

Dodam ze wszystko mnie denerwuje. Czasem mam wybuchy nerwow , przeklinam , krzycze itd. Ale to jak ktos mnie zdenerwoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hooligan123, To może warto wybrać się na psychoterapie .

 

-- 13 cze 2012, 20:23 --

 

moze byc cos gorszego ? Jakas choroba psychiczna , psychoza ?

Nerwica nie wywołuje psychozy , tylko może znacznie uprzykrzyć życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×