Jak walczycie z nerwicą lękową? Czy ktoś wyleczył się?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bibi 09 maja 2006, 08:24
DA :D nie ammmm...
tylko ommmm...HEHE
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez reirei 09 maja 2006, 11:17
jaaaaa mudry :lol: :lol: moja matka mnie ich nauczyła jak zachorowałem. Używałem PRITHVI mudrę przez kilka miesięcy, potem na kursie Silvy poznałem bardzo podobną technikę trzech palców. Dla mnie szkoda na to czasu, bo rezultat nie jest warty tego czasu, przynajmniej jeśli chodzi o walkę z objawami nerwicy. Ale gratuluje emiflo, że Tobie się jednak udało

Za to polecam jedną mudrę - gyin-ya-pu-chi-dan, w życiu pomaga zdecydowanie:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez reirei 09 maja 2006, 12:03
didado1 napisał(a):Shadow a może założyc nowe subforum do sparingu
Ale numer, jeszcze takiej jazdy w kurniku nie było :D Prosze wszystkie damy o obcięcie paznokci przed wejściem na ring :twisted:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 09 maja 2006, 15:36
Wybaczam sobie, że dostałam ataku śmiechu :D :D :lol:
znikłam i mnie nie ma .........

przez kochajacy 09 maja 2006, 17:47
didado1 napisał(a):Wybaczam sobie, że dostałam ataku śmiechu :D :D :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
co cie tak rozbawilo ??
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez didado1 09 maja 2006, 20:30
" KURNIK " :lol: :lol: :lol:

przez agapla 09 maja 2006, 20:33
No to stwierdzenie też mi sie podoba :lol: :lol: :lol:

hipnoza , energoterapełci - próbowaliście tego?

przez DOC PABLO 09 maja 2006, 23:48
Sprawa jest taka , podejżewam że każdy z was podobnie jak ja szuka wszelkich możliwych sposobów aby uwolnić się od techo "cholerstwa"
Próbował z was ktoś może jakiś niekonwencjonalnych sposobów?

ja np. z łapiąc się czego mogę pojechałem ostatnio do jakiegoś niby extra energoterapeuty - 70 zł mnie kosztowałpluz dojazd itp - ponad 100wkę wydałem.
2 min. pomachał tu i tam - i dupa -nerwica sie wcale nie uspokoiła nawet gorzej .
jechałem tam ze sceptycznym nastawieniem , ale i też peną nadzieją, ale fakt ze mi kolo powiedział iż dobrze mu sie ze mna pracuje energetycznie wzbudziło we mnie więkrzy sceptyzm zwłaszcza że potwierdziło sie moje podejżenie że każdemu taki text puszcza przy pierwszej wizycie.

niby chodzi teoria ze trzeba tam do niego polatać kilka razy zeby coś poczuć. ale nie mam ochody wywalić 500 zł i się zorientować że kupa.

Napiszcie co o tym sądzicie i jakie macie doświadczenia z takimi sytuacjami

przez megi55 10 maja 2006, 00:13
Witaj! Ja miałam doświadczenia z hipnozą, którą "serwował" mi psycholog, na początku wydawało mi się nawet,że to troche pomaga, ale później już nie bardzo.Podejrzewam, ze miałam mózg tak bardzo zaśmiecony lekami że jakielwiek sugestie nie docierały do niego. Teraz z kolei byłam na wizycie u kogoś, kto leczy ziołami i minerałami. Mam nadzieje, że to cos pomoże, bo moi rodzice wydali kupe kasy. Nie wiem, czy to nie kolejne oszustwo, ale chwytam się wszystkiego. Myślę, że trzeba mieć naprawde szczęście, żeby trafić na kogoś kto naprawde Ci pomoże, a nie tylko weźmie kase. Musisz wiedzieć czy coś po takim zabiegu odczuwasz i czy jest to pozytywne. Generalnie ciężka sprawa bo można trafić zarówno na oszusta jak i na kogoś kto Ci pomoże. Ja wcześniej zaliczyłam wielu bio( ale na co innego) i żaden mi jeszcze w niczym nie pomógł, więc trudno powiedzieć. Może jest kilku naprawdę dobrych fachowców w tym kraju, ale trudno na nich trafić. Ja natomiast nie wierzę w żadnych filipińczyków (np.)i chyba robie się coraz bardziej sceptyczna. Faktycznie w Twoim przypadku nie wiadomo czy to Ci pomoże i nie stracisz na próżno kasy. Mnie się wydaje tylko dziwne,że tych bioenergo podejrzanie się namnożyło w ostatnich czasach. Nie wiem co Ty o tym sądzisz. Chociaż powiem Ci że z tych metod to hipnoza chyba jest najpewniejsza choć moze tebyć niebezpieczna, gdy ktoś nie jest fachowcem.Sorry za przydługą odpowiedź, może coś Ci się przyda. Pozdrawiam serdecznie :)

przez DOC PABLO 10 maja 2006, 00:38
dziekuje za obfita odpowiedź.
Jeżeli chodzi o tego energo terapeuty to podobnierz jakiś lepszy w polsce, przyjmuje w w-wie , wrocłąwiu i lesznie tylko , o ma niby na koncie cudowne uzdrowienia (jak wszyscy)
a jeżeli chodzi i hipnoze to sie tu na forum reklamują - ciekaw jestem jaką oni mają skuteczność

przez DarkAngel 10 maja 2006, 00:57
Kurde, melissa przechodzisz juz sama siebie, czego Ty sie czepiasz? Z tego co widze kłótnia skonczona, a Ty nadal próbujesz ja ciagnąc....Mówisz, że wyszłas z nerwicy...ale prawdę mówiąc wolałem melissę która była chora.... spokojną z która dalo sie pogadac, posmiać niż obecną zachowujaca sie jak lwica broniaca młode..... :cry:
Obrazek
ExModerator

przez agapla 10 maja 2006, 01:51
Ogólnie te tematy już były na forum , mozna poszukać. Jesli chodzi o medycyne niekonwencjonalną to jest naprawdę skuteczna pod warunkiem że znajdzie się odpowiedniego bioenerg. Jestem bardzo za tego typu formą leczenia . Sama leczę się ziołami i już prawie jest ok. Natomiast na bioenerg. trzeba pójść min 3 razy , jeden raz nic nie pomoże. Mała podpowiedz bioenergt. najlepiej szukać w sprawdzonych spółdzielniach medycyny niekonwencjonalnej.Pozdro

przez Signum 10 maja 2006, 07:23
Energoterapeuci to bzdura.Naciagacze i oszusci.Ludzie nie badzcie naiwni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W ten sposob sobie nie pomozecie!
Jedynym co moze wplywac dodatnio to fakt Waszego nastawienia-jesli jest pozytywne i spodziewacie sie dobrego efektu,a potem w glebi jestescie przekonani ze pomoze, to po prostu poprawia Wam nastroj.I to moze pomagac,a nie jakis oszust ktory niby 'leczy'energia,ktorej on sam nie posiada...Szkoda kasy...no ale jak ktos bardzo mocno wierzy w takie bajki to nie sposob go zapewne przekonac...Oczywiscie bez obrazy,to przeciez Wasza sprawa:)Tu raczej trzeba by sie skupic nad mozliwosciami ludzkiego organizmu,ktory w pewnej mierze potrafi pomoc sobie sam(dzieki pewnym funkcjom biologiczno-chemicznym ktore posiada,a nie jakims wymyslnym 'energiom').Ziola natomiast moga pomagac,ze wzgledu na naturalne sustancje jakie zawieraja,ktore dzialaja dobrze na funkcjonowanie organizmu.
Pozdrawiam!

przez didado1 10 maja 2006, 10:43
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 18:56 Temat: Boje sie byc soba? smiecznie ? tak jest :(
Boje sie wyjsc gdzies ,spotykac sie ze znajomymi i byc soba ..Kiedys jak udawałam kogos innego było łatwiej a teraz sie cholernie boje ze ludzie zobacza jaka jestem łagodna i taka niezawistna .......................

Melissaa sama to napisałaś :!: kilka dni temu
:!:
Raptownie wyzdrowiałaś :?: czy udajesz znów kogoś innego, bo tak łatwiej :?:

Też wolałam Twoją poprzednią twarz :D nie odbieraj tego źle bo to tylko moja dobra wola pokazania Ci w jaki sposób jesteś w obecnej sytuacji odbierana i postrzegana.
pozdrawiam

Sortuj wg