Jak walczycie z nerwicą lękową? Czy ktoś wyleczył się?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kochajacy 07 maja 2006, 23:25
DarkAngel napisał(a):Napisałem już co uważam o tekstach pisanych przez kochającego..

o twoich tez nie mam najlepszego zdania , no i co z tego wynika :?:
nic :!:

Dark niby nie szukasz zaczepki ale tresc twojego posta wyraznie na to wskazuje , i teraz pytanie kto chce to napedzac :?:
moze moglbym cie prosic o to zebys nie rozpoczynal kolejnego topicu opartego na klotni :?:
pozdro
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez agapla 07 maja 2006, 23:26
Powiedzcie mi proszę dlaczego nie można wyciągnąć do drugiego człowieka poprostu pomocnej reki , miło sympatycznie bez nerwów, co sie stało ? Przeciez byliście na początku bardzo mili , wiec skąd teraz tyle nienawiści ? To tak ma wyglądać wychodzenie z nerwicy?To są te znmiany na lepsze i to jest niby ten wyższy poziom?Czy niemożemy wszyscy jakoś się dogadać i żyć w zgodzie?

przez DarkAngel 07 maja 2006, 23:39
meliska nastepnym razem bardziej przejrzyscie pisz co masz na mysli, bo nie kazdy wie co chciałas powiedziec. Twój poprzedni post mnie podirytował.... co do Magdy jestes tak samo winna jak ona..... Skoro sie z nia kłuciłas musisz wziąść teraz za to odpowiedzialnośc. Może Magda zaczęła, ale Ty to ciagniesz nadal włączajc w kłótnie coraz wiecej osób....
Pozdrawiam!!!
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda-27 07 maja 2006, 23:41
melissaa napisał(a):i chociaz chce pomoc tutaj wielu osoby mysle tak jak i ty jestesmy tu najwiekszymi wrogami takie mam wrazenie ....moze to zadrosc ? a moze wlasnie strach pokazania sie ze jest sie słabym ?? przeciez slabosc to nic zlego kazy ma do niej prawo po co cos udawac ...Jak chociazby Magda pewna siebie wyszczekana a w srodku słabiutka to widac i ona tez o tym wie sama siebie nie oszuka ...ale dosc bo znowu sie zacznie kłotnia

I coś się mnie znowu uczepiła Melisa? Mało Ci było? Jestem pewna siebie i zawsze byłam, ale Ty chyba nie jesteś. Jak Ty chcesz komus pomagać skoro tylko się czepiasz i jakieś pierdoły wypisujesz.
Wychodzi na to że sama jesteś słaba i do wyleczenia masz jeszcze daleką drogę.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez kochajacy 07 maja 2006, 23:44
DOSC TEGO :!:
dajcie spokoj , lepiej bysmy wszyscy zrobili sciagajac i sluchajac dekret przebaczajacy ktory specjalnie nagralem
nie po to sie meczylem 4 godz zebyscie nie sprubowali :P
pozdro
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez agapla 07 maja 2006, 23:47
Melisa a czy ja mówię że ty komus źle życzysz? Chciałam załagodzić ten spór , i chcialam żebyś była troche bardziej miła to wszystko. :lol: pozdrawiam ps. kochajacy myśle że twój dekret jest ok i to że włożyłeś wysiłek aby pomóc innym tez sie liczy :lol:

przez kochajacy 07 maja 2006, 23:57
agapla napisał(a):myśle że twój dekret jest ok

dzieki
:mrgreen:

przez agapla 08 maja 2006, 00:01
Czemu znowu zzieleniałeś? :lol: :lol: Wklej czasem jakąś przyjemniejszą buźkę he, he bo ta taka zielona nie jest zasympatyczna :lol: :lol:

przez roccola 08 maja 2006, 07:26
A ja uważam że doszło pare nowych osób w ostatnim czasie , które znacząco wpłynęły na to forum... Zaczęły sie sprzeczki , przechwalanki , "dobre rady" Virginii , Kochającego. Tylko coś tu jest nie tak , bo jesli te osoby tak bardzo chcą pomóc to skąd te nieporozumienia?
...i spojrzała na pęta które ją więziły...
...i poczuła wiatr...zapach ze wschodu..
..była wolna...

przez kochajacy 08 maja 2006, 09:52
roccola napisał(a):A ja uważam że doszło pare nowych osób w ostatnim czasie , które znacząco wpłynęły na to forum... Zaczęły sie sprzeczki , przechwalanki , "dobre rady" Virginii , Kochającego. Tylko coś tu jest nie tak , bo jesli te osoby tak bardzo chcą pomóc to skąd te nieporozumienia?

nie dam sie sprowokowac :lol:
zycze milego dnia
pozdrawiam

przez Magda-27 08 maja 2006, 10:11
roccola napisał(a):A ja uważam że doszło pare nowych osób w ostatnim czasie , które znacząco wpłynęły na to forum... Zaczęły sie sprzeczki , przechwalanki , "dobre rady" Virginii , Kochającego. Tylko coś tu jest nie tak , bo jesli te osoby tak bardzo chcą pomóc to skąd te nieporozumienia?

Zgadzam się z Roccolą, gdzie ta pomoc?????
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez kochajacy 08 maja 2006, 10:14
Magda-27 napisał(a):

Zgadzam się z Roccolą, gdzie ta pomoc?????

a z twojej strony :?:
gdzie jest pomoc :?:
moja np jest w takiej formie , pracowalem nad tym pol dnia
http://s37.yousendit.com/d.aspx?id=0BMG ... FD9C0SD1UL

a ty co zrobilas :?: co cie boli :?:
co z toba :?: myslisz ze uda ci sie mnie sprowokowac magda27 :?: :D :D

delikatnie mowiac ,to zabawna manipulacja
:lol:
pozdrawiam cie cieplo

przez Magda-27 08 maja 2006, 10:37
Chłopie opanuj się, ja nikim nie manipuluję. To, że ktoś ma inne zdanie niż Ty od razu musi oznaczać manipulację??? Zyj sobie w tym swim światku i bądź szczęśliwy. Ja się już nie wtrącam, bo przecież za głupia jestem żeby zrozumieć Twój tok myślenia. Nie jestem aż tak uduchowiona i dobrze, bo jeszcze bym odleciała. Powodzenia :D
Przyjaciel forum

przez kochajacy 08 maja 2006, 10:50
Magda-27 napisał(a):Chłopie opanuj się, ja nikim nie manipuluję. To, że ktoś ma inne zdanie niż Ty od razu musi oznaczać manipulację??? Zyj sobie w tym swim światku i bądź szczęśliwy. Ja się już nie wtrącam, bo przecież za głupia jestem żeby zrozumieć Twój tok myślenia. Nie jestem aż tak uduchowiona i dobrze, bo jeszcze bym odleciała. Powodzenia :D

widze ze cos cie we mnie boli ,wytykasz mi ze jestem uduchowiony itp. po co tak naprawde to robisz :?: trudno mi to pojac bo do mnie nie trafiaja tego typu uwagi Madziu27 :lol: proponuje zatem zebys pozostawila mnie w spokoju , ja zrewanzuje sie tym samym i w efekcie bedzie panowala zgoda oraz pelna harmonia :)
co ty na to :?: wchodzisz w taki uklad :?:
pzdr

Sortuj wg