Jak walczycie z nerwicą lękową? Czy ktoś wyleczył się?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Eva 05 maja 2006, 23:30
Podobno lęk musi czuć kazdy człowiek i zdrowy i nerwicowiec :) bo lęk to jest naturalny odruch organizmu człowieka, kto by go nie czuł dopiero byłby chory. Nikt nie wsadzi ręki w ogień bo czuje lęk przed poparzeniem . Nasza podświadomośc spłatała nam figla i podpowiada że mamy sie bać nawet jak nie ma żadnego zagrożenia ,jak nic nam nie grozi ,jak jesteśmy bezpieczni i tym różnimy sie, że zdrowi ludzie wiedza gdy są realnie zagrożeni gdy coś złego im grozi wtedy oni też sie boją .Wszystkie istoty na ziemi również odczuwają strach .
Eva

przez NcL 05 maja 2006, 23:31
powiedzcie mi jeszcze co do tych terapi jakie to maja byc terapie do kogo z tym mam sie zgloscic jak to wyglada?? mysle ze moze mi to duzo pomoc bo niemam az tak mocno zaawansowanej nerwicy.. byle szybko ... sam walcze narazie jakos idzie ale chce z tego wyjsc bo wiem ze sie da... mam w domu jeden zywy przyklad ze przynajmniej da sie zaleczyc
NcL

przez Virginia 05 maja 2006, 23:35
venom napisał(a):virginia uwielbiasz krytyke, trudno musze sie z tym pogodzic, ale zebys choc raz napisala jakiegos madrego posta to bylbym naprawde zachwycony

[ Dodano: Pią Maj 05, 2006 10:21 pm ]
poprawka: temat

Venom, palpitacja Twojej mentalnosci nie obliguje mnie do merytorycznej konwersacji z Toba.

Miej swoje zdanie, miejsca na posty jest duzo. Ale to, ze oskarzasz mnie o krytyke juz po prostu mi sie znudzilo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kochajacy 05 maja 2006, 23:37
agapla napisał(a):No a może napisałbyś jak sie pozbyłes lęku?

agapla zeby opisac to precyzyjnie musialbym napisac ksiazke , pytasz w jaki sposob pozbylem sie lęku , pisalem juz o tym niejednokrotnie, przeprowadzalem sam na sobie dlugotrwala i systematyczna terapie ,wrecz studiowalem na wlasna reke psychologie, zaglebialem sie w rozwoj duchowy , zglebialem tajemnice huny , to wszystko skladalo sie z wielu etapow,codzienne refleksje , szukanie przyczyn , odnalezienie ich i fizyczne wyeliminowanie
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

joga małych palców

przez emiflo 05 maja 2006, 23:38
witam wszystkich,
chciałam polecić te ćwiczenia, ponieważ sama je stosuję i pomagają w odzyskaniu równowagi . Osobiście stosuję : apan mudrę, gyan mudrę, prithvi mudrę. Teraz zacznę pran mudrę na senność. Polecam, bo rezultat odczułam już po 3 dniach.
Pozdrawiam
Stronka z opisami : http://www.sopot.com.pl/mudry/iso/start.htm
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez Małpka1 06 maja 2006, 11:49
venom napisał(a):OD LEKU I NERWICY NIE DA SIE UWOLNIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Venom proszę, nie siej grozzzzyyyy bo aż mi ciary po plecach idą.... :twisted:
-one life-million mistakes-

przez venom 06 maja 2006, 14:32
ja mowie tylko i wylacznie prawde (tak mi podpowiada diabel )
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez venom 06 maja 2006, 14:34
podaj mi te przyklady :)

przez venom 06 maja 2006, 14:36
no tak zapomnialem ze melissaa jest lekarzem

[ Dodano: Sob Maj 06, 2006 1:38 pm ]
a co wiedz reirei itd?

przez venom 06 maja 2006, 14:42
melissaa nie pisz takich slow bo mnie obrazasz, a wyszczekana to jestes tylko ty,

[ Dodano: Sob Maj 06, 2006 1:45 pm ]
napisz jakis w koncu konkretny temat a nie tylko odpisujesz na posty, nie stac cie na nic wiecej?

przez kochajacy 06 maja 2006, 14:46
venom dlaczego czepiasz sie tych ktorym sie udalo :?: przemawia przez ciebie jakas zawisc :?:
zauwazylem ze twoje ataki glownie skupiaja sie na mnie, Virginii i Melisie
czy to przypadek ze wybrales sobie za cele wlasnie te osoby :?:
osoby wolne i prubujace krzewic ta wolnosc wsrod innych , ty usilnie trzymiesz sie wersji ze nerwicy sie nie da wyleczyc , to nie pomaga ludziom , to im szkodzi , my natomiast twierdzimy cos zupelnie przeciwnego i mamy na to niepodwazalne dowody w postaci NAS :!:
ty kierujesz sie paranoicznym podejsciem , czy to dlatego :?:
czy to jest jeden z powodow twoich atakow :?: daj sobie spokoj
chcesz chwycic sie za nasze rekawy i nas "przeciagnac" na strone nerwicy :?:
myslisz ze uda ci sie w tak niewyszukany sposob to zrobic :?:
Venom ludzie mysla i przejrzenie twoich intencji jest dziecinnie latwe :)
nie uda ci sie kolego
pzdr
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez venom 06 maja 2006, 14:51
po pierwsze nie jestem twoim kolega

jesli chodzi o nerwice to uwazam ze ona zawsze wraca, nic wiecej , reaguje na to co piszecie bo uwazam ze nie macie racji,

przez kochajacy 06 maja 2006, 14:54
melissaa napisał(a):.jesli komus sie udalo ciesze sie z ta osoba mozna komus pogratulowac a nie próbowac go biczowac

Melisko ty sie cieszysz bo masz czyste intencje wobec innych , jednak zdazaja sie ludzie ktorzy kieruja sie nieczystymi intencjami , prubuja wprowadzic w rozmowe przerozne uszczypliwe uwagi, ale to wszystko widac jak na dloni , to wszystko jest wyraznie dostrzegane :!:
pzodrawiam i zycze ci Melisko samych sukcesow w czystym rozwoju duchowym ;) trzymam kciuki

przez agapla 06 maja 2006, 15:16
Słuchajcie po co sie kłócić czy z nerwicą nie jest tak jak z raną ( jezeli jest nie leczona to może byc gorzej, jeżeli jej nie doleczymy to może sie długo babrać, natomiast jeżeli potraktujemy ja odpowiednim lekarstwem to się wyleczy!)Ja w to wierzę i już jestem prawie zdrowa. Venom pozdrowionka głowa do gory też z tego wyjdziesz! :lol: ( Wiem że jest cieżko) :!:

Sortuj wg