Jak walczycie z nerwicą lękową? Czy ktoś wyleczył się?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez drań 22 sty 2006, 23:39
Można ustawić nen temat jako przyklejony.Ja niestety nie mogę tego zrobić.
Musimy poczekać na naszego admina
ExModerator

przez bibi 23 sty 2006, 00:42
reirei ! a kto powiedział że ja chcę być moderatorem??
poza tym kto powiedział że funkcja"szukaj " pomoże odnaleść ten temat?
ja się nie upieram że on ma byc ---nie musi---w końcu ja to już mam , ale dajmy szansę wejść na ten temat naszym 300 zarejestowanym użytkownikom.
w końcu jak przestanie on być oglądany przez jakiś miesiąć to można go skasowac. ( jest chyba jakiś licznik wejśc na dany temat)

no cóż ....co zrobi szefuńcio-- zależy od niego.
można by sie ciepło uśmiechnąc, ale i tak można dostac czymś po głowie. ;)
nie bedę ryzykować :roll:
zobaczymy
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez reirei 23 sty 2006, 00:44
drań napisał(a):Można ustawić nen temat jako przyklejony.
No właśnie, dużo lepsze rozwiązanie!!!
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 23 sty 2006, 00:47
a poza tym jest jeszcze temat " jak opanować lęk-14 sposobów tez według mnie ważny. jego tez przykleić?
nie wiem................ :roll:
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez reirei 23 sty 2006, 01:09
Dana napisał(a):Myslę, ze dobrym pomysle jest cytowanie tej ksiazki przez Bibi, w koncu nie wszystkich stać, by się zapoznać z jej zawartoscią, a może jeszcze lepszym byloby otwarcie dzialu np. "cytaty" lub przeniesienie tematu na glowną. Za to w dziale "cytaty, literatura" ktos kto ma aktulanie dostep do dobrej ksiazki moglby cytowac najwazniejsze fragmenty.
Genialny pomysł, o ile nikt nas nie ścignie o prawka :(

przez shadow_no 23 sty 2006, 01:18
Niedługo bibi nam przepisze całą książkę. :)

Niby pomysł z przyklejeniem dobry, ale nie mogę przewidzieć ile jeszcze podobnych tematów nam się pojawi, i wtedy każdy będzie mówił, że skoro ten temat jest przyklejony, to czemu mój nie...

Co do spadania pozycji w dół, to nie masz racji bibi mówiąc, że nikt tam nie zagląda. Co jakiś czas tzw. 'robot' wyszukiwarki np. google indeksuje całe forum uaktualniając wyniki w wyszukiwarce, więc jeżeli ktoś akurat szuka informacji o tym co napisałaś - napewno to znajdzie.

Póki co myślę, że nie ma sensu przyklejać tych dwóch topiców, ale, jeżeli pojawi się więcej podobnych tematów, możemy zrobić jeden post, w którym zamieścimy odnośniki do wszystkich tych tematów wartych przeczytania.
Narazie wg. mnie jest na to za wcześnie.

Pozdrawiam,
Tomek
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez bibi 23 sty 2006, 10:10
właśnie. :(
też się tego obawiam
tam są wszelkie prawa zastrzezone--nie można przedrukowywac, kopiowac, powielac, fotografować elektronicznie , magnetycznie, ani nawet czytać na głos!!!!!!!!!!! bez zgody GWP
lepiej nie ryzykujmy.
ale jak bedzie coś co naprawdę warto--- to pozmieniam trochę treść. :D

cholera tam wiele warto.........ludzie czytajcie tą książkę , bo WARTO!!

przez innge 24 sty 2006, 10:34
BulletproofCupid napisał(a)::x Chowamy nasz je**ny łeb pod kołdrę. Działa (mówię za siebie).

zdecydowanie, ja tez stosuje....tylko... potem sie boje, ze nie bede mogla spac w nocy :roll:

po za tym lubie cos co zajmuje rece, wymaga tylko minimalnego skupienia ale jednak... czyli puzzle problem polega na tym, ze to troche droga sprawa. 1000 zajmuje tylko kilka godzin, ale dobre i te kilka momentow spokoju... :roll:
...a ty... badz... ze mna..., ktory jestes...,
zanim splosze cie mych powiek... zlym... szelestem...

przez reirei 24 sty 2006, 22:51
Fazo napisał(a):(...)StarCraft(...)
Czyżbym usłyszał starcraft? :twisted: :twisted: :twisted: Kto tu jeszcze pyka, przyznać się, może urządzimy partyjke na batku?

przez Aniolek_74 25 sty 2006, 11:05
Ksiażke podsunęła mi kiedyś pani psycholog , wciagnęłą mnie, ale nie mialam na tyle silnej woli aby ćwiczyć :) Może warto będzie spróbować :))

przez Aniolek_74 25 sty 2006, 11:26
Staram sie nad tym zapanować. Kiedy pojawia się lęk, panika, biorę Relanium i staram sie robic to co robiłam do tej pory ( przed pojawieniem się lęku). Zawsze mam przy sobie coś do picia, i cos słodkiego. Czasem potrzebuję zjeść szybko jakiś batonik i wtedy tez wszystko wraca do normy. Komórka to podstawa, bo wiem, że dzięki niej mogę kogoś w razie czego wezwać i poprosić o pomoc. Czasem pomaga mi też chwila odpoczynku. Jesli wiem, że obok jest bliska osoba, to tez ten atak paniki jakos szybciej mija.
Niestety, z reguły pierwszy odruch to jednak wzięcie tabletki :(

przez drań 31 sty 2006, 23:49
Ostatnio to szkoła mi zabiera tyle czasu, że często nie myśle o swojej nerwicy.Zarówno w domu jak i w szkole.
Dobrej nocy
ExModerator

....

przez Starościna 01 lut 2006, 00:37
1. music music i jeszcze raz music

2. shopping (i chodzenie po mieście i ten wirtualny - patrz allegro...)

3. work - moja praca jest dość specyficzna - jestem studentką a zarazem korepetytorką i uczę dzieciaki matmy i chemi ( nie bać się ja nie gryzę... a matma czasami faktycznie boli:] ) z gimnazjum i podstawówki - jak pracuję i jestem skoncentrowana w pełni na tym dzieciaku i na tym aby on jak najwięcej z tych moich lekcji wyniusł to uwierzcie mi nerwica nie istnieje... dlatego też ostatnio dużo pracuję...

4. pomaganie i robienie czegoś dla innych

5. jazda samochodem ( jako pasarzer oczywiście ... mogę jechać gdziekolwiek byle dłuugo... to jest relaks)

6. jak śniegi stopnieją... jeziorko... domek.. rowerek.. grill... bule...
Imperrare Sibi Maximum Imperium Est!!

przez Fermina 01 lut 2006, 11:33
Hmm, może to niekoniecznie sposób, żeby zapomnieć, ale pomaga mi rozmowa o nerwicy z osobami, które akceptują mnie taką jaką jestem...
Wtedy ten strach blednie i pazwala mi odczuć, że wbrew pozorom to JA jestem górą!!! :D
;)

Sortuj wg