PRZYCZYNY NERWICY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

PRZYCZYNY NERWICY

przez Adam Smith 13 maja 2012, 18:06
Ja chodze do Agnieszki Paczkowskiej na ul . Karmelicką i to od kina femina kilka kroków :D

U mnie też sie pojawiają , teraz rzadziej i powtarzam sobie , że to tylko natrętne myśli , praktycznie przestałem się tego bać . Ale wcześniej myślałem , że już chyba wariuje i któregoś dnia zrobie coś sobie albo komuś.
Adam Smith

PRZYCZYNY NERWICY

przez Rindpvp 13 maja 2012, 18:25
I też czułeś sie jak gówno podczas tych myśli? Trzeba przyznać że nic miłego :D Trzeba przetrwać..
"I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną. Nawet najtwardsi mają chwile,kiedy potrzebują klęknąć"
Grammatik - Każdy ma chwilę ft. Fenomen

DDA

PRZYCZYNY NERWICY

przez Adam Smith 13 maja 2012, 18:31
Nie tylko przez te myśli , ogólnie czułem się jak gówno , przez te paranoje , które były w mojej głowie. Najpierw trzeba przetrwać , a póżniej na terapii stopniowo je likwidować , chociaż było ciężko , ciągły strach przed obłędem , że nie będę nawet nad sobą panował , tylko kupie jakiś pistolet i zacznę strzelać do ludzi na ulicy . Brzmi to śmiesznie , ale tylko dla tych co naprawdę nie przeszli przez to co my :D
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

PRZYCZYNY NERWICY

przez MARIAN1967 13 maja 2012, 18:34
Ostatnio edytowano 13 maja 2012, 18:40 przez MARIAN1967, łącznie edytowano 3 razy
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

PRZYCZYNY NERWICY

przez Rindpvp 13 maja 2012, 18:34
Najbardziej mnie rozwala to że nie jestem w stanie uwierzyć że to przechodzi. Wydaje mi sie że zawsze będę czuł sie jak gówno i będę sie bał tego ze np. życie przemija albo nie wiem co to jest życie. Oby było tak jak mówisz, ze to mija...
"I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną. Nawet najtwardsi mają chwile,kiedy potrzebują klęknąć"

DDA

PRZYCZYNY NERWICY

przez Adam Smith 13 maja 2012, 18:39
Ja też miałem takie myśli , że to nie minie , nawet miałem takie , że jestem jakimś beznadziejnym przypadkiem , nieuleczalnym . Albo że zamkną mnie w kaftanie , bo to już nie odwracalne , po jakimś czasie zacząłem dochodzić do tego jak te lęki są irracjonalne . Spróbuj z tą terapią , ona nie będzie ci tłumaczyć , że życie ma sens , tylko będzie pracować nad nerwicą , bo to przez nią pojawiają się takie myśli .
Adam Smith

PRZYCZYNY NERWICY

przez Rindpvp 13 maja 2012, 18:55
Ale mi sie /cenzura/ wydaje że odkryłem coś niesamowitego, jakbym nigdy nie myślał albo nie wiedzial o tym ze zycie przemija. To jest zryte bo właśnie Ci sie wydaje przez te myśli ze to cos nowego odkryłeś i ze to życie nie jest takie świetne jakie sie wydawało przed tą myślą i to mi ryje banie.

Marian1967
Dzięki za spis dogłębniejszy niż to co się znajduje w necie. Przyda się tym bardziej ze mam zamiar kierunkować się właśnie na psychologie

DDA

PRZYCZYNY NERWICY

przez Adam Smith 13 maja 2012, 18:58
Miałem to samo , ale starałem się wtedy myśleć racjonalnie , bo to chyba jedyny sposób . A mówiłeś o tym psycholog ? ciekawe co ona na to powie .
Adam Smith

PRZYCZYNY NERWICY

przez MARIAN1967 13 maja 2012, 19:01
Rindpvp, to jest opis przyczyn wykonany przez Panią ekspert ,z tego forum.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

PRZYCZYNY NERWICY

przez Adam Smith 13 maja 2012, 19:02
Rindpvp, ja też mam zamiar iść w tym kierunku , a jaka specjalizacja ?
Adam Smith

PRZYCZYNY NERWICY

przez Rindpvp 13 maja 2012, 19:03
Wiesz, ja jestem osobą która cierpi ale to wytrzyma bo wiem ze to nerwica i tyle, ona chciała zebyśmy się rzadziej widywali bo rzeczywiscie przez ostatnie 4 miesiące nie miałem zadnych objawow ale to wrócilo. Mówiłem jej ze mam natręctwa ale to nie jest jakaś super niewiadoma. Jest dobra, pomogła mi wyjśc ze stanów lękowych tylko teraz trzeba dokopać się do przyczyny.

-- 13 maja 2012, 19:14 --

Specjalizacja - rodzinny. Nawet sie w tym nie zagłębiałem. Wiem że chce wyjśc z nerwicy a potem pomagać ludziom, to jest moje marzenie otworzyć może jakąś własna poradnie. Nie wiem gdzie sie dostane na studia bo ucze sie tez nie najlepiej a psychologów jest jak psów.

DDA

PRZYCZYNY NERWICY

przez Adam Smith 13 maja 2012, 19:30
Rindpvp, Moja terapeutka też miała nerwice lękową , i udało jej się otworzyć własny gabinet . A to , że się uczysz nie najlepiej , to żaden problem , zawsze to można zmienić , zresztą ja sobie o nauce przypomniałem za póżno , bo oblałem dwa razy :D . Teraz to nadrabiam i wierze , że nie wszystko stracone .
Adam Smith

PRZYCZYNY NERWICY

przez Rindpvp 13 maja 2012, 19:55
Sprawa druga to zarobki :P Tak zarabiać żeby skonczyc studia a potem godnie żyć. Ale ja tak jak mówie. Chce pozbyć się tego gównianego uczucia niepewnosci i tego doła egzytencjalnego który nerwica powoduje.

DDA

PRZYCZYNY NERWICY

przez Adam Smith 13 maja 2012, 21:38
No rzeczywiście , zarobki są ważne , ale najpierw trzeba się przebić na te studia , bo są tak oblegane , że trudno się tam dostać . Ja jakbym miał wybierać specjalizacje to albo kliniczna albo psychologia biznesu .
Adam Smith

Sortuj wg