Nawroty nerwicy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez dalilah 28 maja 2006, 23:14
hmmm do tej pory mialam nawroty zwykle o tej samej sile ale obecnie od ponad miesiaca nie biore lekow i na razie jest ok, mam nadzieje ze to nie jest cisza przed burza...
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez mulahay 31 maja 2006, 03:18
No wlasnie , dzisiaj w karetce tez mi powiedzieli ze sie "nakrecam" moglby mi ktos to jakos prosto wyjasnic . Bo nie do konca rozumiem .

przez jjeeewa 31 maja 2006, 09:36
NcL ja nie biorę leków od 3 tygodni :) I powraca ale jest minimalna... Powraca w różnych postaciach.... Najpierw bolała mnie głowa, ale sobie wytłumaczyłam, że to nerwica i przeszło. Gorzej było z zawrotami głowy, które wystąpiły później, ale jakoś je pokonałam. Teraz jestem na etapie lekkej bezsenności, ale nie przejmuje się tym i jest ok.

U mnie to wynika z tego, że żyje teraz w stresie z powodów osobistych, może i u Ciebie jest jakiś powód? Ja swojego nie mogę sama rozwiązać, ale może Ty możesz sobie pomóc!

Pozdrawiam!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aska 31 maja 2006, 13:33
mnie powróciło po roku czasu dobrego sie czucia ,bez leków.teraz na wiosnę sie trochę gorzej poczułam ale jakosc daje rade.chyba nie jest silniejsza jak wczesniej raczej słabsza a może tak mi się wydaje bo umiem teraz sobie radzić z lękami

przez NcL 31 maja 2006, 13:34
jjeeewa wiesz mam niska samoocene od jakiegos roku :( chcialbym czuc sie tak jak w liceum kurewsko bylo fajnie....bylem kims a teraz jestem nikim...dlatego mecze sie wewnatrz mysle i mysle... chodz objawy nerwicy mam ale sa sabiutkie mam nadzieje ze juz nie wroci nigdy tak mocna...ale mam jeszcze niestety takie myslenie depresyjne zamkniete kolo :( moze i z tego wyjde
NcL

przez no_fear 31 maja 2006, 17:12
Zgadzam sie z melissą.

Moja 2-ga fala zwalila mnie z nóg i wyłączyla z zycia na jakies pol roku, uposledzila "życiowo" na jakies 1,5. Była talk silna ponieważ podczas pierwszej tak naprawde do konca nie zdawałem sobie sprawy z tego co sie ze mną dzieje (poza tym nawarstwiły się inne czynniki nerwicowe). Wyszedłem z 1szej fali, bo ... się zakochałem :), a więc też nie do końca świadomie i skutecznie.
Teraz z perpsektywy czasu, wiem że po wyleczeniu, nigdy już nie będę miał tak silnych objawów. Zdarzają się małe nawroty, przy bardzo ciężkich przeżyciach. Ostatnio miałem jakies 2 miesiące temu trudną sytuację rodzinną. Praktycznie momentalnie pojawiły się objawy, ale bardzo skutecznie w ciagu paru dni sobie z nimi poradziłem i wróciłem do normy. Nawet znajoma psycholog stwierdziła, że "zdrowi" ludzie potrafia dłużej przeżywać i męczyć się w analogicznej sytuacji.

A więc believe me, there is a light at the end of the tunnel :)
Yes Can Do!

Re: czy jak wam powraca nerwica to jest slabsza??

przez Jon Snow 31 maja 2006, 18:44
NcL napisał(a):bo ja mam znow wszystkie objawy ale jakby slabsze niebiore lekow od 2 tyg i wszystko znow powrocilo tylko slabsze narazie... ale juz sie boje znow sie nakrecam !! masakra zna ktos dobrego Psychologa Z Lodzi ??

Jak słabsze to się nie martw na zapas.
Będzie ok, wiem ,że strach przed tym co było jest silny, ale staraj się koncentrować na tym ,że jest lepiej :)
Pozdrawiam

przez didado1 31 maja 2006, 21:00
słabsze i z coraz dłuższymi odstępami :D :D :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez Magda-27 31 maja 2006, 21:45
To ja Was trochę pocieszę :) Nie biorę tabletek od 3 tygodni i jak narazie nic mi NIE WRACA :!: Wam się też uda, trzymam kciuki ;)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez NcL 31 maja 2006, 21:49
madziu napisz jakich tabletek niebiezesz ;]
aj tez sie czuje dobrze a juz troche nie biore :) powoli przyzwyczajaam sie do tego ze zdrowieje ale zajebiste uczucie znow alko ;] imprezy bOmba ktos zlodzi ?? to zabalujemy :)
NcL

przez Magda-27 31 maja 2006, 21:54
NcL ja brałam velafax, na szczęście miałam od razu pierwszy lek trafiony i brałam go tylko niecałe 4 miesiące. Szybko się uporałam z tym cholerstwem i mam nadzieję, że już nie wróci ;)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez NcL 31 maja 2006, 22:06
duzo dobrego slyszalem o tym Velfaxsie,ciesze sie ze szybko sobie poradzilas buziak :)
NcL

przez atrucha 31 maja 2006, 22:14
Zgadzam się z melissą.. Jeśli nerwica wraca jest lżejsza z tego powodu,ze znamy się ;)).. Pewnie gdybyśmy jeszcze zaprzyjaźniły się (hoho!) problem przestałby istnieć ;)) 8)

Madzi gratuluję i trzymam kciuki :)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Magda-27 31 maja 2006, 22:15
Dzięki wielkie, buźka:)
Przyjaciel forum

Sortuj wg