Nawroty nerwicy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez didado1 10 mar 2006, 22:59
xxx
Ostatnio edytowano 14 mar 2008, 00:29 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez bibi 10 mar 2006, 23:03
ślub dopiero w grudniu. do tego czasu wiele się może zmienić , nie martw się na zapas. myśl o dniu jutrzejszym --ale nie dalej :D:D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Moniczka 11 mar 2006, 10:25
Ja mowilam,ze u mnie jak nie urok to sraczka.W nocy jak sie obudzilam to wszystko nieostro widzialam,ale zrzucilam to na rozespanie,stan nerwicowy(bo mialam straszna kolatke),polozylam sie z powrotem.Ale rano...to samo.Przemylam twarz,juz sie ubralam a jak patrze na cyfry zegarka czy ksiazke to wszystko mi sie rozmazuje.Totalna panika.Pewnie to jaskra,zacma,strace wzrok,w poniedzialek ide do okulisty.Czy to ja mam takie gowniane,za przeproszeniem zdrowie,czy to nerwica (watpie) czy cos z oczami?Chlip....chlip...
Moniczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

NAWRÓT

przez Hipohondryk 16 mar 2006, 19:40
Przez jakiś czas było dobrze(cały tydzień) i znów się zaczęło. Byłem z ojcem u jego kolegi który opowiadał jakimś typku co zmarł na raka mózgu. A z racji tego , że strasznie boję się strasznie zachorować na ciężko chorobę zacząłem się strasznie martwić (jak już kiedyś pisałem panicznie. strasznie boję się zachorować na jakąś ciężką chorobę i jak juz kiedyś pisałem mam dopiero 18 lat) POZDRAWIAM ZNERWICOWANYCH :D

OJej!

przez dzasti13 16 mar 2006, 19:54
;) NO to niezadobrze moj drogi, bo takie rzeczy moga ci sie przedazac co jakis czys ,a telewizji tez nie ogladasz .Niemozna tak wszystkiego brac do siebie .Glowa dogory niewszystko co sie wokol ciebie strasznego dzieje musi sie tobie przydarzyc! :lol: :lol: :lol: :lol:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez Hipohondryk 16 mar 2006, 20:14
Mam to już od dawien dawna i wiem, że to jest tylko mój wymysł, ale to łatwo tak powiedziec te myśli mnie dręczą, chodzą za mną itd.

przez Maduro 16 mar 2006, 20:25
Hipohondryk napisał(a):Mam to już od dawien dawna i wiem, że to jest tylko mój wymysł, ale to łatwo tak powiedziec te myśli mnie dręczą, chodzą za mną itd.

Masz stany lękowe to jest do wyleczenia a przynajmniej do złagodzenia na zero. Nie wiem czy bierzesz jakieś leki, ale lepiej idź na wizytę do lekarza bo może się to jakoś rozwinąć

przez didado1 16 mar 2006, 20:32
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 19:46 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez Hipohondryk 16 mar 2006, 20:51
Wszyscy mi mówią że nic mi nie jest, ale raczej mało co to do mnie dociera.

przez Maduro 16 mar 2006, 20:57
Hipohondryk napisał(a):Wszyscy mi mówią że nic mi nie jest, ale raczej mało co to do mnie dociera.

Jeśli będziesz miąl lęki, które uniemożłiwią ci normalne funkcjonowanie to idź do lekarza nie zwlekaj, bo jak to będzie już trwac np. ponad 2 tygodnie to samo nie przejdzie

OJej!

przez dzasti13 16 mar 2006, 21:35
Niepowienienes juz wcale czekac tylko pojsc do psychoterapeuty ,bo niewiem co bedzie dajej napewno samo nieprzejdzie .Ja bym na twoim miejscu niezwlekala .Im pozniej tym gozej
:( :( :( :)
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez dalilah 17 mar 2006, 21:40
ja tez to mam, sczegolnie przeaza mnie opcja raka, a obecnie zarazenia wirusem ptasiej grypy (wiem wiem ze to mlo prawdopodobne, ale ja nawet boje sie teraz chodzic w promieniu kilkunaastu metrow od kaczek), mnie pomogl na to tylko xanax, po nim zycie bylo jak w bajce niestety uzaleznia, a doraznie to tylko hydroksyzyna
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez Hipohondryk 26 mar 2006, 20:30
TO JEST STRASZNE

przez emiflo 26 mar 2006, 22:32
ja widze u siebie masę chorób , mimo, ze robię badania i wszystko jest ok, to wymyslam sobie , ze moze jakas inna choroba, albo by powtorzyc badanie itp. Od wczoraj jest mi troche lepiej pod tym wzgledem, bo czytam , ze wiele osob ma takie bole i juz wiem , ze ten okropny bol nie jest smiertelny. Obecnie mam zawroty glowy i takie uczucie zdenerwowania w ciele, ale mam nadzieje, ze za pare dni bedzie lepiej.
Buzka
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

Sortuj wg