Ból przełku przy jedzeniu czy to moze byc rak?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez piotrek9444 31 mar 2012, 13:03
Witam
Zauwazylem dzisiaj rano jedzac drozdzowke ze gdy polykalem kęs to czulem jakby mi on wedrowal przez caly przelyk i czulem w niektorych miejscach przelyku glownie kolo zoladka taki delikatny ból. Czy to moze byc rak? Codziennie boje sie ze moge miec raka a jak wklepalem w internet moje objawy to podobne objawy ma sie przy raku przelyku. Rowniez bardzo niepokoi mnie to ze rano mam zaschnieta krew w nosie i jak wypluwam flegme to tez sa kawalki krwi oraz czesto mi sie odbija ale moze dlatego ze pije duzo pepsi. Prosze o odpowiedz czy to moze byc rak?
Nie wiem czy to ma tez jakies znaczenie ale wczoraj kolo 23 zjadlem duzo pizzy.

przez linka 31 mar 2012, 13:11
A skąd mamy to wiedzieć? Wywróżyć z kuli, fusów? Skoro coś cię boli idź do lekarza. Przyczyn takiego stanu mogą być miliony.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez piotrek9444 31 mar 2012, 13:36
Jest sobota a mojego lekarza w soboty i niedziele nie ma a ja sie panicznie boje ze to moze byc rak dlatego tu napisalem bo myslalem ze ktos mial takie objawy i napisze co mu bylo :(. Ja caly czas mysle ze to moze byc rak. Czy moge miec raka przelyku w wieku 17 lat ? Nikt u mnie z rodziny nie mial raka.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 31 mar 2012, 14:02
Po raz kolejny skąd mamy to wiedzieć ..... to może ocenić tylko lekarz. Nikt ci tu nie odpowie na to pytanie. Ja raczej nie raka a hipochondrię tu wyczuwam...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg