Ból Karku bardzo sie boje ze to cos powaznego.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez piotrek9444 09 mar 2012, 10:58
Witam mam zaburzenia lekowe i wystarczy ze cos mnie zaboli zakuje i juz mam ogromy lęk. Wczoraj uderzylem bezwladnie glowa w ziemie naszczescie nic z glowa sie nie stalo mam tylko zaczerwienione to miejsce gdzie sie uderzylem, ale strasznie boli mnie kark moge nim ruszac w prawo w lewo i do przodu ale jak chce podniesc glowe do gory strasznie boli przy innych czynnosciach tez troche boli ale da sie to zniesc. W tej chwili nie moge isc do lekarza bo go nie ma a na pogotowiu juz mnie znaja bo jezdze tam czesto a tak naprawde nigdy mi nic nie bylo. Pytanie do was czy te objawy ktore mam to cos powaznego? Jestem zbyty przerazony tym zeby myslec o tym caly czas mi sie zdaje ze mam wstrzas mozgu uraz karku niewiadomo co? Jak myslicie czy to cos powaznego?

przez Justyna_C 09 mar 2012, 13:40
Cześć,
wydaje mi się, że skoro przed pojawieniem się bólu karku uderzyłeś mocno głową w coś twardego, to powinieneś zgłosić się do lekarza. Nie przejmuj się tym, że na pogotowiu znają Cię jako nerwicowca, w przypadku takich a nie innych okoliczności badanie jest wskazane. Wstrząśnienie mózgu to z reguły powiększone źrenice i wymioty, jeśli tego nie masz to "take it easy" :)
powodzenia
Justyna

Sortuj wg