Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

czy to nerwica pomocy!!

przez panktos31 11 lut 2015, 11:48
hej, bierzesz jakieś leki?

czy to nerwica pomocy!!

przez Saraid 11 lut 2015, 11:48
panktos31, Masz zdiagnozowane zaburzenia lękowe do tego chyba już zahaczasz o hipochondrie z tym wkręcaniem sobie objawów cóż nerwica tak się niestety też objawia ,myśłałeś kiedyś psychoterapi?
Saraid

czy to nerwica pomocy!!

przez panktos31 11 lut 2015, 11:57
Nie miałem nigdy psychoterpii...

-- 11 lut 2015, 10:59 --

Ja nie wkrecam sobie tych objawów one poprostu są nie wkrecam sobie ze się codziennie źle czuje i ze mi ciągle słabo, wolałbym sobie wkręcić ze jest mi dobrze i jest wszystko ok

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czy to nerwica pomocy!!

przez Saraid 11 lut 2015, 12:03
panktos31 napisał(a):Nie miałem nigdy psychoterpii...

To może czas się wybrać ?leki lekami ale póki nie uporządkujesz w głowie tego co wywołuje te objawy poty będą się one pojawiały.
Saraid

czy to nerwica pomocy!!

przez panktos31 11 lut 2015, 12:16
Myślałem o psychoterapii tylko ze obecnie przebywam w Anglii ale kiedy wrócę do polski to napewno spróbuję tylko nie wiem czy to coś.pomoże...

czy to nerwica pomocy!!

przez Saraid 11 lut 2015, 12:23
panktos31 napisał(a):Myślałem o psychoterapii tylko ze obecnie przebywam w Anglii ale kiedy wrócę do polski to napewno spróbuję tylko nie wiem czy to coś.pomoże...

Jeżeli nie spróbujesz nie będziesz wiedział ;) mnie pomogła i to bardzo dzięki temu zyję bez leków ,tylko doraznie w razie ataków silnych lękowych.
Saraid

czy to nerwica pomocy!!

przez panktos31 11 lut 2015, 12:32
Spróbuje napewno tylko do czasu powrotu do Polski będzie nie łatwo wytrzymać te objawy ta słabość mnie tak meczy ze szok nie mogę się cieszyć życiem...

czy to nerwica pomocy!!

przez Saraid 11 lut 2015, 12:48
panktos31 napisał(a):Spróbuje napewno tylko do czasu powrotu do Polski będzie nie łatwo wytrzymać te objawy ta słabość mnie tak meczy ze szok nie mogę się cieszyć życiem...

Próbowałeś jakiejś relaksacji ?
są także inne polecam muzykę relaksacyjną ,i ruch jakieś sport?ćwiczenia?to także daje dobre rezultaty.
Saraid

czy to nerwica pomocy!!

przez ekspert_abcZdrowie 11 lut 2015, 12:56
Witaj panktos31!

Jak najbardziej Twoje dolegliwości, np. uczucie słabości czy też "nogi jak z waty", nie są objawami, które sobie wkręcasz. Najprawdopodobniej są to somatyczne objawy nerwicy, jaką u Ciebie zdiagnozowano. Farmakoterapia może zminimalizować lub wyeliminować niektóre objawy choroby, ale nie zlikwiduje przyczyn nerwicy, które stanowią jej źródło i ją napędzają. Dlatego też, kiedy odstawia się leki, nieprzyjemne symptomy po jakimś czasie mogą wrócić. Pomyśl o psychoterapii, bo ona zapewnia leczenie przyczynowe. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

czy to nerwica pomocy!!

przez panktos31 11 lut 2015, 13:36
Dziękuję white Lil,y napewno spróbuję relaksacji sport był zawsze w moim życiu ale to ciągle uczucie słabości nie pozwala mi trenować bo poprostu nie mam siły...

-- 11 lut 2015, 12:39 --

dziękiuje za odpowiedz napewno spróbuję psychoterapii jak tylko wrócę do Polski, a tymbczasem jest może jakiś sposób żeby choć trochę zminimalizować to uczucie słabości?? Mam jeszcze takie pytanie czy trudność w podejmowaniu decyzji czasem błahych ma związek z nerwica?

czy to nerwica pomocy!!

przez Saraid 11 lut 2015, 14:30
Tak ma zwiazek z nerwica na ogól
nie mam z tym problemów ,ale bywaja dni ze podjecie jakiejkolwiek decyzji jest koszmarem.
Saraid

czy to nerwica pomocy!!

przez panktos31 11 lut 2015, 14:58
ta nerwica to jakaś masakra nie mogę zrozumieć skąd ona się u mnie wzięła...

czy to nerwica pomocy!!

przez Saraid 11 lut 2015, 15:07
panktos31 napisał(a):ta nerwica to jakaś masakra nie mogę zrozumieć skąd ona się u mnie wzięła...

Tego dokładnie się dowiesz na terapii , i jak pracować nad tym by się pozbyć tego co ją powoduje.
Saraid

czy to nerwica pomocy!!

przez panktos31 12 lut 2015, 14:10
Masakryczne się dziś czuje ma ktoś ochotę pogadać...

Sortuj wg