Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez paulix130 27 lis 2014, 18:48
natiii mam podobne objawy ciagle mnie cos kluje i czytam jakiej choroby sa ta objawy.Mam dosc niskie cisnienie ale tetno ponad 100, miewam klucie z tylu glowy i wmawiam sobie, ze to guz, mimo, ze robilam badanie dna oka dalej mam swoje przekonania. Juz powoli nie mam sily, ciagle miewam dziwne leki, nawet nie potrafie ich wytlumaczyc, oraz uczucie ucisku z lewej strony glowy.

przez D@ri@nk@ 28 lis 2014, 21:39
natiii, masz książkowe objawy nerwicy. Weź się za siebie jak radził lekarz i za swoją psychikę, najlepiej z pomoca specjalisty. Nie zwlekaj bo z nerwica jest tak że może być tylko gorzej, nawet jak ucichnie na kilka tygodni, miesięcy to wraca ze zdwojoną siłą :(
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez Map 30 lis 2014, 17:38
Czy miał ktoś z Was bóle nogi z nerwicy? Boli mnie łydka i kłuje pod kolanem, uderzyłam się lekko i wmówiłam sobie zakrzep badałam d-dimery i wynik jest w normie a ja nadal się boję choć lekarz mówi że przy takim wyniku i tym że noga raz boli raz nie boli nie ma mowy o zakrzepie :(
Map

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VaultHunter 30 lis 2014, 21:05
mnie czasami bolą nogi,stopy ale sam juz nie wiem czy to nerwica czy co. boli mnie wszystko
:cry: :cry:

przez Map 30 lis 2014, 21:15
Eh to piątka :-( pocieszenie takie że jak czasem boli czasem nie to pewnie nic takiego :-) mnie wczoraj nie bolała a dzisiaj i kłuje i ciągnie i już wogóle nic tylko baranka o ścianę :(
Map

przez VaultHunter 30 lis 2014, 21:21
pjona:C ja juz nie odrozniam czy to boli z nerwicy czy cos sie dzieje ,ale nogi to raczej nie ma co sie przejmowac

przez Map 30 lis 2014, 21:24
Chyba że to zakrzep bo boli jedna noga :why: to jest najgorsze że ja już wszystko praktycznie zwalam na nerwicę, ale zawsze jakiś taki niepokój pozostaje :/ 25 lat a ja się czuję jakbym miała 80 :great:
Map

przez VaultHunter 30 lis 2014, 21:26
nie ma co panikowac i się nakrecac tylko na spokojnie do lekarza i nie myslec o tym :) Ja zaraz koncze 23. Z nerwica zyje od ponad 2 lat ,nauczylem sie z tym zyc

przez Map 30 lis 2014, 21:31
Byłam u lekarza ale mi kobita nawet nogi nie oglądnęła tylko stwierdziła że wynik d-dimerów w normie to jest ok, zaleciła mi wiadro validolu i jogę :P Ja z nerwicą już 3 lata, ale ostatnio było dobrze prawie rok... teraz coś mi się rypie w głowie znowu, a nogi kłuje, boli i drętwieje :( a wczoraj prawie nie bolała, i bądź tu babo mądra.
Map

przez VaultHunter 30 lis 2014, 21:33
Ahhh CI lekarze . Ile razy ja miałem tak,ze przychodzilem a oni nawet mnie nie badal. Ja tez mialem okres bez nerwicy ,ale teraz wrocilo...chociaz naprawde daje rade sobie bez zaaadnych lekow

przez Map 30 lis 2014, 21:37
Tak, moja to już mi każe sobie stetoskop kupić żebym się sama osłuchiwała :D też narazie daję radę bez leków, silnych nie brałam nigdy i nie zamierzam brac choćbym miala do końca życia chodzić na terapię, tylko ten validolek czasem ale to to nie działa poza tym że mi gardło wysusza :/ Dobrze podziałała na mnie psychoterapia, myślę żeby wrócić ale chciałabym sobie dać radę sama, tylko co tu myśleć jak ta noga tak mnie dołuje, duszności to wiadomo, nerwica, brzuch boli w każdym możliwym miejscu, nerwica, ręce bolą i są ciężkie nerwica, a jak jedna noga boli to .. :zonk:
Map

przez VaultHunter 30 lis 2014, 21:40
Nie ma co panikowac. Ja zadnych lekow nie bralem tylko jakies ziołowe na nerwy. Tez na terapi nie bylem ,sam walczylem. Moge podrzucac kilka rad :)

przez Map 30 lis 2014, 21:41
To dawaj, przyjmę wszystko :D
Map

przez VaultHunter 30 lis 2014, 21:44
Mi bardzo wiele dało jak wezwalem pierwszy raz pogotowie do mojego ataku i okazalo sie ,ze jestem 'zdrowy'. Staralem sie wychodzic do ludzi ,zaciskalem zeby w glowie krzyczac 'NIE DAM CI SIE TAK LATWO KUHWA'. Z ludzmi mi przechodzilo

Sortuj wg