Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Wrazliwiec 19 cze 2014, 12:48
Cześć. sluchajcie od paru dni mam ciagle uczucie panicznego leku i do tego okropnie silne wszystkie objawy.. Co radzicie wctakiej sytuacji i co to moze oznaczać??

przez michalb 23 cze 2014, 11:58
Cześć
Dawno mnie tu nie było. Mam do Was pytanko lecz dziś nie związane z nerwicą :P czy jest tu ktoś kto nurkuje?

przez ufo125 25 cze 2014, 19:11
Siema

Widzę że natrafiłem na wątek związany ze mną więc tak do mojego kochanego lekarza chodzę już ładnych parę lat zaczęło się od zaciskania zębów i napady złości rok temu (rok 2013 był bardzo patologiczny dla mnie) po pewnej mocno zakrapianej imprezie obudziłem się z gigantycznym poczuciem strachu nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem lęk dotyczył alkoholu że wpadłem w uzależnienie minęły około dwa tygodni przestałem pić ale problem powracał postanowiłem odwiedzić niego kochanego doktora który również zajmuje się uzależnieniami powiedziałem jaka jest sprawa powiedziałem również że palę trawę stwierdził że trochę przesadzam z alkoholem mówił też że marihuana nie jest też przyczyną przypisał mi sulpiryd biorę 100mg poprawiło mi się alkohol ograniczyłem trawę też zacząłem też terapię z psychologiem mija rok i pytanie jak długo mam jeszcze męczyć się z lekami już raz próbowałem postawić Ale problem się powtórzył

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rico 25 cze 2014, 20:28
Dziś w nocy była masakra jakaś, oglądnąłem jednak drugi mecz, trochę się wkurzyłem, że czarni przegrali w ostatniej minucie, no to po 12 idę spać. Melatoninę wziąłem i się kładę, standard, do kibelka, kładę się. Nagle dziwne uczucie - jakby mi się odechciało spać. No ale nic, wziąłem tabletkę to zasnę, ale jednak stres się włączył, raz drugi lać. W pewnym momencie jak już chwilę leżałem włączyła mi się panika - sam nie wiem od jakiej myśli się zaczęło, ale taka prawdziwa. Kołatanie serca, nawet lekkie duszności, ciężki oddech. Nie wiedziałem czemu. Aż musiałem wstać, pójść do kuchni, wmówić sobie, że nie ma co się spinać, spokój. Dla pewności wziąłem jeszcze połówkę melatoniny. Wróciłem do pokoju, otworzyłem okno i się wychyliłem, oddychałem głęboko, było lepiej, położyłem się i starałem się uspokoić, z godzina mi zeszła na to zasypianie ponad.
Dziś znowu "spina", lekkie kołatanie serca chyba... Nie potrafię się opanować :cry:
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Rico 25 cze 2014, 21:07
Właśnie nie wiem jak to odsunąć, te myśli. Nie, meczem się aż tak nie nakręciłem, bo ten atak nie był związany w żaden sposób chyba z meczem, dziwne to było, bo jakby mi jakaś myśl strzeliła do łba, ale nie mogłem sobie przypomnieć jaka. Może jutro będzie lepszy dzień, po pracy z ziomkiem się widzę, w piątek też, w sobotę pewnie też z innym, więc może ta odmiana jakoś pozytywnie zadziała, bo tak na co dzień to nie ma za dużo czasu na jakieś wyjścia/spotkania, okazji i też często nawet ochoty i siły.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Rashid 29 cze 2014, 11:04
Ja mam chyba nerwice na punkcie swojego wyglądu i postawy. Trochę się garbie i co chwile oglądam się w lustrze, jak wyglądam, poprawiam się.
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

przez milutka25 29 cze 2014, 22:40
Nie przeczytalam wszystkich wpisow wiec moze sie powtorze lub gdzies byla odpowiedz na moje pytanie. Jak to jest u was? Czy najpierw zle sie czujecie fizycznie i potem przychodzi lek? Czy na odwrot? U mnie jest tak ze w zupelnie nieoczekiwanych momentach zaczynam sie zle czuc fizycznie i potem dopiero przychodzi lek ze cos mi sie stanie ze zemdleje itp.

przez antananarywa 29 cze 2014, 22:58
no dobra, a to:
ucisk w szyi/gardle, pieczenie języka, problemy ze snem, dziwna bezsilność/niemożność zebrania się do działania, chęć płakania?

nerwicowe trochę?

przez Bukowski 29 cze 2014, 23:05
nerwicowo-depresyjne
Bukowski

przez Raffuss 29 cze 2014, 23:42
Wrazliwiec napisał(a):Cześć. sluchajcie od paru dni mam ciagle uczucie panicznego leku i do tego okropnie silne wszystkie objawy.. Co radzicie wctakiej sytuacji i co to moze oznaczać??

A jak Cię boli ząb to co robisz? Idziesz do stomatologa co nie? (ekstremalny strach przed dentystą pomijamy).. tak samo jest tutaj.. idziesz do lekarza, najlepiej psychiatry (ma lepsze doświadczenie od ogólnego) i się leczysz :)
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

przez antananarywa 29 cze 2014, 23:58
ten ucisk, ta gula w gardle dobija, wręcz boli. nie mogę normalnie przełykać :-|

przez jasaw 30 cze 2014, 00:07
antananarywa, może to Cię uspokoi trochę:

http://www.nerwice.objawy.net/Objawy+ne ... C4%99kowej
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Linda22 30 cze 2014, 19:35
Witam.Jest to moj pierwszy wpis na tym forum.Potrzebuje z kims sie podzielic moim problemem.Od jakis kilku dni miewam jakies dziwne samopoczucie.Jestem osoba bardzo nerwowa i doslownie najmniejsza drobnostka potrafi wyprowadzic mnie z rownowagi.Po kilku nerwowych dniach zaczelam miewac dziwne dolegliwosci.Zaczelo sie od klucia w klatce piersiowej,suchosci w ustach i dziwnego uczucia rozbicia,jakbym byla chora lecz nie mam goraczki,kataru czy bolu gardla,czuje ciagle chlod,na ustach pojawily sie biale grudki (czy to od suchosci w ustach?).Zaczelam sobie wkrecac ze to moze wirus hiv,doszly kolejne objawy jak ciezkosc i bezwlad nog i rak,bol glowy,brak apetytu i utrata wagi.Czy to moze byc nerwica?Do psychiatry jestem umowiona dopiero za 3 tygodnie.Prosze o pomoc bo zupelnie nie wiem co sie ze mna dzieje.

przez TylkoSteki 30 cze 2014, 23:11
witaj Linda22. sadze ze to objawy nerwicy poniewaz mam to samo co ty . ale lepiej badania zrobic i sie upewnic . mialem te same "ataki" co wczesniej napisalas , wiec zycze ci powodzenia:)

Sortuj wg