Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez JKB 06 paź 2013, 10:47
Przerabialem to jak pewnie większość forumowiczow. Straciłem dużo kasy żeby sobie pomoc i już ostatnio myślałem ze jestem uleczony ale wszystko wróciło. Wróciło ale mam inne nastawienie do tego. Nie rozmyslam o tym co mi jest , nie szukam przyczyn itd. Co mi da jak pójdę znowu do lekarza i przebadam sie od a do z ??? Każdy lekarz ma inna teorie ... I każdy chce leczyć po swojemu, tylko nie wiem co ,jak wyniki mam wzorcowe :) nerwica ciężka choroba :) ale da sie z nią żyć. Z jakiego jesteś miasta ???
JKB

przez zima 06 paź 2013, 10:56
tempus fugit,
1. nerwica
2. zaburzenia powstałe na skutek niewłasciwej relacji matki wobec syna

Obrazek
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez tempus fugit 06 paź 2013, 11:53
JKB Wrocław.
To było tak, że w momencie gdy uświadomiłem sobie tą sytuację miałem wrażenie, że to ja zachorowałem. Przeniosłem diagnozę z babci na siebie i wszystko się zaczęło... trwa derealizacja już ponad 2 lata... nie wiem co robić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JKB 06 paź 2013, 18:26
tempus fugit napisał(a):JKB Wrocław.
To było tak, że w momencie gdy uświadomiłem sobie tą sytuację miałem wrażenie, że to ja zachorowałem. Przeniosłem diagnozę z babci na siebie i wszystko się zaczęło... trwa derealizacja już ponad 2 lata... nie wiem co robić.

Stary ja miałem babcie z która mieszkałem 22 lata i non stop chorowała - nerwica + hipochondria ... Pozniej inne choroby. W takim otoczeniu dorastalem. Pózniej to wszystko na mnie przeszło :) zaliczylem 10 psychiatrow i 5 psychologów ... Z tych 15 osób może 4-5 znało sie na rzeczy :) tak więc nerwica jest dla bogatych i cierpliwych , reszta męczy sie i męczy , aż może samo przejdzie a może pójdą na rentę.
Ja zrobiłem wszystke badania, żeby zobaczyć czy nie mam nic ograniczonego pózniej szukałem dobrego psychiatry który mnie wyleczy a ńie zrobi ze mnie rośliny , w międzyczasie dobry psycholog. A przede wszystkim trzeba uświadomić sobie ze to tylko nerwica, ze można ja zwalczyć i ze można to olac i żyć. 2 lata temu nie mogłem wejść do centrum handlowego, a jak już wszedłem to żona musiała mńie wyprowadzić z ńiego albo szedlem koło ściany z nogami jak wata dusznosciami itp. Dzisiaj odpukac nic takiego już nie mam. Jednak mam świadomość ze wszystko jest ulotne - dzisiaj jest ok , a jutro może być nawrót. Mam jednak wiedzę, świadomość i sztab specjalistów -to daje mi poczucie bezpieczeństwa i sile żeby sie temu przeciwstawić. Dzisiaj rano było złe, bardzo złe, najgorzej od roku, mówię do siebie "na spokojńie, przerabiales już to" i wszystko minęło.
http://Www.szaffer.pl to powinna być Twoja Biblia - facet jest moim idolem , jak przeczytasz zrozumiesz. Jak ci nie pomogą we wrocku to zapraszam do Lublina - http://www.cmprzyjazni.pl szybko cię wyprowadza z Twoich dolegliwości. Masz wszystko na talerzu , co z tym zrobisz to już od Ciebie zależy. Ja powiedziałem ze sie nie poddam i będę żył ńormalnie.
JKB

przez palula88 07 paź 2013, 09:47
Bylam u neurologa w trakcie badania mloteczkiem stwierdzil ze jestem strasznie nerwowa i ze objawy ktore mam sa objawami subiektywnymi i poki co nie widzi tu problemu neurologicznego. W weekend bylo swietnie a dzis poniedzialek i znowu w pracy lek strach mdlosci bole głowy i mysl ze najchetniej bym z tad uciekla do domu i nie pokazywala sie tu wiecej ehhh. Czy w nerwicy moze byc tak ze przez jakis okres jest ok a potem jest okres napadow?

przez travol4 08 paź 2013, 21:34
Byłem zapisany do neurologa ale zrezygnowałem.....
Miałem dzis wizyte u psychiatry i mam zapisane tabsy Asertin......czytajac co moze sie po nich dziac zacząłem sie zastanawiac czy one mi pomoga.....
Cóz zobaczymy

palula88, i co Ci pomógł neurolog....moze wrto zasiegnac porady psychiatry.....lekarz jak kazdy inny....
a co do ataków...to chyba za duzego wpływu na to nie mamy.....raz jest tak,raz jest srak.....

przez palula88 09 paź 2013, 18:35
travol4, nie widze u ciebie powodu wizyty u neurologa, ja bylam bo mialam bole glowe mrowienia i klucia napadowe. Ciebie wyslalabym najpierw do kardiologa skoro serducho ci warjuje zeby zobaczyc czy tam wszystko gra. Czy neurolog mi pomogl? Psychicznie troche sie uspokoilam, zbadal mnie dokladnie i stwierdzil ze poki co nie widzi objawow neurologicznych i podstaw do skierowania na dalsze badania, kazal zglosic sie za ok 3 miesiace jak objawy nie mina lub szybciej jezeli sie pogorszy. Nic nie wspomnial o nerwicy jedyne co to to ze po badaniu widzi ze jestem nerwowa osoba i tu mial racje.

przez travol4 09 paź 2013, 23:00
palula88, Po wczorajszej wizycie u psychiatry mam zdiagnozowana nerwice,i wydaje mi sie ze to serducho jest na tle nerwowym,a neurolog chyba mi nic nie pomoze....
Czy co,nie zdiagnozowano u Ciebie nerwicy???

przez madzia2000175 12 paź 2013, 12:35
Witam ! Mam 13 lat byłam wesołą i uśmiechniętą dziewczyną do póki nie stało mi się coś dziwnego.Sprzątałam przed przyjazdem mojej cioci, usiadłam i coś czytałam nagle tak jakby zasnęłam ale tak naprawdę nie.Niby się obudziłam ale tak jakby nie w swoim ciele , tak jakby mnie tu nie było.Nic poszłam spać , gdy na drugi dzień wstałam było lepiej , ale po jakimś czasie to wróciło i tak codziennie.Teraz też mi się tak dzieje tylko .że chyba trochę mniej , ale czuję tak jakby mnie nie było i po chwili przechodzi a jak mi się to dzieje serce mi zaczyna szybciej bić coś mi się dzieje z głową później ciągle o tym myślę.Jak się kładę spać wydaję mi się tak samo a nawet nie kiedy gorzej.Więc jeśli mi się to dzieje idę spać do mamy.Nie mogę sobie z tym poradzić nie kiedy przechodzi.A gdy wychodzę na podwórko lub paczę w okno dzieje mi się tak samo.Wiem że to w mojej podświadomości ale nie mogę się uspokoić.Chyba muszę iść do psychiatry może da mi jakieś leki.Ja podejrzewam że mam nerwicę lekową.Ale nie jestem pewna ja czytałam o tej chorobie na internecie.A i jeszcze jak ktoś do mi mówi i muszę się odezwać niekiedy to do mnie wraca.Myślałam że jestem sama , ale jednak nie.Muszę sobie jakoś z tym poradzić.
Ostatnio edytowano 02 lis 2013, 00:07 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem z uwagi na tematykę

przez vifi 12 paź 2013, 16:35
madzia2000175, Tak, idź z tym do lekarza.

przez fairy 12 paź 2013, 18:23
madzia2000175, pierwsze kroki skieruj do lekarza internisty. Najpierw musisz porobić wszystkie badania aby sprawdzić czy wszystko jest ok i czy nie jest to czasem wynikiem dojrzewania. Dopiero po badaniach i wszelakich konsultacjach idź do psychiatry.
Czy mama wie co się z Tobą dzieje?

przez Lola Rose 12 paź 2013, 22:36
Zgadzam się z fairy, najpierw powinnaś porobić badania żeby wykluczyć inne możliwości. Może to co się z tobą dzieje to wcale nie nerwica. Ja mam 15 lat i też już u siebie nerwice i inne podejrzewałam. We wrześniu przez jakieś 3 dni się ze mną coś dziwnego działo. Od rana byłam zdenerwowana bez żadnego wyraźnego powodu, później w szkole coraz gorzej się czułam aż w końcu zaczęło mi się robić słabo, cała się trzęsłam, nie umiałam złapać oddechu, ręce, nogi a najbardziej twarz i głowa mi zdrętwiały. A później to przechodziło i czułam się dobrze, wracało po jakiś 2 godzinach. Działo się to tylko w szkole, w domu nic mi nie było praktycznie. I też wtedy sobie myślałam, że to na pewno nerwica. Kiedy już po tych paru dniach stwierdziłam, że muszę iść z tym do lekarza to zniknęło i więcej się nie powtórzyło. Do dziś nie wiem co to tak naprawdę było.
Jak długo to już trwa u ciebie? Bo z twojego opisu wnioskuję, że już dłuższy czas.
Jestem jaka jestem

przez TrukerSon 15 paź 2013, 23:13
"Zwykła Nerwica" Czy co ?

Witaam już nie pierwszy raz . A więc postanowiłem napisać szczegółowo bo juz nie wyrabiam. No to zacznę od tego że to było w Wielki Piątek (Tego roku)
Poszedłem sobie spać tak ok. 23 no i naglę obudziłem się o 24 i tak zaczołem tak jakoś płytko oddychać tak z każdym oddechem coraz gorzej no i się tak już
wybudziłem no i oczywiście się przestraszyłem bo tak pierwszy raz mi się to zdarzyło . Nogi mi się trzęsły nie wiedziałem co robić . Obudziłem tatę to powiedział że nic mi nie będzie no i dobra . Jakoś zasnołem . No i się zaczęło ...
Na następny dzień tak dziwnie oddychałem tak jak by mi ciągle powietrza brakowało no i też tak nie czułem że jestem sobą . No i tak to się ciągnęło trochę no i pierwszym razem poszedłem do przychodni zrobiłem badania wszystko ok . No i za jakiś czas miałem takie "ataki" ze mnie dusiło trochę to w końcu dostałem skierowanie do szpitala i poszedłem . Na 5 dni . No i okazało się
że medycznie jestem zdrowy . I Doktor kazała mi pogadać z psychologiem ale nie byłem .. No i tak . Do dziś jest masakra. Zastanawiam się czasami czy to wszystko istnieje czy ja wgl żyje . Tak wgl Jak bym miał Dearalizacje czy jakoś tak to bym miał ataki jakieś . A ja od rana jak wstaje to Mam takie uczucie że wgl no nie umiem tego wytłumaczyć tak dziwnie spoglądam na wszystko wgl co robię to tak to jest A jak mam jakiś sen i wstaje rano to nwm czy ja się obudziłem z tego snu czy to jest sen ... Nie myślcie że ja się czuje jak we snię . Ale ja nie umiem tego wytłumaczyć poprostu . I Napewno nie mam nerwicy lękowej bo nie mam żadnych lęków albo depresji . Ale ja tego nwm . Jak ja żadnych nerwów takich bardzo nie mam
. Więc licze na was co zrobić . PS: mam 13 lat
Ostatnio edytowano 22 paź 2013, 18:51 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem z uwagi na tematykę

przez freda 16 paź 2013, 19:12
tak to nerwica.ja też żadnych zmartwień nie mam,a nerwicę i owszem.czas do psychologa,niech podejmie decyzję co dalej,szkoda życia na takie samopoczucie :D
Ostatnio edytowano 22 paź 2013, 18:52 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę o nie diagnozowanie użytkowników. Od tego są specjaliści.
A już myślałam,że ją pokonałam...

Sortuj wg