Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez patibell 26 mar 2013, 13:39
My mieszkamy z moimi rodzicami i niestety nie jest lekko. Ale opłaty płacimy na pół i to jest plus. Ale nie ma jak być na swoim...
Zjednoczone Stany Lękowe

przez paulita 26 mar 2013, 13:52
Dokładnie nie ma jak na swoim,do mich rodziców iść nie możemy mieszkają w bloku w troję w 4 pokojach co prawda,ale nas jest piątka,po za tym wydaje mi się,że mój tata nie umiał by z moja rodziną mieszkać :(
„Bóg nigdy nie daje duszy większego ciężaru niż jest ona w stanie unieść".

przez acherontia-styx 26 mar 2013, 16:14
ivaP, dziękuję za odpowiedź.
w takim razie postaram się o tym powiedzieć terapeutce, chociaż strasznie nie lubię mówić o takich rzeczach.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paulita 27 mar 2013, 09:26
Cześć dziewczyny,jak tam po wczorajszym dniu? Jak dziś ranek...Pati jesteś?

przez ivaP 27 mar 2013, 10:10
Cześć :)
Paulita, właściwie to nie wiem jak Cię pocieszyć :( i nie wiem jak pomóc, bo materialnie nie mam możliwości :(
W ogóle to przy waszym trybie życia, dzieciach, ja nie mam prawa narzekać ani być zmęczona ;) ...a jestem jak cholera....wczoraj calutki dzień zbierałam się, żeby zrobić prasowanie i wyszło mi to pod wieczór....cały dzień nie miałam siły ani energii, nie wiem co się dzieje. Chwiejność się ustabilizowała, jest w miarę, tak, że mogłam wczoraj przejść się po mieście.
Dzisiaj muszę zrobić sprzątanie i nie ma przeproś....zobaczymy jak mi pójdzie :P

Leaslie, nikt z nas tego nie lubi, ale jeśli dzięki tym kilku słowom ktoś będzie mógł Ci pomóc to warto :)
ivaP

przez paulita 27 mar 2013, 10:27
Witaj Iva ;) wczoraj poczyniłam postęp sama z silnej woli - zapanowałm nad moją ciężką głową ;) byłam i jestem strasznie dumna,jedynie przeraza mnie to,że mój umysł,gdy się obudziłam i nic mi nie dolegało wyszukiwał się sam czegoś zadając pytanie "co jest nic się nie dzieje,nic mnie nie boli,coś jest nie tak" ale mam nadzieję,że i nad tym zapanuję. Mam słuchaj tak jak Ty nim się do czegoś zabiorę to o cho cho...dziś czeka mnie sprzątanie,podłogi i meble,gotowanie...prasowanie,pranie a do tego dzieci...masakra... a ja nadal w wyrku hi hi ;)

przez ivaP 27 mar 2013, 10:55
BRAWO! Brawo :yeah:
Z czasem będzie coraz lepiej, pierwszy krok juz jest. A wiesz....ja też tak czasem mam...jak czuję się dobrze to mam uczucie, ze coś jest nie tak....chyba już tak mocno przyzwyczaiłam się do objawów, ze jak są lżejsze to się czuję nieswojo :P

No jak narazie jeszcze nie ruszyłam palcem :nono: a półki, półeczki czekają zakurzone...... :pirate:
ivaP

przez patibell 27 mar 2013, 11:05
Cześć Słoneczka:) Super kobitki że jest kroczek do przodu. Z tym że nic się nie chce to chyba każda z nas ma. Ja mam jeszcze dziś z synem wizyte u okulisty i już się stresuję :silence: Ja też tak mam że jak czuję się trochę lepiiej to myślę że coś nie tak,czyli to chyba normalne skoro wy też tak macie. A tu jeszcze święta jakoś tego nie czuję :bezradny:
Zjednoczone Stany Lękowe

przez paulita 27 mar 2013, 11:18
Oj ja też ogólnie nie czuję tych świąt,wcale a wcale :( hm..niegdyś się cieszłyłam obecnie nie sprawiam mi to różnicy jakiejś większej :P

przez ivaP 27 mar 2013, 12:51
Ja ostatnio jak miałam iść do dentysty na PRZEGLĄD, nie na żadne leczenie to miałam takiego stresa, że hej..... :hide:

Nooo, sprzątanie zaczęłam :P idę kończyć hehehehehe :papa:
ivaP

przez paulita 27 mar 2013, 13:13
Iva daj mi proszę siłę,ja musze iść bigos gotować :) wrrr nie mam siły :(

przez patibell 27 mar 2013, 14:42
paulita mam nadzieję że bigos już się gotuje :great: ( czuję już aromacik hi hi). Ja przed chwila wróciłam od okulisty z synusiem było ciężko- to mi się gorąco robiło , to zimno- już chciałam uciekać no ale mówię sobie to tylko lęk dasz radę i wiecie co dałam radę! Po prostu przeczekałam i było ok. Dziewczyny widzę że świąteczne porządki rozpoczęte , ja wczoraj tez pucowałam mieszkanko.
Zjednoczone Stany Lękowe

przez paulita 27 mar 2013, 14:54
Patka nawet nie wiesz jak się cieszę Twoim szczęściem :) Przełamanie lodu to wielki wyczyn wiem coś o tym i tak wielkie szczęście teraz może być już tylko lepiej lepiej i lepiej ,mam dziś nawet dobry dzień ;) A bigos ha ha nie nie gotuje się jeszcze ale spokojnie do 16 się zbiorę ha ha :* Buziaki kochaniutkie moje!!

przez patibell 27 mar 2013, 14:59
Dzięki , dzięki kochane słońce :105: Ja też się cieszę że masz dobry dzień:) Oby każdy następny był jeszcze lepszy a jak trafi się gorszy nie damy się- oj nie! :great:
Zjednoczone Stany Lękowe

Sortuj wg