Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez patibell 25 mar 2013, 12:03
cześć bet:) Mój wczorajszy dzień też nawet nawet. A dziś jakieś lęki , rozdrażnienie od samego rana. Masz rację co jeden lepszy dzień się trafi to zaraz musi się przyplątac gorszy. No ale po tym gorszym nastanie w końcu lepszy. Ani mi się waż myśleć o najgorszym . Każdy z nas ma gorsze dni ale my nerwicowcy mamy tendencję do wyolbrzymiania każdej drobnostki. Jak zakłuje to od razu mamy gotowy czarny scenariusz , który prawdopodobnie nigdy się nie zdarzy. Tak już mamy... Bet pamiętaj nie jesteś sama , nie wyczytuj za dużo tylko wchodź na forum będziemy klikać :great:
Zjednoczone Stany Lękowe

przez paulita 25 mar 2013, 12:05
patibell podziwiam za optymizm,ja nawet jak mam lepszy dzien,to w głowie siedzi,że umrę,że zostawię dzieci itd.
„Bóg nigdy nie daje duszy większego ciężaru niż jest ona w stanie unieść".

przez patibell 25 mar 2013, 12:27
paulita, każdy z nas musi umrzeć ale ciągle się zadręczając odbierasz sobie radość życia. Jesteśmy same przez cały dzień z dzieciaczkami i skupiamy się na każdej dolegliwości która nas dopada , zobacz innych też zaboli,ściśnie i nie przywiązują do tego wagi .Musimy się trzymać i odpędzać katastroficzne myśli.:)
Zjednoczone Stany Lękowe

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paulita 25 mar 2013, 12:33
patibel masz rację,mój mąż czasem zdycha z bólu np pleców a o tym nie mówi,nie martwi się,a czasem do lekarza to gnać go trzeba... wczoraj bratowa powiedziała mi,że jej mama 9pielęgniarka na pogotowiu) uważa że dzieje mi się to przez to,że jestem sama w domu z dziećmi mie mam swojego życia...czy to możliwe..?

przez patibell 25 mar 2013, 12:39
Pewnie że tak. Wiem sama po sobie . Ja też cały dzień w domu z dziećmi, nie mam żadnej przyjaciółki , nigdzie nie wychodzę. Jesteśmy przytłoczone obowiązkami i tyle. Tylko jak to zmienić?
Zjednoczone Stany Lękowe

przez paulita 25 mar 2013, 12:42
ach właśnie nie wiem..ja jak wychodzę to do babci na herbatkę,lub do mamy tyle,że u niej częstio kończy się kłótnią :( i w tym wszystkim chyba jej też mi brak!!

przez patibell 25 mar 2013, 12:47
Ja też chodziłam na pyszną kawkę do mojej kochanej babci niestety odeszła i jest mi bardzo ciężko. A kłótnie z najbliższymi nas osłabiają , wiadomo , że powinniśmy mieć wsparcie od najbliższych niestety często jest na odwrót.
Zjednoczone Stany Lękowe

przez paulita 25 mar 2013, 12:49
Dokładnie,mozesz przeczytać sobie mój watek moja historia,tam pisze co się dokładnie dzieje ze mną,mój dziadek odszedł kiedy rodziłam moją córcię 3 miesiące taemu :( był chory cierpiał...

przez patibell 25 mar 2013, 12:59
Czytałam , czytałam... Wiem dobrze co przeżywasz . Moja babcia też była chora , strasznie cierpiała i odeszła praktycznie przy mnie. Myślę że te doświadczenia stały się początkiem naszych dolegliwości , tylko że my je łączymy z ciałem a nie z psychiką.
Zjednoczone Stany Lękowe

przez paulita 25 mar 2013, 13:01
Być może,ja dzień przed śmiercią i moim porodem byłam u babci,widziałam co przeżywała ona a przedewszyskim dziadek,on już nawet chyba nie wiedział,że ja tam byłam,do tego nie byłam na pogrzebie :( lezalam jeszcze w szpitalu z mala nie pozegnalam sie z nim :(

przez patibell 25 mar 2013, 13:05
Widzisz słońce przeżyłyśmy prawie to samo :( To już rok jak nie ma mojej babci a ja jeszcze nie mogę się ogarnąć. Ehh nie jest lekko. Jak sobie radzisz paulitko?
Zjednoczone Stany Lękowe

przez paulita 25 mar 2013, 13:11
Mojego dziadka nie ma ze mną już troszkę ponad 3 miesiące,jest strasznie,staram się o tym nie myśleć,ale ale te mysli stale przychodza najgorzej kiedy jestem sama i moge płakać,chodź psycholog mi powiedział,że płacz jest potrzebny :( a Ty jak sobie radzisz?

-- 25 mar 2013, 12:16 --

JESZCZE DZIŚ JEST ZE MNĄ JAKAŚ TRAGEDIA BUCZEEEE DO SŁOWNIE CO CHWILĘ,wczoraj oboje z dziadkiem obchodziliśmu urodziny a właściwie z obojgiem dziadków wszyscy w trzech z 24 marca tyle że ten drugi dziadek zmarł jak miałam 6 lat

przez patibell 25 mar 2013, 13:23
To na początek Wszystkiego najlepszego! Sto latek w zdrowiu oraz pociechy z rodzinki:) Czasami sobie nie radzę bardzo mi jej brakuje była osobą z którą mogłam o wszystkim porozmawiać. Staram sobie tłumaczyć że taka jest kolej rzeczy , ale jeszcze długa droga przede mną w powrocie do równowagi.
Zjednoczone Stany Lękowe

przez paulita 25 mar 2013, 13:29
Serdecznie dziękuję Ci za życzenia,najważniejsze to ZDROWIE i o tym marzę,resztę można stworzyć samemu jeszcze raz dzięki :*Ja taki emocjonalny związek mam własnie z babcią,na szczęście jest jeszcze ze mną i mam nadzieję,że długo będzie,jednak jako dziecko ciągle ciągłam do dziadka byłam jego oczkiem w głowie,wszędzie z nim itd,być może to dlatego tak źle to znoszą chodź czasem mam wrażenie,że ta jego śmierć i to co się ze mną dzieje,nie ma żadnego związku a jestem ciężko chora,być może przesadzam ale boję się na prawdę,że umrę,że zostawie te moje kochane dzieci i co z nim będzie,oni są za mali aby stracić mamę,chodź wiem,że nie jestem najlepszą mamą:( mogę pozostawić sobie wiele do życzenia. Tak samo wiem,że nie jestem najlepszą żoną,staram się uwierz mi chciała bym być lepszym człowiekiem,modlę się o to do Boga by mi pomógł to co się ze mną dzieje przezwyciężyć,bym nie była ciężko chora,by dał wychować mi te dzieci chociaz do pełnoletności oraz o to bym była lepszym człowiekm by pomógł mi się zmienić,dziękuje mu za to co mam,nie robię wyrzutów,boję się...

Sortuj wg