Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez mark123 20 mar 2013, 13:12
niecierpliwy napisał(a):macie parcie na mocz kiedy sie stresujecie ?

Czasem mam, ale teraz trochę mniej, bardziej miałem w dzieciństwie i okresie nastoletnim. Częściej, gdy się stresuję mam "parcie" na to drugie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez karolka220 20 mar 2013, 13:46
Dzięki za wsparcie, patibell :)
Przynajmniej czytając historie ludzi na tym forum mam świadomość, że nie jestem sama i że może być okej.
Będziemy zatem wspólnie walczyć z naszym "nerwicowym dziedzictwem" ;)

przez ivaP 20 mar 2013, 14:23
No a ja po spacerze :) źle nie było, ale jest tak samo...chwiejność jest, nieduża ale jest, nie jest normalnie. Także mnie wynik rezonansu nie uzdrowił ;) hehehe ale będzie dobrze, przejdzie, skoro przyszło to i przejdzie zwłaszcza, że nic mi nie jest :)

Karolka, Pati, może być okej, nie wiem jak i za ile ale może być :mrgreen:
Karolko w jakim mieście szukasz neurologa? jeśli w tym co ja, to polecę Ci kogoś.
ivaP

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez patibell 20 mar 2013, 16:05
Pewnie dziewczyny że może być ok. damy radę. Iwa super że wyszłaś na spacerek. A u ciebie ta chwiejność pojawia się tylko gdzieś czy w domu też? Bo u mnie to nie ma znaczenia gdzie jestem chwiejny wiatr atakuje he he.
Zjednoczone Stany Lękowe

przez ivaP 20 mar 2013, 17:06
Głównie na zewnątrz, a szczególnie na większej przestrzeni np. plac, szeroki chodnik. Choć nie myślę o tym, nie boję się tego, ale to się pojawia. Zauwazyłam też, że im więcej ludzi koło mnie to pojawia się myśl "żeby tylko nie zachwiać się przy ludziach"....chore :twisted:
W bardzo złym momencie, gdzieś w listopadzie i styczniu tę chwiejność miałam nawet i w domu...wystarczyło mi wstać z krzesła a już było mi źle, tylko siedziałam i leżałam, chodzenie pomieszkaniu tylko po ścianach, a higiena była nie do przejścia, jak musiałam stanąc nad zlewem bez podparcia i choćby umyć zęby czy włosy było nie lada wyzwaniem...:(
Ale te domowe "zawroty" już mi przeszły.

Ogólnie u mnie nie ma żadnej zalezności czy danego dnia będzie ok czy będzie się chwiało...nie zależy to od pogody, od diety, od przyjmowania lub nie witamin, magnezu, tabletek na sen itp....

Patibel a "chwiejny wiatr" ( :lol: dobre) to u Ciebie wygląda bardziej jak pojedynczy zawrót głowy i potem ok czy to uczucie jest cały czas? tak jak np. po wypiciu alkoholu?
ivaP

przez patibell 20 mar 2013, 17:24
Raczej cały czas ale nasila się w tłumie. takie uczucie po dwóch piwkach he he. inni piją zeby mieść ten stan ja niestety nie muszę :why:
Zjednoczone Stany Lękowe

przez ivaP 20 mar 2013, 19:00
O matko....to my naprawdę mamy to samo....dokładnie jak po dwóch piwkach...
Ja przez tą chwiejność mam takie obrzydzenie do alkoholu że tylko moczę dziób żeby posmakować i tyle...ale żeby napić się normalnie...nie ma mowy, zaraz się wszystko nasila :x

Ale co tam, ludzie mają gorsze objawy i gorsze choroby.... :105:
ivaP

przez Map 20 mar 2013, 20:05
Eh jak nie urok to ... czy czerwone plamy na klatce piersiowej też są objawami nerwicy, wygląda to tak jakbym się podrapała, może nie plamy a smugi bardziej ? Rany jedno przejdzie na chwilę to drugie przychodzi.
Map

przez ivaP 20 mar 2013, 20:46
Wszystko może być objawem nerwicy.
Ale to może raczej jakaś alergia kontaktowa albo na proszek do prania?
ivaP

przez Map 20 mar 2013, 20:48
ivaP raczej nie, ostatnio cały czas mam jakieś objawy nerwicy więc to pewnie to.
Jak byłam mała to miałam jakieś tam alergie ale to raczej się objawiało swędzeniem, kichaniem, katarem itd.
Map

przez bet 20 mar 2013, 21:38
hejka patibell i ivaP ja tez dzis czułam sie super to chyba przez to slonce kyóre dodało mi skrzydel ale znow mysle ojutrze zeby nie było gorzej a tak wogule to zazdroszcze ci pati ze sie zapisalas na badanie ja w dalszym ciągu bije sie z myslami czy isc czy nie z dnia na dzien to odwlekam zeby sie zarejstrowac poz :papa:
bet

przez ivaP 21 mar 2013, 09:42
Cześć Bet :D
Coś w tym słońcu jest :) ostatnio jak było słonecznie to te kilka dni pokolei chodziłam na długie spacery i nic :P nie chwiało :)
Dzisiaj też jest słońce, więc też będzie super :mrgreen:

A Ty jeszcze się nie zarejestrowałaś.... :nono: jak zazdrościsz Pati, to zrób krok ku temu żeby nie zazdrościć :tel2: Trzymaj się i powodzenia :great:
ivaP

przez patibell 21 mar 2013, 10:05
Hejka:) Bet nie oglądaj się tylko się zapisuj nie masz na co czekać , do boju:) ivaP super że chwiejny wiaterek cię nie bierze :brawo: u mnie tak wiesz ale jeszcze " kobiece dni" u mnie nastały no i czuje się niezbyt no ale cóż trzeba jakoś przetrwać . A dziś chwieje cię?
Zjednoczone Stany Lękowe

przez bet 21 mar 2013, 11:37
Hejka troche chwiejnosci no i znow zmeczona nie do zycia a wczoraj było tak fajnie nic mi sie nie chce tylko spac a tu czeba isc do pracy na 12sta najchetniej to bym sie połozyła i spała w głowie znow jakies szumy ni pulsowanie w uszach ale jakos przetrwac musze piszcie co u was dobrze miec z kim pogadac bo w domu nie mam z kim nie rozumieja tego :cry:
bet

Sortuj wg