Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Zaburzenia widzenia. Czy ktos tak mial?

przez betty_boo 08 gru 2008, 13:51
zaburzenia wzroku i słuchu moga byc objawami nerwicy.

przez Superkids 08 gru 2008, 14:00
Wiew,ze zaburzenia wzroku moga byc objawami nerwicy,a le czy takie zaburzenia? Nie chce sobie wsyztskiego tlumaczyc nerwami. Wiem,ze bylam zmeczona i zdenerwowana, bolala mnie glowa, ale ten objaw byl naprawde dziwny :(

przez Venus 08 gru 2008, 14:24
Ja jak mam atak nerwicy to mnie się w oczach pojawiają migające pomarańczowe mroczki. Także wszystko możliwe! :(
Bla bla bla...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Nagłe szybkie bicie serca

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 08 gru 2008, 15:19
no wiec bywalo ze ja bralam po 3 takie tabletki naraz 3 razy na dzien, dzis bylam u mojej pani doktor, powiedzialam jej o moich obawach, skwitowala, ze wymyslam, i ze skoro lek pomagal 20 lat temu i nieszkodzil, to jakim codem teraz szkodzi, skoro sklad sie niezmienil, ale zapisalam sie do kardiologa, narazie odstawilam i juz niebiore, zobaczymy co powie nastepny pan doktorek ;)
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez suzak29 08 gru 2008, 19:07
CIALO liceum DUSZA muzeum, musisz sama wiedzieć,czy ten lek Ci pomaga czy szkodzi...
U mnie po 2 latach wyszły skutki.....
Nom najlepiej Ci kardiolog powie...
Wiesz też ,że jak brałaś takie dawki i tyle czasu to nie możesz zdnia na dzień odstawic...pogadaj z lekarzem i może zmniejsz dawke,ale całkiem nie stopuj
Pozdrawiam
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez Superkids 08 gru 2008, 21:37
Moze ktos sie jeszcze wypowie? Boje sie,ze to znowu mi sie powtorzy:(

przez czachor 08 gru 2008, 22:21
Ja mam czasami tzw. migrenę z aurą.Najpierw widzę jakby świecące rozlane punkty które robią się coraz większe aż duża część pola widzenia jest zakryta mieniącą się mgłą.To trwa ok. 30 minut ,potem boli mnie bardzo głowa .Pojawia się to w różnych odstępach czasowych ,czasem raz w roku czasem kilka razy. Może to coś podobnego co u Ciebie :?: :lol:

przez cleo27 08 gru 2008, 22:47
CIALO liceum DUSZA muzeum napisał(a):no wiec bywalo ze ja bralam po 3 takie tabletki naraz 3 razy na dzien, dzis bylam u mojej pani doktor, powiedzialam jej o moich obawach, skwitowala, ze wymyslam, i ze skoro lek pomagal 20 lat temu i nieszkodzil, to jakim codem teraz szkodzi, skoro sklad sie niezmienil, ale zapisalam sie do kardiologa, narazie odstawilam i juz niebiore, zobaczymy co powie nastepny pan doktorek ;)

Z tgo typu lekow nie wolno schodzic z dnia na dzien,trzeba dawke zmniejszac stopniowo!!!!
oj....pózniej coś napiszę!

przez Superkids 08 gru 2008, 23:05
Bolala mnie od rana glowa i wzielam apap,ale wieczore, kiedy sie to zdarzylo nic mnie juz nie bolalo. Nie mialam tez zadnych zaburzen czucia, itp. Po prostu kilka sekund zlewajacego sie ciemnego obrazu, jak przy omdleniu chyba

przez scrat 08 gru 2008, 23:07
Ale straszycie :)

To normalne, oczy cały czas wykonują minimalne ruchy żeby utrzymać przewodnictwo w nerwie wzrokowym. Jak jesteśmy zmęczeni to te ruchy są mniejsze, czasami zmniejszają się na tyle że przewodnictwo zostaje lekko stłumione, wtedy wystarczy ruszyć okiem albo mrugnąć i wraca. Normalne.
Przyjaciel forum

przez Venus 08 gru 2008, 23:16
U mnie przy atakach bywa tak, że gałki oczne po prostu mi latają, nie mogę wzroku otrzymac w jednym punkcie. Nigdy się nie spodziewałam, że można mieć coś takiego! :?
Bla bla bla...

przez krysiunia 09 gru 2008, 10:36
a ja mam czasem po całym dniu taki wzrok jakby przyciemniony nie potrafie tego wytłumaczyc,,,ale na nastepny dzien jest ok.i tak w kołko...heheh pozdrawim wszystkich :D
krysiunia

przez carlos 09 gru 2008, 23:09
Nie martw się SuperKids. Ja jakiś czas temu w szkole zachłysnąłem się podczas śmiechu, i nagle przed oczami zaczęły mi latać jakieś punkciki, kolorowe i krążyły w kółko. Bardzo podobne do ogników/iskierek. Oczywiście z miejsca byłem święcie przekonany, że to halucynacje i jestem chory co spowodowało panikę ale przeszło po paru sekundach i przestało mi migać. Twój przypadek akurat w sumie nie jest dziwny. Ja czasem jak się zapatrzę w coś, powiedzmy w okno w odpowiednim świetle, to później przez kilka minut widzę obramowanie tego okna. Lekkie złudzenia optyczne zdarzają się nawet ludziom wolnym od nerwicy. Tylko oni po prostu nie boją się , że to może być coś poważnego, bo nie przechodzi im to nawet przez myśl. A jeśli się zdarzy że już im przez myśl to przejdzie, odrazu jest to odrzucane i traktowane jako absurd. U nas budzi to obawy, obawy budzą lęk czyli główny korpus zaburzenia nerwicowego :(. Co nawet może nasilić inne objawy. Stąpamy po cienkim lodzie niestety, nas jest bardzo łatwo wytrącić z równwagi byle czym :/. A najbardziej kiedy lęk wykracza poza naszą wyobraźnię ;/

Trzymaj się, nie przejmuj się jakimiś tam migotkami :) Krzywdy one nie zrobiły i zrobić prawa nie mają :)

hej, nerwica czy zwykle przewrazliwienie?

przez radu1982 19 gru 2008, 15:28
hej
mam zawroty glowy, bylem u neurologa i mimochodem cos rzucil o nerwicy, ale zlecil jeszcze badania (dno oka, rtg kregoslupa i laryngolog). ja poszukalem troche w necie i glupieje... czy mam nerwice?
zawroty glowy najczesciej mam jak wychodze z domu, w sklepie, kosciele, mam czesto tez bol glowy - srednio co 2 dni... jestem paskudnie zmeczony caly czas, nawet jak spie dlugo, a w zasadzie im dluzej sie lenie tym bardziej jestem zmeczony... mam problem wieczorami, jak zasypiam wydaje mie sie ze sie dusze, a bynajmniej ze mam problem z oddychaniem - czasem mysle ze sie nie obudze, ale rano jest juz wsio ok... nie wiem czy to ma cos wspolnego ale od dluzszego czasu mam problem z zoladkiem (biegunka)...
czy to moze byc nerwica?
jesli tak to powiedzcie do jakiego lekarza sie zglosic? i jak sie to leczy,
moja zona jest juz na skraju wytrzymalosci ze mna, a nie chcialbym jej stracic...:(
serdeczne dzieki z gory
pozdrawiam Radek z gda

p.s. maciemoze jakies sposoby radzenia sobie z tymi zawrotami glowy? bo jest to dla mnie bardzo uziazliwe....

Sortuj wg