Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Olka 29 mar 2006, 10:13
wiesz Monika, mysle ze Ty ciagle mylisz dwa pojecia. Co znaczy "raz występująca nerwica lękowa"? Nerwica to ciagły proces........ a nie tylko wtedy gdy wystepuja jej objawy!
Jeśli chodzi o jej nawroty z własnego doswiadczenia moge powiedziec tylko tyle, że wraca...........ale ze zdecydowanie mniejszą siłą:) Chyba ze ktos ją tylko zaleczał- wtedy wydaje mi sie, ze moze wrocic taka sama albo wieksza......- tego nie wiem......
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez Moniczka 29 mar 2006, 10:42
Wiecie co,macie racje.Jak juz ktos ma nerwice to ja ma i nie da sie tego zmienic,nie ma co...Moga byc tylko dni z objawami,lub bez objawow.Slucham sobie teraz wlasnie starych przebojow Phila Collinsa-on tak pieknie spiewa o tych zlych chwilach i umie je oswoic,troche ucze sie od niego.A slowo TERAPIA budzi we mnie niechec.Moze mialam pecha,ze trafilam na beznadziejna psycholog ale mnie ta terapia doluje jeszcze bardziej.Jak zbliza sie wtorek to sie zastanawiam jak odwolac spotkanie-a to oznacza,ze albo te spotkania sa do bani albo mnie ta terapia nic nie daje i nie jest potrzebna.A co do nerwicy to mialam brac seroxat do czerwca ale musze go chyba przedluzyc do stycznia,bo co bedzie jak na weselu lub slubie w kosciele cos mnie zlapie?Przeciez to krotka chwila i juz nerwica oblapia,koniec-a ja wszystko przezywam tak emocjonalnie,ze nawet moj narzeczony sie dziwi ze moge byc tak na wszystko wyczulona.Uroki mojego charakteru i...nerwicy
Moniczka

przez roccola 29 mar 2006, 11:23
na weselu Cię nic nie złapie..nie wiadomo czemu w takich bardzo waznych chwilach ona nie atakuje. Jakiedys musiała byc swiadkiem w s ądzie. Cierpiałam wtedy na nerice. Myslałam ze nie dam rady ..ale o dziwo bylam spokojniejsza niz kiedykolwiek przed tem, całkowice skupiona i całkiem dobrze wypadlam
...i spojrzała na pęta które ją więziły...
...i poczuła wiatr...zapach ze wschodu..
..była wolna...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez roccola 29 mar 2006, 11:59
ja tez płakałam na terapi...dziwne tak otworzyc sie przed obcą osobą , ale tak trzeba nie ma innej drogi ..na skróty..
..była wolna...

przez Olka 29 mar 2006, 13:27
boze u nas na terapii były takie chwile ze cała grupa wyła........hehe- to było piękne:) boziu jak sobie przypomnie listy jakie pisalismy do swoich rodzicow jako małe dzieci.........mhhhh...........wiadra łez sie lały!
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez roccola 29 mar 2006, 13:34
no bo własnie temu ma służyc prawdziwa terapia. Pogaduszki jak sie dzis czujemy itp. to nie terapia tylko zwykła paplanina która może przynieść ulge zdrowej sobie
..była wolna...

przez Hollow 29 mar 2006, 17:43
Moniczka napisał(a):Kazdy z nas dostal nerwicy lekowej z jakiegos powodu: problemow osobistych lub rodzinnych, smierci kogos bliskiego lub choroby, niepowodzen...

Nie każdy.
Moniczka napisał(a):Moje pytanie jest takie, czy raz wystepujaca nerwica lekowa uodparnia nas i sprawia, ze jestesmy silniejsi psychicznie i fizycznie czy tez przy nastepnym ciezkim doswiadczeniu dopada ze zdwojona sila?

Postaram się sprawdzić.

Re: Mania prześladowcza

przez dzasti13 29 mar 2006, 21:56
jak niekazdy to moze powiez Hallow! z kad ty dostales , bo widze wychwytywanie cudzyslowia z innych listow wiedz moze ty pochwal sie czym co? :oops:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez Hollow 30 mar 2006, 10:13
melissaa napisał(a):hollow mi tez sie tak kiedys wydawalo ze u mnie w zyciu jest wszystko ok...

A mi się nie wydawało. Nerwicę mam od zawsze.

przez Olka 30 mar 2006, 10:47
hm......ale jestes tajemniczy! ......czyli nerwice dostałes w prezencie, tak na dziendobry przychodzac na swiat? chciałabym poznac twoj sposob myslenia Hollow:)

przez Hollow 30 mar 2006, 14:57
Olka napisał(a):czyli nerwice dostałes w prezencie, tak na dziendobry przychodzac na swiat?

Faktycznie zabawne.
Olka napisał(a):chciałabym poznac twoj sposob myslenia Hollow:)

To nie grzech ;)

Pozdrawiam.

przez Olka 30 mar 2006, 18:22
Hollow widze ze bardzo duzo mozna wyciągnać z Twoich postów, jesteś niesamowicie wylewny. Nic tylko wdawać sie z Toba w dyskusje!

przez Hollow 30 mar 2006, 20:22
Olka napisał(a):Hollow widze ze bardzo duzo mozna wyciągnać z Twoich postów

Szukajcie a znajdziecie.

Olka napisał(a):Nic tylko wdawać sie z Toba w dyskusje!

No cóż, wytrwałość nie jest dziś zbyt popularną cnotą... ;)

Re: Mania prześladowcza

przez dzasti13 02 kwi 2006, 15:01
HAllow!
Jestes tajemniczy i to bardzo , czemu nic niechcesz o sobie powiedziec to troche niebardzo ,rozmawiasz z ludzmi a niechcesz podzielic, sie swoja historia!
Troche nierozumie! :cry:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

Sortuj wg